Jump to content
Dogomania

Huzio już w swoim domku!


Ayame Nishijima

Recommended Posts

Na stronie KTOZ jest notatka z 23 lutego i zdjęcia, dzwoniłam wczoraj i kobieta mówi, że tam nic się nie zmieniło, co mogli to zrobili, na więcej nie mają kasy, gmina nie chce pomóc, rodzina zmarłego też jest uboga, ponoć nie ma gdzie tych psów zabrać i tak tam żyją na tych zgliszczach

Link to comment
Share on other sites

banerek Huzara jest śliczny. właśnie przelałam na konto elik 100 zł na Huzara. w poniedziałek wieczorem prześlę resztę czyli 160 zl to bedzie równo 500. przepraszam ze tak po kawałku ale jutro będę w banku w sąsiedniej wsi. pozdrawiam wszystkich :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnilas']banerek Huzara jest śliczny. właśnie przelałam na konto elik 100 zł na Huzara. w poniedziałek wieczorem prześlę resztę czyli 160 zl to bedzie równo 500. przepraszam ze tak po kawałku ale jutro będę w banku w sąsiedniej wsi. pozdrawiam wszystkich :loveu:[/QUOTE]
[CENTER][SIZE=3]Bardzo dziękujemy w imieniu Huzara [/SIZE]

:Rose::Rose::Rose:
[/CENTER]

Masz konto w banku, masz internet, czemu więc nie sprawisz sobie e-konta ? Mogłabnyś robić przelewy bez wychodzenia z domu i bez dodatkowych opłat. Większość banków ma możliwość otwarcia takżee-konto. Popytaj w swoim banku :)

Masz pusto w podpisie, może zechcesz wkleić sobie banerek naszego Huzara ?

Link to comment
Share on other sites

ale ja nie umiem zrobic podpisu. ja jestem straszny osioł komputerowy. a moze wstawicie Huzara na facebooka. ja Radka własnie na fb zobaczylam pierwszy raz i tylko dzięki niemu znalazlam potem dogo i pojechałam po niego dzięi wam. ale tacy ludzie jak ja nie koniecznie muszą wiedziec o dogo czy tam wchodzić. ni ewiem, jak się robi wydarzenie na fb ale moze któras z was to zrobi. ja go na pewno roześle na fb jak mi powiecie jak albo podełśecie wydarzenie

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]Czy mógłby ktoś zrobić Huzarowi wydarzenie na FB ??[/SIZE]

Plissssssssssssssss

Edit.

Vigo ma na Tablica.pl wyróżnienie do 26.03. może wartałoby to wyróżnienie wykorzystać i podłożyć w miejsce ogłoszenia Vigo, ogłoszenie dla Huzara.
Tekst i zdjęcia potrzebne i podmienię.
Bardzo ładnie wygląda w ogłoszeniu Bena tablo, które zrobiła Ayame. Czy mogłabyś zrobić podobne dla Huzara ?

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik'][SIZE=3]Czy mógłby ktoś zrobić Huzarowi wydarzenie na FB ??[/SIZE]

Plissssssssssssssss

Edit.

Vigo ma na Tablica.pl wyróżnienie do 26.03. może wartałoby to wyróżnienie wykorzystać i podłożyć w miejsce ogłoszenia Vigo, ogłoszenie dla Huzara.
Tekst i zdjęcia potrzebne i podmienię.
Bardzo ładnie wygląda w ogłoszeniu Bena tablo, które zrobiła Ayame. Czy mogłabyś zrobić podobne dla Huzara ?[/QUOTE]

Już wcześniej pytałam kto mógłby zrobić wydarzenie na fb, niestety nikt się nie zgłosił :( Może teraz ktoś się znajdzie?
Wyróżnienie to bardzo ważna rzecz, ostatnio na jedno wyróżnienie 2 psiaki znalazły dom (Laydy i Nike) :)
Trzeba napisać fajny tekst. Ja się na to nie piszę, bo brak mi zdolności. elik i Ayame może spróbujecie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']...
Trzeba napisać fajny tekst. Ja się na to nie piszę, bo brak mi zdolności. elik i Ayame może spróbujecie?[/QUOTE]
Niestety ja także nie mam talentu w tym kierunku :(
Coś mi się zdaje, że paula_t para sie ogłoszeniami. Nie wiem tylko czy sama układa teksty, czy ktoś inny.

Jeśli ktoś napisałby tekst do wydarzenie na fb, to mogę wystawić Huzara na fb

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Niestety ja także nie mam talentu w tym kierunku :(
Coś mi się zdaje, że paula_t para sie ogłoszeniami. Nie wiem tylko czy sama układa teksty, czy ktoś inny.

Jeśli ktoś napisałby tekst do wydarzenie na fb, to mogę wystawić Huzara na fb[/QUOTE]

Elik, ja robię ogłoszenia, tekstów nie piszę, bo jestem kompletnym beztalenciem w tym temacie, a dodatkowo jakbym jeszcze miała teksty pisać, to nie wiem kiedy bym te ogłoszenia robiła ;):roll:

Link to comment
Share on other sites

czy zaakceptujecie taki tekst dla huzara na wydarzenie na fb? ja pisze czasem cos co da sie czytać. zwykla są to krótkie opowiadania

