Jump to content
Dogomania

Huzio już w swoim domku!


Ayame Nishijima

Recommended Posts

[quote name='paula_t']Paula_t zaraz się bierze za ogłoszenia;)[/QUOTE]

Kochana Paula trzyma rękę na pulsie :)

Huzar - młody, zdrowy szuka odpowiedzialnych Opiekunów

Huzar to młody, około 2 letni, średniej wielkości, zdrowy pies. Jego mocny umysł przez wiele miesięcy wysyłał SOS w świat. Za kratami schroniska w strachu i poniżeniu nie tracił wiary w człowieka. Usłyszały go wolontariuszki, serca zabiły mocniej, Huzar poczuł że ktoś odebrał sygnał. Czekał, bał się ale nie tracił nadziei.
Dziś jest wolny. W domu tymczasowym czeka na ten wymarzony DOM.
Kochającej rodzinie odda wszystko co ma: wierność, miłość, mądrość, spokój, stabilny umysł, odpowiedzialność za podwórko, człowieka i jego dzieci.
Huzar jest odrobaczony, odpchlony, przed adopcją zostanie wykastrowany.
Warunkiem adopcji jest zgoda na spotkanie przed-adopcyjne i podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt
Telefon: 12/415-43-43 lub 501-545-399
E-mail: [EMAIL="%22Ayame%20Nishijima%22%20%[email protected]%3E"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']Kliny-Zacisze. Wzdłuż ulicy Bartla jest taki duży ogrodzony teren, gdzie pasą sie kozy.
I własnie tam te psiaki były widziane. Jak na złość pora taka, ze dopiero w środę dam rade sama pójść. Ale są zdjęcia (kiepskie, ale są), czekam na przeslanie i napisze do KTOZu)[/QUOTE]

To zupełnie nie moje rejony, także nawet nie mam jak pomóc :( żal psiaków...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Pierwsze ogłoszenie Bena na Lento.pl

[URL]http://krakow.lento.pl/huzar-mlody-zdrowy-szuka,299739.html[/URL]

Paula_t obiecała Huzarowi ogłoszenia, poproszę żeby zrobiła jeśli ma czas.[/QUOTE]

elik, pewnie Ci się myli Ben z Huzarem? :)

[quote name='paula_t']Paula_t zaraz się bierze za ogłoszenia;)[/QUOTE]

Pięknie dziękujemy :iloveyou:

[quote name='ania75']zgodnie z obietnicą wysłałam 30 zł za transport dla Huzarka :lol:[/QUOTE]

Aniu, ślicznie dziękujemy :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000]Huzarek ogłoszony na tych stronach:
adopcjapsa.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]gumtree.pl
tablica.pl
przygarnijzwierzaka.pl[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]morusek.pl[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]pupil.com.pl[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]adopcje.org[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]adoptujemy.pl[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]olx.pl[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]pajeczyna.pl[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]pineska.pl[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]kupsprzedaj.pl[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]tusprzedaj.pl[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]neeon.pl[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]najpewniej.pl[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]petworld.pl[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]tlenek.pl[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]e-zwierzak.pl[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]eoferty.com.pl[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]ogloszenia.e-gratka.info[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]oglaszamy24.pl[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]ogloszenia.com[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]hipierogloszenia.pl[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]ogloszenia.wp.pl[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]owi.pl[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]rozglos.net[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]kokosy.pl[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]cafeanimal.pl
zwierzaki.nasza-lista.com
bezrodowodu.pl
krakusik.pl

Ogłoszenia.wp.pl i ogloszenia.com nie chciały mi przepuścić tego maila (i nie ukrywam, że ciężko się go podaje do aktywacji, żeby się nie pomylić, bo jest odrobinkę skomplikowany;)), więc poszło na mojego maila. Gdyby były z tych stron zapytania, będę przekierowywać :)[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t'][COLOR=#000000][COLOR=#000000]
Ogłoszenia.wp.pl i ogloszenia.com nie chciały mi przepuścić tego maila (i nie ukrywam, że ciężko się go podaje do aktywacji, żeby się nie pomylić, bo jest odrobinkę skomplikowany;)), więc poszło na mojego maila. Gdyby były z tych stron zapytania, będę przekierowywać :)[/COLOR][/COLOR][/QUOTE]

