Jump to content
Dogomania

SONIA - 14 letni ślepaczek - ZA TM :(


Doda_

Recommended Posts

Dziekuje wszystkim , kochani! :)

[quote name='Maruda666']Beat :loveu:licznie dziękujemy :) Podziękuj Pani Iwonie :) - jednak są i dobrzy ludzie :):) Nr konta posłałam - napisz , że dla suniek, podzielę równo.


Szkoda że małe nie mogą pojechać razem:shake: Ale rozumiem Twoją decyzję Kikou. Chcielibyśmy pomóc wszystkim, ale nie da rady.
Myślałyśmy z córką ( też Sonia) o przyjęciu Soni, ale mąż ściągnął mnie na ziemię - przy siedmiu kotach, czarno coś to widzę.

Tych 300zł, to na pewno w stałych nie nazbieramy, ale może spróbujemy bazarkami, ja co miesiąc będę dokładać ile dam radę.

Trzymamy kciuki za cud dla Sonieczki.[/QUOTE]

Kikou jest odpowiedzialna i rozsadna osoba, jak wie ze nie da rady to mówi że nie. Jesteśmy jej bardzo wdzieczni, ze tyle staruszkom pomogła, pomaga i pomoże. Zuzi się udało, co prawda Kikou mówi że może przyjąć jedną-obojetnie którą- ale ja jak zapytałam o miejsce to chodziło mi o Zuzię i niech tak pozostanie. Sonię też musimy wyciągnąć na cito, potrzebny BDT lub płatny tymczas ..
300 zł będzie ciezko uzbierać :( Może los uśmiechnie sie do soni i ktoś bedzie mógł ją wziąc na dt ?
Sonia ma 14 lat, znamy życie i starość, niewiele życia jej zostało.. nie ma co czekać, tylko brać, dać trochę miejsca pod swoim dachem i miłość..
Marudo, może jednak twoje koty odpuszczą i polubią? :diabloti:
Nasz Nero nienawidził kotów, do czasu. Znalazłam młodą kotke, miała pojechać dalej do dt ale pokochaliśmy, pod jednym dachem młoda kotka i spory pies który nienawidzi kotów z calego serca i przez 9 lat ani razu nie mial bliskiego kontaktu z kotem..
2 tygodnie później spały razem, a dzisiaj Nero wie już jak się bawić z kotem który waży tylko 2 kg, a on prawie 50.
Na początku się dziwił, dlaczego kot daje w mordę? Za co? spojrzal na mnie z mina zbitego psa :evil_lol:


[quote name='Maruda666']Rozsyłać już konto do wszystkich?[/QUOTE]

Tak, rozsylaj. Zbieramy pieniazki i szukamy na cito DT. . . .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Anica, ile psich staruszków w tym koszyku !!! Nie wiedziałam że ludzie są AŻ TAKIMI POTWORAMI !!!
Okropność !!! :placz: Ból tych staruszków po stracie 'ukochanych' właścicieli-potworów:angryy: jest niewyobrażalny..

Polduś - kolejny psi staruszek w ogromnej potrzebie [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252723-POLDUS-psiaczek-w-ogromnej-potrzebie-!-Pilnie-poszukiwany-DT?p=22098785#post22098785[/url]

Link to comment
Share on other sites

Teraz tylko tak na szybciutko wpadam Ariete pozwoliła zacytować swoje pw , może warto pomyśleć o tej fundacji?

[COLOR=#000000][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]ariete2503[/B][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]Witam,
Właśnie przelałam 100 zł na podane konto ze wskazaniem, że to dla obu dziewczynek. Tak jak pisałam, czasami mogę przekazać nieco więcej środków, niż zadeklarowałam.
Cieszę się, że mogę pomóc, chociaż zdaję sobie sprawę, że to kropla w morzu potrzeb, ale mam nadzieję, że obie niunie trafią w to fajne miejsce, o którym piszecie. A na wątki, oczywiście, że będę zaglądać.
P.S. A może jeszcze zgłosić obie sunie do Fundacji "Psiegrane Marzenia?
Pozdrawiam,
Alina"

Wieczorkiem porozsyłam konto, teraz znikam.

[/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Zglosic tzn ? po pomoc finansowa czy w sprawie dt ?[/QUOTE]

A to mi zabiłaś klina :evil_lol: - nie wiem. Myślę, że Ariete napisze nam :)

[B][B][B][B]Mamy wpłaty :

Pani Iwona - 25zł
Ariete2503 - 50zł
Jolantina - 15zł


Konta poszły :

[/B][/B][/B][/B][COLOR=#000000][COLOR=#000000]Deklaracje stałe:[/COLOR][/COLOR]

[B]milagros19853201 - 5zł od czerwca ( końca kwietnia)
dorcia2 - 20zł
ariete2503 - 25zł ( konto poszło)

[COLOR=#ff0000]Mamy 50zł stałych.[/COLOR]

[B]Anna4 - bazarek
[B]Agnieszka103 - jednorazowo ? coś ( pełna skrzynka, nie poszło ).
[B]sybisia - jednorazowo coś
Szarotka - jednorazowo
[B]Romka - coś jednorazowo
Meps - jednorazowo
Pani Iwona - 25zł ( konto poszło)
maruda też będzie coś dorzucać.[/B][/B][/B][/B][/B]

Edited by Maruda666
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Anica, ile psich staruszków w tym koszyku !!! Nie wiedziałam że ludzie są AŻ TAKIMI POTWORAMI !!!
Okropność !!! :placz: Ból tych staruszków po stracie 'ukochanych' właścicieli-potworów:angryy: jest niewyobrażalny..

