Jump to content
Dogomania

Nie stary, już nie w mordowni, z ucha nic się nie leje;) Forest szuka super domu!


anett

Recommended Posts

Kochani zapraszam na bazarek z ciuszkami dla dziewuszki:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252508-PROMOCJA!-Kolorowy-zawrót-głowy-dla-dziewczynki-Do-6-maja-godz-21[/URL]

Moja Siostra bardzo dbała o te rzeczy!

Połowa dochodu jest na naszego psiaka !

Link to comment
Share on other sites

Ja także serdecznie zapraszam! Na bazarku całe mnóstwo pięknych ciuszków, jest w czym wybierać. Jest też parę sztuk dla chłopców :)

[quote name='MALWA']Kochani zapraszam na bazarek z ciuszkami dla dziewuszki:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252508-PROMOCJA!-Kolorowy-zawrót-głowy-dla-dziewczynki-Do-6-maja-godz-21[/URL]

Moja Siostra bardzo dbała o te rzeczy!

Połowa dochodu jest na naszego psiaka ![/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Doda a Ty dałaś radę?!?!?!? Ja nie. Psinek w kiepskim stanie jeszcze, ale nie wciśnięty w kąt, tylko pod opieką i radośnie brykający. Ufff:) Anett przepraszam, ale te moje marniutkie 5 zł przeleję dopiero po Świętach:)[/QUOTE]

jesli chodzi o figu, niestety, do dziś cisza. Mysle ze powinnas skontaktowac z osoba ktora polecila figu. Musimy odzyskac rzeczy i napisz mi na pw dla którego psiaka ma byc bazarek.. bo dla yumanji nie zrobie bazarku.. Ale psiaki od niej zostana wyciagniete i pieniazki napewno beda bardzo potrzebne.. decyduj i daj znac na pw :)

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na mały bazarek dla pieska
[h=1][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/252556-Buty-dysza-do-odkurzacza-ESTEE-LAUDER-dla-chorych-ONk%C3%B3w-do-30-05-22"]Buty, dysza do odkurzacza, ESTEE LAUDER dla chorych ONków do 30.05. 22[/URL][/h]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Isiak, jak chcesz fajne, nowe, wartosciowe fanty na bazarek na tego biedulka, to mogę wysłać zdjęcia...[/QUOTE]

[quote name='Isiak']Chętnie zrobię i poprowadzę bazarek, możesz słać :) Wysyłka tych fantów od Ciebie?
mój mail:[email protected]
Ja mam kilka książek i jeszcze jakieś drobiazgi... Dołożyłabym do tego bazarku :)[/QUOTE]

Jeśli cioteczka nie zmieniła zdania, to czekam na fotki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']jesli chodzi o figu, niestety, do dziś cisza. Mysle ze powinnas skontaktowac z osoba ktora polecila figu. Musimy odzyskac rzeczy i napisz mi na pw dla którego psiaka ma byc bazarek.. bo dla yumanji nie zrobie bazarku.. Ale psiaki od niej zostana wyciagniete i pieniazki napewno beda bardzo potrzebne.. decyduj i daj znac na pw :)[/QUOTE] Już dawno temu się skontaktowałam z osobą, która mi podała namiary, niestety to bardzo luźna znajomość. Jeżeli fanty odzyskam to dam znać, dzięki. A bazarrro, jest dla psów w potrzebie, nie ważne - to moje zdanie - czy osoby takiej czy innej. Ważne czy rzeczywiście uzyskają psiaki pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Isiak, nie zmieniłam zdania. Wysyłka ode mnie. Niestety, jestem troszkę [B]sierotą techniczną[/B] i we wstawieniu zdjęć najpierw do kompa z mojego telefonu musi mi ktoś z rodziny pomóc. Postaram się do jutra przesłać zdjęcia.[/QUOTE]
To tak, jak ja :) Dla mnie np. FB to kosmos jakiś - raz dałam się namówić na wystawienie rzeczy na bazarku na FB i nigdy więcej się nie zgodzę (chyba...). Nie potrafię tego ogarnąć i już...

Edited by Isiak
literówki
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Już dawno temu się skontaktowałam z osobą, która mi podała namiary, niestety to bardzo luźna znajomość. Jeżeli fanty odzyskam to dam znać, dzięki. A bazarrro, jest dla psów w potrzebie, nie ważne - to moje zdanie - czy osoby takiej czy innej. Ważne czy rzeczywiście uzyskają psiaki pomoc.[/QUOTE]

chodzilo mi o to, ze nie przeleję ani grosza na konto yumanji z bazarku. po tym wszystkim.
Cel bazarku pozostanie ten sam :) Szaman juz wyciagniety. Dogadamy sie na pw.

Link to comment
Share on other sites

Co u psiaka?

Z mojego bazarku cegiełkowego:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252440-CEGIEŁKOWY-Z-NAGRODĄ-DLA-STAREGO-PSA-Z-ROPĄ-W-USZACH-do-10-05-g-22-00[/URL]

zakupiono cegiełki za 195 zł. Jeśli dotrą wszystkei wpłaty, to starczy prawie za miesiąc hotelowania. A bazarek trwa do 10 maja, i mam nadzieję, ze znajdzie się więcej chętnych do zakupu cegiełek.


W tej chwili trwa jeszcze bazarek głuchegopsa z ciuszkami dziecięcymi po mojej Siostrzenicy, to z niego też będzie ze 100 zł dla psinki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...