Jump to content
Dogomania

Huzio już w swoim domku!


Ayame Nishijima

Recommended Posts

[quote name='elik']
[LIST]
[*]Banerek, które Ayame Nishijima zmniejszyła dla tych, którzy chcą mieć dwa banerki w podpisie.
[*][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251169-Huzar-jest-juz-w-hoteliku-)-Prosimy-o-deklaracje"][IMG]https://ud.interia.pl:443/html/getattach,mid,109514,mpid,5,min,1,uid,b7519db6793a6f3a[/IMG] [/URL] [URL="https://ud.interia.pl:443/html/getattach,mid,109514,mpid,6,uid,b7519db6793a6f3a?f=Banerek -Ben-Small.jpeg"][IMG]https://ud.interia.pl:443/html/getattach,mid,109514,mpid,6,min,1,uid,b7519db6793a6f3a[/IMG][/URL]
[/LIST]
[/QUOTE]

Nie wiem co jest grane. Nawet tak małych banerków nie mogę zamieścić w sygnaturze, powód: [B]Twoja sygnatura nie może być dłuższa niż 400 znaków łącznie z tagami BB code.[/B]
To jak inni wklejają sobie po dwa banerki ? Czyżbym ja miała jakieś ograniczone możliwości ????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Nie wiem co jest grane. Nawet tak małych banerków nie mogę zamieścić w sygnaturze, powód: [B]Twoja sygnatura nie może być dłuższa niż 400 znaków łącznie z tagami BB code.[/B]
To jak inni wklejają sobie po dwa banerki ? Czyżbym ja miała jakieś ograniczone możliwości ????[/QUOTE]

Dla mnie to czarna magia, więc nie pomogę :(
a ja znów nie mogę przesunąć w lewo :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']Może uda mu się pomóc, tam takie psy długo nie żyją :( Oby jeszcze tam był. No i wciąż myślę też o szczeniaku[/QUOTE]Aniu, to chyba o tym psie....wklejam z FB:
[LEFT][COLOR=#37404E]"Dostałam dzisiaj taką wiadomość: [/COLOR]
[COLOR=#37404E]"Dziś w Olkuszu był pies w typie amstaffa, krepy, rozbudowany, niski na łapach, taki zdecydowanie poniżej kolana, białoczarny w łaty. Może to staffik? Piesek mimo, że było ciepło miał dreszcze i chwiał się na łapkach, był apatyczny... nie wiem czy przetrwa do poniedziałku, ale jeśli tak, to potrzebna jest dla niego pomoc, głównie jeśli chodzi o weterynarza i DT... niestety nie pozwolili zrobić zdjęć..." [/COLOR]
[COLOR=#37404E]CZY KTOŚ MÓGŁBY POMÓC???!!![/COLOR][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakato']Aniu, to chyba o tym psie....wklejam z FB:
[LEFT][COLOR=#37404E]"Dostałam dzisiaj taką wiadomość: [/COLOR]
[COLOR=#37404E]"Dziś w Olkuszu był pies w typie amstaffa, krepy, rozbudowany, niski na łapach, taki zdecydowanie poniżej kolana, białoczarny w łaty. Może to staffik? Piesek mimo, że było ciepło miał dreszcze i chwiał się na łapkach, był apatyczny... nie wiem czy przetrwa do poniedziałku, ale jeśli tak, to potrzebna jest dla niego pomoc, głównie jeśli chodzi o weterynarza i DT... niestety nie pozwolili zrobić zdjęć..." [/COLOR]
[COLOR=#37404E]CZY KTOŚ MÓGŁBY POMÓC???!!![/COLOR][/LEFT]
[/QUOTE]

Tak, dokładnie tak ten psiak wyglądał :( Też wzięłam go za astka. Jak byłyśmy w sobotę, psisko żyło, ale w jego oczach widać było cierpienie :(
Daj link do tego wydarzenia może wspólnyumi siłami coś da się dla niego zrobić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Tak, dokładnie tak ten psiak wyglądał :( Też wzięłam go za astka. Jak byłyśmy w sobotę, psisko żyło, ale w jego oczach widać było cierpienie :(
Daj link do tego wydarzenia może wspólnyumi siłami coś da się dla niego zrobić.[/QUOTE]

[url]https://www.facebook.com/psy.zolkusza?fref=ts[/url]
Jest dla niego miejsce w hotelu, nie ma transportu :( elik, nie znasz kogoś, kto mógłby jechać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68'][URL]https://www.facebook.com/psy.zolkusza?fref=ts[/URL]
Jest dla niego miejsce w hotelu, nie ma transportu :( elik, nie znasz kogoś, kto mógłby jechać?[/QUOTE]

A ta firma transportowa, o której rozmawiałyśmy w sobotę ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68'][URL]https://www.facebook.com/psy.zolkusza?fref=ts[/URL]
Jest dla niego miejsce w hotelu, nie ma transportu :( elik, nie znasz kogoś, kto mógłby jechać?[/QUOTE]

ja gdzies pisalam ze pomoge w transporcie
z O. dokąd?? dzis dopiero wieczorem bede mogla, a O. chyba bedzie zamkniety.......................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']ja gdzies pisalam ze pomoge w transporcie
z O. dokąd?? dzis dopiero wieczorem bede mogla, a O. chyba bedzie zamkniety.......................[/QUOTE]

