Jump to content
Dogomania

SONIA - 14 letni ślepaczek - ZA TM :(


Doda_

Recommended Posts

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Beat2010']już nic nie możemy zrobić, jeżeli na rtg wyjdą inne nowotwory ( tak sie dowiedzialam) to nie będzie operacji i Sonia może iśc do adopcji. Miesiąc temu moja podopieczna, malusia Orinka, była w jeszcze gorszej sytuacji, bo miała guzka i ropomacicze- i udało się, później znalazł sie domek dla Orinki, na drugi dzień po operacji była już w świetnej formie, wszystko zalezy od psa[/QUOTE]

Z tego co Beat napisała, jeżeli wyjdą przeżuty, to nie będą operować, pozwolą jej spokojnie dożyć :( - w tej sytuacji była by do adopcji na już - tak to zrozumiałam.

Link to comment
Share on other sites

Doda, może wstaw do pierwszego postu linka do FB - może jeszcze ktoś wejdzie:)

Mam też prośbę do Beat - jeżeli jesteś na FB, wejdź na wydarzenie. Ewentualnie ktokolwiek z wolontariuszy, który zna te psiaki - nie jesteśmy z Sonią całkiem wiarygodne - nie z Warszawy, psów nie widziałyśmy na oczy. Już kanałami doszło do mnie, że coś kręcę bo takich psów na Paluchu nie ma.

Edited by Maruda666
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666'][B]Z tego co Beat napisała, jeżeli wyjdą przeżuty, to nie będą operować, pozwolą jej spokojnie dożyć[/B] :( - w tej sytuacji była by do adopcji na już - tak to zrozumiałam.[/QUOTE]

ja mimo wszystko nie tracę nadziei i wierzę że Sonieczka da sobie radę i ta historia skończy się happy endem!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Na uczelni operacja? Ktos moze mi wyjasnic o co chodzi ? a jak wyszly badanie krwi Soni? przed zabiegiem musza byc...

[quote name='Maruda666']Doda, a podołamy? Nawet nie mamy miesięcznej składki :(

No właśnie, pytanie jaką tam miała by opiekę pooperacyjną :([/QUOTE]

Musimy mocno wierzyc w to, ze damy rade :( ale teraz chyba nie ma juz co sie zastanawiac, bo jutro ma operacje..

Zaraz wrzuce na pierwszy post link do Fb

Cioteczki, przez jakis czas bede rzadko na dogo. Numery tel. do mnie maja niektore cioteczki w tym Maruda , pod telefonem jestem dostepna caly czas chyba ze śpie. Mam wysoka goraczke od tygodnia, jutro bede miala badania krwi i moczu ale (mam nadzieje) wina moze lezec po stronie jednego głupiego zęba-osemki, która źle rosnie i cala buzia boli.. stan zapalny. . Tylko nie chce mi sie wierzyc ze jeden ząb moze doprowadzic do goraczki nawet 41 st.. póki co czeka mnie rtg a co dalej nie wiem, mozliwe ze zabieg chirurgiczny..
:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Na uczelni operacja...... studenci muszą mieć też zajęcia praktyczne.
Bądzmy dobrej myśli, może te guzy to nic groźnego i wszystko będzie OK.

Doda, 41 stopni to nie żarty, bez względu na to od czego to pochodzi. Bądź grzeczna i słuchaj lekarza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Na uczelni operacja? Ktos moze mi wyjasnic o co chodzi ? a jak wyszly badanie krwi Soni? przed zabiegiem musza byc...



Musimy mocno wierzyc w to, ze damy rade :( ale teraz chyba nie ma juz co sie zastanawiac, bo jutro ma operacje..

Zaraz wrzuce na pierwszy post link do Fb

Cioteczki, przez jakis czas bede rzadko na dogo. Numery tel. do mnie maja niektore cioteczki w tym Maruda , pod telefonem jestem dostepna caly czas chyba ze śpie. Mam wysoka goraczke od tygodnia, jutro bede miala badania krwi i moczu ale (mam nadzieje) wina moze lezec po stronie jednego głupiego zęba-osemki, która źle rosnie i cala buzia boli.. stan zapalny. . Tylko nie chce mi sie wierzyc ze jeden ząb moze doprowadzic do goraczki nawet 41 st.. póki co czeka mnie rtg a co dalej nie wiem, mozliwe ze zabieg chirurgiczny..
:angryy:[/QUOTE]

Czyli mogę nr udostępniać :evil_lol: - nie martw się, tylko w sytuacji awaryjnej;)
Doda, lecz się, zęba najlepiej wyrwij, po co Ci on ??

Jutro prosimy o mocne kciuki. Może Beat jeszcze wejdzie i powie nam coś bliżej - pewnie zabieg do południa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666'] Już kanałami doszło do mnie, że coś kręcę bo takich psów na Paluchu nie ma.[/QUOTE]
Jak to nie ma? Poniżej link schroniska na Paluchu, gdzie widnieją obie dziewczynki. Sonia ma nr ewid. 1288/12, a Zuzia 1622/13.
[URL]http://www.paluch.org.pl/index.php?do=animals&what=4&selected=1&kacik=1&page=3[/URL]
To dla niedowiarków; może te dane też da się gdzieś przekleić.
Dziewczyny, a czy dla Soni nie można znaleźć jakiegoś tymczasu "pooperacyjnego", żeby mogła dojść do siebie w domowych warunkach? Może jest jakiś zaprzyjaźniony hotelik, który w ramach "dobrego uczynku" mógłby coś takiego zrobić? Pytam, bo u nas jest taka zaprzyjaźniona dusza, u której przetrzymujemy np. suczki po sterylizacji do czasu ściągnięcia szwów.
Mam jeszcze jedną prośbę: proszę mnie uwzględniać w opłatach dla dziewczynek albo jako ariete2503, albo Alina D.(w deklaracjach stałych występuję jako ariete, zaś we wpłacie za maj jako Alina). Z góry dziekuję i trzymam kciuki u nóg i u rąk za Sonię!