"Huzar- Jego mocny umysł przez wiele miesięcy wysyłał SOS w świat. Za kratami w strachu i poniżeniu nie tracił wiary w człowieka. Usłyszały go kobiety, serca zabiły mocniej, Huzar już poczuł że ktoś odebrał sygnał. Czekał, bał się ale nie tracił nadziei.
Dziś jest wolny
Kochającej rodzinie odda wszystko co ma: mądrość, spokój, stabilny umysł,odpowiedzialność za podwórko, człowieka i jego dzieci.
Ten młody zdrowy pies czeka na dom. "
poniżej mo zna podac dane do adopcji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnilas']czy zaakceptujecie taki tekst dla huzara na wydarzenie na fb? ja pisze czasem cos co da sie czytać. zwykla są to krótkie opowiadania...
poniżej mo zna podac dane do adopcji[/QUOTE]
Bardzo dobry tekst jako ogłoszenie. Na FB przydałaby się nieco dłuższa historia ;)

[quote name='betkak']No agnilas jestem pod wrażeniem;-) ja też coś skrobnęłam ale ukłony w pas. Można zaznaczyć, że Huzarek ma ks. zdrowia, jest odpchlony, odrobaczony, toleruje inne psy, zachowuje czystość w domu[/QUOTE]
Też jestem pod wrażeniem agnilasowego tekstu :loveu:
Pokaż swój, to może coś pożenimy :)

Proponowany tekst ogłoszenia


Huzar - młody, zdrowy szuka odpowiedzialnych Opiekunów

Huzar to młody, około 2 letni, średniej wielkości, zdrowy pies. Jego mocny umysł przez wiele miesięcy wysyłał SOS w świat. Za kratami schroniska w strachu i poniżeniu nie tracił wiary w człowieka. Usłyszały go wolontariuszki, serca zabiły mocniej, Huzar już poczuł że ktoś odebrał sygnał. Czekał, bał się ale nie tracił nadziei.
Dziś jest wolny. W domu tymczasowym czeka na ten wymarzony DOM.
Kochającej rodzinie odda wszystko co ma: wierność, miłość, mądrość, spokój, stabilny umysł, odpowiedzialność za podwórko, człowieka i jego dzieci.
Huzar jest odrobaczony, odpchlony, przed adopcją zostanie wykastrowany.
Warunkiem adopcji jest zgoda na spotkanie przed-adopcyjne i podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt
Telefon:
E-mail:

Kogo podać jako osobę do kontaktu ?

Bardzo proszę o sugestie odnośnie tekstu ogłoszenia - co dodać, co odjąć.

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

Zaloże konto na FB i będę robić wydarzenia. Ale dajcie mi chwilę. Do jutra wieczorem postaram się, zeby już było. Podrzucę psiarzom... no i zobaczymy co będzie. Może jakoś ogarnę... Ale to rozwiązanie tymczasowe. Nawet dogo zabiera mi za dużo czasu - mam tyły w pracy. Długo wszystkiego nie uciągnę.
Ciesze się, ze banerek się podoba. Trochę poeksperymentowałam :)

Link to comment
Share on other sites

Ale się wszystko fajnie układa :)
Ayame, super banerek- dziękuję :)
agnilas, bardzo fajny tekst :)
elik wstawię tu na moment zdjecie z netu, a Ty proszę powiedz mi, czy ten pies choć troszkę podobny jest do tego z O. Z tym, że ten w O. miał więcej białego.
[IMG]https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTHUolkp0kzlRAXl4PSQSnbHUAXKY6DrtlHiZvkRQEgWcjFbO9hKQ[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']...
elik wstawię tu na moment zdjecie z netu, a Ty proszę powiedz mi, czy ten pies choć troszkę podobny jest do tego z O. Z tym, że ten w O. miał więcej białego.
[/QUOTE]
Powiedziałabym, że ten na zdjęciu to negatyw tamtego z olka.
Tamten nie tylko miał więcej białego, ale jeśli dobrze pamiętam, to tamten w schronie był biały w czarne łatki, a ten odwrotnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Powiedziałabym, że ten na zdjęciu to negatyw tamtego z olka.
Tamten nie tylko miał więcej białego, ale jeśli dobrze pamiętam, to tamten w schronie był biały w czarne łatki, a ten odwrotnie.
[/QUOTE]

Może uda mu się pomóc, tam takie psy długo nie żyją :( Oby jeszcze tam był. No i wciąż myślę też o szczeniaku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']Może uda mu się pomóc, tam takie psy długo nie żyją :( Oby jeszcze tam był. No i wciąż myślę też o szczeniaku[/QUOTE]
Jeśli ma szanse na zabranie go z tego koszmaru, to trzeba się spieszyć, bo już wczoraj wyglądał marnie :-(
Mi też nie daje spokoju ta malizna i jeszcze ten biedak z biegunką. On też ma marne szanse na przeżycie w tamtych warunkach :placz:

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Huzarka ;)
Powoli idę do przodu, bo wstawiłam banerek (piękny zresztą ;)) i to podlinkowany :multi: aż sobie zapisałam jak to zrobiłam!! :)

Też wciąż myślę o tych, które zostały w O. :( czasami już nie daję rady psychicznie... można się załamać :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajw']...
Powoli idę do przodu, bo wstawiłam banerek (piękny zresztą ;)) i to podlinkowany :multi: aż sobie zapisałam jak to zrobiłam!! :)...[/QUOTE]
:klacz::thumbs:

[quote name='ajw']...Też wciąż myślę o tych, które zostały w O. :([/QUOTE]
Ja je widzę. Koszmar :placz:
Inne psy niezbyt były zainteresowane karmą, a ten biedak z biegunką aż się trząsł, tak łapczywie jadł. Jakby nie był karmiony od kilku dni. Może cham nie daje mu jeść, żeby nie musiał często sprzątać boksu :angryy::mad: Wykończą mnie te myśli :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...