Oj jakże ciężko. Proste japońskie imię i nazwisko...
Zawsze pozostaje niezawodne kopiuj - wklej ;)

Ale bardzo bardzo dziękujemy! Cudowna jesteś, ze w takim tempie wyrobiłas się z taka ilością. Ja tylko co chwilę miałam brzęk na telefonie, więc od razu aktywowałam co było trzeba :)

Link to comment
Share on other sites

Ja te ogłoszenia już robię "mechanicznie", nawet nie zastanawiam się nad tym co robię, żeby było jak najszybciej, bo czasem mam po kilka pakietów dziennie, więc był to dosyć trudny mail, co by się nie pomylić ;) Nie pozostało mi nic innego jak kopiuj wklej, tylko wtedy musiałam wracać do tekstu i jego też kopiować, żeby wkleić na następną stronę ogłoszeniową i tak w kółko. No ale już nie jojczę:evil_lol:

Ayame, w jaki sposób sobie zsynchronizowałaś gmaila i smsy w telefonie? Da się tak? Pytam, bo ja trochę ciemniak komputerowy jestem, a też bym sobie takie coś zrobiła;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Ja te ogłoszenia już robię "mechanicznie", nawet nie zastanawiam się nad tym co robię, żeby było jak najszybciej, bo czasem mam po kilka pakietów dziennie, więc był to dosyć trudny mail, co by się nie pomylić ;) Nie pozostało mi nic innego jak kopiuj wklej, tylko wtedy musiałam wracać do tekstu i jego też kopiować, żeby wkleić na następną stronę ogłoszeniową i tak w kółko. No ale już nie jojczę:evil_lol:

Ayame, w jaki sposób sobie zsynchronizowałaś gmaila i smsy w telefonie? Da się tak? Pytam, bo ja trochę ciemniak komputerowy jestem, a też bym sobie takie coś zrobiła;)[/QUOTE]


No wiem, wiem... dla mnie nazwisko jest proste, bo to fizyk był ;)
Przyro mi, że dowaliłam Ci niechcący roboty. Na usprawiedliwienie powiem, ze nei spodziewalam się, ze będe się jakimis psami wyciaganymi z mordowni zajmować...

Co do synchronizacji, to ja mam na linii smartfon-tablet-komuter chyba wszystko co się da posynchronizowane :) Mejle, kalendarze, nawet grupy plików... Inaczej bym nie wydoliła. Napisze jutro mejlem co i jak, zobaczymy czego używasz i co da się zrobić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']elik, pewnie Ci się myli Ben z Huzarem? :)...[/QUOTE]
No pewnie, bo już nogawkami oddycham :roflt:
Ale w ogłoszeniu jest ok ;)

Paulinko kochana dziękuję :cool2::Rose::Rose::Rose:

No to teraz domki wszystkie, te najlepsiejsze, ustawiać sie w kolejce, bendziewa wybierać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-Vebby']Trochę mnie tutaj nie było,muszę nadrobić,poczytać...,przede wszystkim pozdrawiam Huzara!!Baardzo się cieszę,że psiaK już"imienny";),no i że wszystko poszło jak trzeba i Huzarek już w DT :)[/QUOTE]
Witaj, witaj. Że Huzar imienny, to w dużej mierze Tobie zawdzięcza :) Zwyciężyłaś w kategorii Głosujący - oddałaś największą ilość głosów na zwycięskie imię.

Link to comment
Share on other sites

Huzar "podłożony" za wyróżnionego Vigo :)

[URL="http://tablica.pl/oferta/huzar-wierny-mlody-zdrowy-szuka-odpowiedzialnych-opiekunow-CID103-ID4ZXoN.html"]http://tablica.pl/oferta/huzar-wierny-mlody-zdrowy-szuka-odpowiedzialnych-opiekunow-CID103-ID4ZXoN.html

[/URL][TABLE="class: myoffersnew small active, width: 100%"]
[TR="class: row-elem promoted"]
[TD="class: tcenter"][/TD]
[TD] Od: wczoraj
Do: 3 maj [/TD]
[TD] [IMG]http://img08.tablica.pl/images_tablicapl/126975985_1_94x72_huzar-wierny-mlody-zdrowy-szuka-odpowiedzialnych-opiekunow-krakow_rev010.jpg[/IMG][/TD]
[TD] [TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD] [B]Huzar – wierny, młody, zdrowy szuka odpo...[/B]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]