Polduś - kolejny psi staruszek w ogromnej potrzebie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252723-POLDUS-psiaczek-w-ogromnej-potrzebie-!-Pilnie-poszukiwany-DT?p=22098785#post22098785[/URL][/QUOTE]... można się zapłakać :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Konto to samo - jak napiszesz dla suniek, podzielę równo.

Skarbnik WIELKI - 158cm ;)[/QUOTE]
Nie ważny wzrost liczy się serce :lol: Mówi Ci ta też z metra cięta ,co to ją łatwiej przeskoczyć niż obejść :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Tak Anica; to ten link. Wczoraj rozmawiałam z panią Joanną Chodniewicz (wiceprezes), ponieważ chciałam mieć pewność, czy faktycznie nie mogą udzielić jakiegoś wsparcia finansowego. Niestety, z finansami jest tam krucho...
Pani Joanna wspominała o wyjątkowej "sile" wydarzeń na Fb.
No i ogłoszenia; czasami ktoś wchodzi na stronkę konkretnego schroniska, a czasami po prostu szuka zwierzaków na rożnych portalach ogłoszeniowych. A czasami - tak jak ja - szuka akurat czegoś innego, aż tu nagle mignie mu przed oczyma taka bida i zaczyna się nią na poważnie interesować. Trzeba uderzać w różne źródła, chociaż z tego co słyszę Fb jest chyba nie do przebicia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariete2503']Tak Anica; to ten link. Wczoraj rozmawiałam z panią Joanną Chodniewicz (wiceprezes), ponieważ chciałam mieć pewność, czy faktycznie nie mogą udzielić jakiegoś wsparcia finansowego. Niestety, z finansami jest tam krucho...
Pani Joanna wspominała o wyjątkowej "sile" wydarzeń na Fb.
No i ogłoszenia; czasami ktoś wchodzi na stronkę konkretnego schroniska, a czasami po prostu szuka zwierzaków na rożnych portalach ogłoszeniowych. A czasami - tak jak ja - szuka akurat czegoś innego, aż tu nagle mignie mu przed oczyma taka bida i zaczyna się nią na poważnie interesować. Trzeba uderzać w różne źródła, chociaż z tego co słyszę Fb jest chyba nie do przebicia...[/QUOTE]... a mogła byś na fb? ja jeszcze nie jestem! dla mnie to kosmos:oops: a też uważam że trzeba pukać do każdych drzwi;) jak wrócę za tydzień to będę się na dogo... dobijać:roll:

[quote name='halszka']Jak już pisałam finansowo nie pomogę,ale jeśli potrzebne są ogłoszenia to chociaż tyle pomogę :)
Oczywiście potrzebny tekst,miejscowość,imię i nr tel. do kontaktu[/QUOTE]... Oj tak! to świetny pomysł:loveu:... a kto może Halszce podać te dane?...

[quote name='dorcia2']stała za maj dla Sonieczki poleciała, oby udało się znaleźć dla maleńkiej jakiś domek tymczasowy, żeby mogła się już poczuć biezpieczna:-([/QUOTE].. Buziolki Dorciu:Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']... a mogła byś na fb? ja jeszcze nie jestem! dla mnie to kosmos:oops: a też uważam że trzeba pukać do każdych drzwi;) jak wrócę za tydzień to będę się na dogo... dobijać:roll:[/QUOTE]
Niestety, Anica, ja nie udzielam się na żadnych portalach społecznościowych. A z branżowych jestem od niedawna na dogo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']... a mogła byś na fb? ja jeszcze nie jestem! dla mnie to kosmos:oops: a też uważam że trzeba pukać do każdych drzwi;) jak wrócę za tydzień to będę się na dogo... dobijać:roll:
.........................................................
[/QUOTE]

Ja to się na tyle nie znam ;) , ale moja Sonka ( sonek666) obiecała, że zrobi dzisiaj jak się obudzi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Trzeba zrobić jej wydarzenie na FB, ale na mnie nie liczcie :oops: jestem tam zielona, wydarzenie Kajka pomaga mi prowadzic Secia.. :oops:

Kochani, co wy na to żeby Sonia pojechała do Kasi przystał ? k. bielsko białej. Hotelik domowy rzecz jasna. 300 zł miesięcznie.
Ja mysle ze nie ma co czekać, sporo czasu może minąć zanim znajdziemy coś tańszego czy bdt :(
Jeśli jesteście za tym, to wątek porozsyłamy i uzbieramy więcej pieniązków.

Link to comment
Share on other sites

Liczyłam cały czas,że może coś w okolicach Wrocławia by się znalazło :shake: może za jakiś czas mogła by jechać do Kikou. Ale raczej nie ma szans :shake:
U Kasi będzie jej dobrze, warunki domowe. Z tego co pamiętam, kilka psiaków z dogo tam już jest i sobie chwalą :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...