Tak, po godzinach pracy nikogo nie wpuszczają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Nie wiem co jest grane. Nawet tak małych banerków nie mogę zamieścić w sygnaturze, powód: [B]Twoja sygnatura nie może być dłuższa niż 400 znaków łącznie z tagami BB code.[/B]
To jak inni wklejają sobie po dwa banerki ? Czyżbym ja miała jakieś ograniczone możliwości ????[/QUOTE]


Nic z tych rzeczy. Ważna jest długośc kodu a nie wielkośc obrazków.
Na picassie są długie adresy obrazków, stąd się nie mieści. Spróbuj skopiować z mojego podpisu banerek Huzara. Wrzuciłam na inny serwer, adres jest krótszy. Może wejdzie. :)

[quote name='ania68']Dzięki, już dogrywamy transport.[/QUOTE]
Super. :)


Update:
Do czego to czasem dochodzi... Ja, zupełnie niefejsbókowa, zmuszona od czasu do czasu dojakiegoś ruchu i logowania się... Założyłam konto na FB i wydarzenie dla Huzara.
To moje pierwsze, założone dość niewprawnie, więc jak trzeba coś poprawić, to proszę o info.
[URL]https://www.facebook.com/events/827789210571872/[/URL]

Tymczasem trzeba zacząć organizować ogłoszenia dla Huzara. Nie ma na co czekać... Jeśli braknie nam asy, to będzie problem. A jak Go szybko wyadoptujemy, to może zostanie na kolejną bidę?

Dziś mi kolega spacerowy opowiedzial o trzech dzikich psach w mojej okolicy...

Edited by Ayame Nishijima
Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnilas']widziałam wydarzenie na fb dla Huzara. ale tego mojego tekstu nie umieściłyście. nie podoba wam sie czy sie nie dało?
juz udostępniłam i zapraszam kogo sie da[/QUOTE]


Nie, ja po prostu robiłam po kawaku. Zaczęłam wczoraj wieczorem a kończyłam w pracy w chwilach przerwy między kolejnymi przygotowaniami próbek. I zwyczajnie nie ogarnęłam wszystkiego. Zaraz poszukam Twojego tekstu i podmienię :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Nie wiem co jest grane. Nawet tak małych banerków nie mogę zamieścić w sygnaturze, powód: [B]Twoja sygnatura [COLOR=#0000ff]nie może być dłuższa niż 400 znaków łącznie z tagami BB cod[/COLOR][COLOR=#0000ff]e[/COLOR].[/B]..[/QUOTE]
[quote name='Ayame Nishijima']Nic z tych rzeczy. Ważna jest długośc kodu a nie wielkośc obrazków...[/QUOTE]
Właśnie o długości znaków, czyli kodu mówi ten napis, nie o długości obrazka :)
Spróbuję skopiować, jak proponujesz, ten banerek z Twojej sygnatury

[quote name='agnilas']widziałam wydarzenie na fb dla Huzara. ale tego mojego tekstu nie umieściłyście. nie podoba wam sie czy sie nie dało?
juz udostępniłam i zapraszam kogo sie da[/QUOTE]
Dzięki, ja też udostępniłam i zaprosiłam wszystkich znajomych, a Twój tekst już wklejony :)


Edit

[CENTER][SIZE=3]Dzisiaj wpłynęła nowa kasa dla Huzara - 100 zł od agnilas, której bardzo dziękujemy[/SIZE]

:loveu: :Rose: :Rose: :Rose:
[/CENTER]


[COLOR=#0000ff][SIZE=3]Iza i Bartek F. z Krakowa przelali na moje konto 20,00 zł podając w tytule przelewu tylko: psiak.[/SIZE][/COLOR]
Bardzo mi przykro, ale zmuszona jestem zwrócić tą kwotę nadawcy, gdyż nie wiem dla którego psiaka jest przeznaczona, a ponadto brak wyraźnego zaznaczenia, że to wpłata [B]dla bezdomnego psa[/B], mogłoby mnie narazić na tłumaczenie się w US, co myślę, nie należy do przyjemności.

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']Til podpowiedziała, zeby zgłosic do TOZu... Poprosze kolege o potwierdzenie jutro. Jak na złość ja mam rehabilitacje rano a one podobno pojawiają sę tak przed 9 w tym miejscu. :([/QUOTE]

A można wiedzieć jaka to okolica?

Link to comment
Share on other sites

Kliny-Zacisze. Wzdłuż ulicy Bartla jest taki duży ogrodzony teren, gdzie pasą sie kozy.
I własnie tam te psiaki były widziane. Jak na złość pora taka, ze dopiero w środę dam rade sama pójść. Ale są zdjęcia (kiepskie, ale są), czekam na przeslanie i napisze do KTOZu)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...