[/TD]
[TD] Za darmo [/TD]
[TD] [TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD="class: tright"][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[TR="class: row-stats lheight16 x-small"]
[TD="class: tcenter first statsRow, width: 107, colspan: 3"] [COLOR=#0000ff][B]Wyróżnione do 26 mar[/B][/COLOR]


[/TD]
[TD="class: statsRow, colspan: 6"] [TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD="class: tcenter, width: 50"] Statystyki:[/TD]
[TD="class: tcenter, width: 50"] Wyświetleń: 0 [/TD]
[TD="class: tcenter, width: 50"][/TD]
[TD="class: tcenter, width: 50"][/TD]
[TD="class: tcenter, width: 50"][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[URL="http://tablica.pl/oferta/huzar-wierny-mlody-zdrowy-szuka-odpowiedzialnych-opiekunow-CID103-ID4ZXoN.html"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']No i super :)
Tylko jak to "wyswietleń 0"? to jakis skandal jest ;)[/QUOTE]

Nie koniecznie :eviltong: To ogłoszenie przerobiłam dzisiaj z wyróżnionego ogłoszenia Vigo i wyzerowałam liczbę wyświetleń, żeby wiedzieć ile było wyświetleń dla Huzara ;)

Obroża i smycz, w której paraduje Huzar to akcesoria pożyczone od moich psiaków, żeby było go w czym wyciągnąć ze schronu.
Dzisiaj zamówiłam dla niego szelki + smycz + obroża komplet 70 zł. Podałam adres wysyłki do hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']...
[SIZE=2][COLOR=#0000ff]Iza i Bartek F. z Krakowa przelali na moje konto 20,00 zł podając w tytule przelewu tylko: psiak.[/COLOR][/SIZE]
Bardzo mi przykro, ale zmuszona jestem zwrócić tą kwotę nadawcy, gdyż nie wiem dla którego psiaka jest przeznaczona, a ponadto brak wyraźnego zaznaczenia, że to wpłata [B]dla bezdomnego psa[/B], mogłoby mnie narazić na tłumaczenie się w US, co myślę, nie należy do przyjemności.[/QUOTE]
Sprawa się wyjaśniła. Jest to wpłata od znajomych Ayame Nijshijima.

[SIZE=3]Bardzo proszę pamiętajcie o napisaniu w rubryce TYTUŁEM - [COLOR=#0000cd]dla bezdomnego psa Huzara

[/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=2]Huzar wzbogacił się dzisiaj o kwotę 230,00 zł:

[/SIZE][/COLOR][COLOR=#ffffff][SIZE=2]..[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=2]160,- zł od agnilas
[SIZE=3][COLOR=#ffffff][SIZE=2]....[/SIZE][/COLOR][/SIZE]30,- zł od ania75 na transport
[SIZE=3][COLOR=#000000][SIZE=2][SIZE=3][COLOR=#ffffff][SIZE=2]....[/SIZE][/COLOR][/SIZE]40,- zł od bea100 za udział w bazarku w kategorii Nadanie zwycięskiego imienia + za głosowanie

[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [CENTER][SIZE=3] [COLOR=#800080]Bardzo serdecznie dziękujemy w imieniu kochanego Huzara

:loveu: :Rose::Rose::Rose: :loveu:
[/COLOR]

[/SIZE][/CENTER]
Z bazarku na imię dla psiaka wpłynęło już 95 zł


[TABLE="width: 254"]
[TR]
[TD]15,00
[/TD]
[TD]Ayame Nishijima
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]20,00
[/TD]
[TD]bukowa[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][COLOR=#ffffff]..[/COLOR]5,00
[/TD]
[TD]elik
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]15,00[/TD]
[TD]haliza
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]40,00[/TD]
[TD]bea100
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

[SIZE=3]
[SIZE=2]Czekamy na ostatnią wpłatę i dodam do majątku Huzara całość, jako wpłata z bazarku.[/SIZE]
[/SIZE]

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...