Jump to content
Dogomania

SONIA - 14 letni ślepaczek - ZA TM :(


Doda_

Recommended Posts

[quote name='Maruda666']Przybiegłam z wątku Zuzi. Było by wspaniale, aby babuleńki pojechały razem.

Jeżeli nikt nie ma nic przeciw, to mogłabym im wspólnie prowadzić rozliczenia.

Czy one mają jakieś wydarzenie na fb?[/QUOTE]

kochana, dziekuje bardzo :) w tej sprawie napisz do moda zeby mój drugi post Ci dal do rozliczeń.

Nie maja zadnych wydarzen, ja na FB jestem gorsza niż 'zielona' ....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='milagros19853201']z deklaracja skromnie moge sie dolozyc ewentualnie 5 zl stalej od konca maja poczatku czerwca[/QUOTE]

[quote name='Annaa4']Dziękuje za zaproszenie, będę mogła zrobić bazarek i dorzucić trochę grosza. Trzymam kciuki za DT[/QUOTE]

[quote name='Agnieszka103']Również jestem u suni i również wesprę jakimś grosikiem[/QUOTE]

[quote name='sybisia']W maju wpłacę jednorazowo dla Zuzi i Soni, niestety deklaracji mies. na razie nie mogę dać. Jak będzie konto dla babulinek - proszę inf na PW. Trzymajcie się, Sunieczki, zdrówka i domku Wam życzę :loveu:[/QUOTE]

[quote name='Romka']Wyślijcie i do mnie konto,podrzucę coś dla Soni i Zuzi.[/QUOTE]

Marudo (naprawde marudzisz?:evil_lol:), zebralam wszystkie posty z deklaracjami i wplatami jednorazowymi.

Link to comment
Share on other sites

A ja właśnie też spisałam sobie:)

Ponoć marudzę, ale tak na poważnie, Maruda to moja stara kocica - tej to nikt nie przebije ;)

Deklaracje stałe:

[B]milagros19853201 - 5zł od czerwca ( końca kwietnia)
[/B]
[B]Anna4 - bazarek
[/B][B]Agnieszka103 - jednorazowo ? coś
[/B][B]sybisia - jednorazowo coś
Szarotka - jednorazowo
[/B][B]Romka - coś jednorazowo
Meps - jednorazowo
maruda też będzie coś dorzucać. [/B]

Edited by Maruda666
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Przybiegłam z wątku Zuzi. Było by wspaniale, aby babuleńki pojechały razem.

Jeżeli nikt nie ma nic przeciw, to mogłabym im wspólnie prowadzić rozliczenia.

Czy one mają jakieś wydarzenie na fb?[/QUOTE]

Ciotka Maruda to jest niezastapiona :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Daje jednorazowke.[/QUOTE]

[quote name='Szarotka']Ciotka Maruda to jest niezastapiona :)[/QUOTE]

Sonieczka bardzo dziękuje :)

Szarotko, się zawstydziłam ;):oops: Przy moich siedmiu kotach, to nie wiele mogę pomóc - psiaka żadnego do nich nie dokoptuję ( wykończyły by go :evil_lol:) ) . Jedynie co mogę, to jakiś bazarek czy pozbierać pieniądze.
Na fb to też raczej wydarzenia nie zrobię - w dalszym ciągu jest to dla mnie czarna, do tego nieczytelna magia ;) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Sonieczka bardzo dziękuje :)

Szarotko, się zawstydziłam ;):oops: Przy moich siedmiu kotach, to nie wiele mogę pomóc - psiaka żadnego do nich nie dokoptuję ( wykończyły by go :evil_lol:) ) . Jedynie co mogę, to jakiś bazarek czy pozbierać pieniądze.
Na fb to też raczej wydarzenia nie zrobię - w dalszym ciągu jest to dla mnie czarna, do tego nieczytelna magia ;) :)[/QUOTE]

Nie jestes sama , dla mnie fb to tez czarna nieczytelna magia! :cool3:
I nie bądź taka skromna, twoja pomoc jest duża!

Ja wszędzie powtarzam, że nawet podrzucanie to duża pomoc.......sama obecność to cos wielkiego!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']ale by było dobrze, z tym wspólnym wyjazdem.......[/QUOTE] Kikou ma dużo starych psów pod opieką i na swoim utrzymaniu. Trzeba ją wesprzeć istotną comiesięczną kwotą na utrzymanie tych dwóch dodatkowych suczek staruszek. Wg mnie min. 200zł/sztuka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']To obie jadą? Już wiadomo?[/QUOTE]

Zuzia napewno jedzie, Sonia jeszcze nie wiadomo.
Gosiapk-wcześniej pisałam- za Zuzie 120 zl miesiecznie - dobrze by bylo gdybysmy tyle stalej uzbierali.. a reszte mozemy uzbierać bazarkami jak najbardziej. Pytalam na watku skarbów kikou co im jest potrzebne. Jednorazówki tez mozemy na ten cel przeznaczać (na pozostałe staruszki).

co myślicie ??
Caly czas czekam w napięciu na odpowiedz w sprawie Soni...............

Edited by Doda_
Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica'].... to ja też wstrzymuję oddech! Soniu :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:[/QUOTE]

Oby się udało i małe mogły pojechać razem :modla:

[quote name='Gabi79']Melduję się u Soni. Taka cudna staruszka!!!

Niedawno adoptowałam nastoletnią kotkę, więc niestety nie jestem w stanie oferować DT.[/QUOTE]

[quote name='_Aga_']Podrzucam wątek....[/QUOTE]

[quote name='zuziaM']Jestem na zaproszenie anica.

Zal wielki takiej sunieczki ...
Sama mam teraz identycznego slepego chlopczyka - Moruska. Przywiazany byl w lesie do drzewa ...
Mialam juz kilka slepaczkow i wiem, ze potrafia sobie doskonale poradzic.[/QUOTE]

Dziekujemy, że jesteście u Sonki . Im nas więcej, tym lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...