Jump to content
Dogomania

SONIA - 14 letni ślepaczek - ZA TM :(


Doda_

Recommended Posts

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Olena84']jestem z zaproszenia, czy nie lepiej może zrobić wspólny wątek tych dziadeczków, bo nie wszyscy wejda na 6 :([/QUOTE]

Było by łatwiej teraz, ale później, jak uda się je wyciągnąć, pewnie każdy będzie gdzie indziej, osobne rozliczenia. Trudno było by to ogarnąć w jednym wątku.

Link to comment
Share on other sites

Ciocie,bardzo mi szkoda Sonieczki.Nie mogę przejść obojętnie obok,bo sama mam sunię już ledwo widzącą i zdaję sobie sprawę,co oznacza schron dla Sonieczki :-( Na ten czas już nie mogę dać stałej /chyba,że jakiś piesek znajdzie domek/ale po 10 maja wpłacę coś jednorazowo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Ciocie,bardzo mi szkoda Sonieczki.Nie mogę przejść obojętnie obok,bo sama mam sunię już ledwo widzącą i zdaję sobie sprawę,co oznacza schron dla Sonieczki :-( Na ten czas już nie mogę dać stałej /chyba,że jakiś piesek znajdzie domek/ale po 10 maja wpłacę coś jednorazowo[/QUOTE]

Sonia ślicznie dziękuje :iloveyou:

[quote name='Jo37']Jestem na zaproszenie. Jeżeli ktoś będzie robił bazarek to przekażę trochę fantów.[/QUOTE]

Gdzieś była mowa o bazarku -

[quote name='john_rambo_tymek']witam u suni[/QUOTE]

[quote name='HELENA5']jestem na zaproszenie ...[/QUOTE]

Witamy u starowinki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]Aktualne rozliczenia [URL="http://tiny.pl/q2hq5"]str. 2 - post 49[/URL]


[/B]Niby podlinkowałam, wskakuje mi strona, ale nie umiem tak jak jolantina bezpośrednio do danego postu odesłać .

Edycja - udało się :multi:

Edited by Maruda666
Link to comment
Share on other sites

Sonia jest mała, tak do połowy łydki, lubi inne psy, nie robi od siebie w nocy :) ,nie jest sterylizowana, prosilam o potwierdzenie tej info, jutro powinnam mieć nowe zdjęcia Zuzi i Soni, to tu wrzucę. Najgorsze dla soni były pierwsze chwilie w schronie, chowala sie w budce i wogóle nie wychodziła jak byló otwarte dla wolont. Jak już się oswoila z miejscem to teraz jest pierwsza na spacer, ponieważ nie widzi, trzeba kierowwć ją za pomocą smyczy lub komendami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666'][B]Aktualne rozliczenia [URL="http://tiny.pl/qk3bk"]str. 2 - post 49[/URL]


[/B]Niby podlinkowałam, wskakuje mi strona, ale nie umiem tak jak jolantina bezpośrednio do danego postu odesłać .[/QUOTE]Musisz kliknąć na numer postu i skopiować adres postu /nie strony/.

Rozliczenie Soni strona 2 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/252570-SONIA-14-letni-ślepaczek-prosi-o-dom-lub-deklarację-na-DT?p=22088446#post22088446"]post 49[/URL]

Najlepiej jak Doda wklei link do tego postu na początku wątku, tak jak to fajnie zrobiła u Zuzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolantina']Musisz kliknąć na numer postu i skopiować adres postu /nie strony/.

Rozliczenie Soni strona 2 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/252570-SONIA-14-letni-ślepaczek-prosi-o-dom-lub-deklarację-na-DT?p=22088446#post22088446"]post 49[/URL]

Najlepiej jak Doda wklei link do tego postu na początku wątku, tak jak to fajnie zrobiła u Zuzi.[/QUOTE]

Poćwiczę ;) Doda pewnie wkrótce powkleja.

[quote name='natie']zaglądam na wątek ale finansowo nie mogę pomóc :( te koszty hotelikowania są strasznie drogie, my też mamy psy w hotelach i co chwilkę trzeba robić bazarki bo nie mamy kasy, żeby opłacić ich pobyt :([/QUOTE]

Za dużo tych nieszczęść :(

[quote name='Martuchny']zaglądam... u mnie sytuacja podobna jak u natie. ale mam słabość do staruszków i odwiedzam... Sonia wygląda jak moja głucha Celusia którą wyadoptowałam niedawno...[/QUOTE]

Oby Soni też się tak udało :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natie']zaglądam na wątek ale finansowo nie mogę pomóc :( te koszty hotelikowania są strasznie drogie, my też mamy psy w hotelach i co chwilkę trzeba robić bazarki bo nie mamy kasy, żeby opłacić ich pobyt :([/QUOTE]

niestety to prawda, ja juz czesciej szukam tylko dt :( nawet te o 50 zl tansze.. zawsze jakos latwiej...


Juz wklejam do drugiego postu !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']dziewczyny bo się pogubiłam, to Sonia i Zuzia jednak nie jadą razem, tylko Zuzia do Kioku, a Sonia?[/QUOTE]

Asiu, Kikou nie da rady przyjąć dwóch psiaków. Sonia jedzie do Kasi Przystał o ile zbierzemy deklaracje ( 300zł).

Link to comment
Share on other sites

Niestety, nie mam nowych zdjęc, bo wczoraj Ani, wolontariuszce Soni od początku pobytu, nie zadziałal aparat, wrzucam takie jakie mam z poprzedniej "sesji" , widać wysokość Soni, wczoraj Ania ja zmierzyłam ma ok. 40cm w kłębie ( tzxn pomiar był na wys. doopki, ale chyba bedzie podobnie)
[IMG]http://images63.fotosik.pl/945/18c1a2d053649e9d.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...