Link to comment
Share on other sites

Marudo, oczywiscie ze mozesz moj nr tel udostepniac:) ja na innych watkach podawalam publicznie. Nie jestem na liście gończym, zeby wszystko ukrywac:evil_lol:
osemka to przeciez ząb mądrości, jak usune to zgłupieję :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariete2503']Jak to nie ma? Poniżej link schroniska na Paluchu, gdzie widnieją obie dziewczynki. Sonia ma nr ewid. 1288/12, a Zuzia 1622/13.
[URL]http://www.paluch.org.pl/index.php?do=animals&what=4&selected=1&kacik=1&page=3[/URL]
To dla niedowiarków; może te dane też da się gdzieś przekleić.
Dziewczyny, a czy dla Soni nie można znaleźć jakiegoś tymczasu "pooperacyjnego", żeby mogła dojść do siebie w domowych warunkach? Może jest jakiś zaprzyjaźniony hotelik, który w ramach "dobrego uczynku" mógłby coś takiego zrobić? Pytam, bo u nas jest taka zaprzyjaźniona dusza, u której przetrzymujemy np. suczki po sterylizacji do czasu ściągnięcia szwów.
Mam jeszcze jedną prośbę: proszę mnie uwzględniać w opłatach dla dziewczynek albo jako ariete2503, albo Alina D.(w deklaracjach stałych występuję jako ariete, zaś we wpłacie za maj jako Alina). Z góry dziekuję i trzymam kciuki u nóg i u rąk za Sonię![/QUOTE]

Przepraszam :oops: - zaraz to uporządkuję :)- wyszłam chyba z założenia, że skoro ja wiem, to i wszyscy wiedzą o kogo chodzi ;)

Na temat tymczasu musiały by się wypowiedzieć dziewczyny z Warszawy, tylko wtedy musimy się już liczyć z tym, że do schronu nie wróci, musimy mieć jakieś miejsce na dłużej i pieniądze.
Wiem, że są linki do strony Palucha i wiem, że to nie ma sensu, ale co ja zrobię skoro miałam taki głupi telefon :cool3:

A tn link mogę przekleić na FB?

Edycja -
Sprawdziłam w poście rozliczeniowym - nie widzę Aliny D - zajrzę jeszcze do Zuzi.

Edited by Maruda666
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Marudo, oczywiscie ze mozesz moj nr tel udostepniac:) ja na innych watkach podawalam publicznie. Nie jestem na liście gończym, zeby wszystko ukrywac:evil_lol:
osemka to przeciez ząb mądrości, jak usune to zgłupieję :diabloti:[/QUOTE]

To ja zawsze byłam tylko półinteligentem - wyrosły mi tylko dwa ( już ich nie mam ;) ).

Link to comment
Share on other sites

Tutaj jestem - w poście nr 196. Ja się nie upieram, ale żeby potem nie wyszło, że ariete2503 się zobowiązała, a nie płaci;)
[quote name='Maruda666']Na koncie mam nowe wpłaty dla Soni :)

Agnieszka 103 - 10zł
milagros ( chyba ;) ) - 5zł
Alina D - 25zł

Bardzo dziękuję :)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariete2503']Tutaj jestem - w poście nr 196. Ja się nie upieram, ale żeby potem nie wyszło, że ariete2503 się zobowiązała, a nie płaci;)[/QUOTE]

To taki wpis częściowy - przepisałam z konta - w rozliczeniu na str pierwszej jesteś już dokładnie zidentyfikowana ;) - porównałam z poprzednią wpłatą :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Ja miałam usunąc 8-kę w zeszłym tygodniu, to uciekłąm z foteka i dentystka powiedziała, że poczeka aż mnie rozboli i też dostanę stanu zapalnego to przylecę i bedę ją błagać o wyrwanie;)[/QUOTE]

Ja uciekłam... dwa razy, na szczęście te ósemki jakoś się wybiły i są już całe, trzecia rosła i zatrzymała się w połowie, czwarta rośnie i z całej siły pcha... Stan zapalny, jakies tam ostre bole miewałam, ale żeby aż goraczka ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Ja uciekłam... dwa razy, na szczęście te ósemki jakoś się wybiły i są już całe, trzecia rosła i zatrzymała się w połowie, czwarta rośnie i z całej siły pcha... Stan zapalny, jakies tam ostre bole miewałam, ale żeby aż goraczka ...[/QUOTE]

Czyli ząbkujesz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']
Wiem, że są linki do strony Palucha i wiem, że to nie ma sensu, ale co ja zrobię skoro miałam taki głupi telefon :cool3:

A tn link mogę przekleić na FB?[QUOTE]
Oczywiście, tylko nie jestem pewna, czy to się nie zmienia w miarę dodawania przez schronisko psów. Wcześniej dziewczynki były na stronie 2, teraz są na 3; dlatego na wszelki wypadek dobrze też podać ich numery ewidencyjne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Ja uciekłam... dwa razy, na szczęście te ósemki jakoś się wybiły i są już całe, trzecia rosła i zatrzymała się w połowie, czwarta rośnie i z całej siły pcha... Stan zapalny, jakies tam ostre bole miewałam, ale żeby aż goraczka ...[/QUOTE]

Mam taką samą w poprzek bo miałam prostowane zęby - oto skutki;/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...