Jump to content
Dogomania

BEZA/JADZIA adoptowana :D


Hope2

Recommended Posts

  • Replies 391
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dorcia2']dziękuję za zaproszenie na wątek.
cudne maluszki i mamusia również:loveu:, ta "gnida" co je porzuciła dostanie kiedyś od losu po du..e , mam taką nadzieję:mad:

mam do wykorzystania pakiet ogłoszeń, może się nada?;)[/QUOTE]
Pakiecik jak najbardziej sie nada :)
Dzięki za odwiedziny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szyszunia557']Zaglądam i ja do naszych borsuczków :lol: Ślicznoty przecudne ! Dzięki [B]Hope2[/B] za wątek dla nich :buzi:[/QUOTE]
Zagladaj jak najczęściej :)
idę poszukać jakiejś tabletki przeciwbólowej-głowa mi pęka...pogoda taka czy co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szyszunia557']Kochani ! Pilna sprawa ! Poszukujemy osoby na wizytę PA w Kędzierzynie-Koźlu ! Szykuje się super domek dla jednej z naszych suczek :loveu: Jest ktoś z okolicy ? Ktoś podpowie, jak poszukać kogoś na dogo z K-Koźla ?[/QUOTE]

Ja kiedyś pisałam do osób z Kędzierzyna w sprawie wizyty dla mojej tymczasowiczki.

Pomoc zaproponowała pietrucha204, ale dom nie wypalił, gdyż ja miałam inne wyobrażenie psa szczęśliwego i do wizyty nie doszło.

Link to comment
Share on other sites

Cierpię na niedoczas i brak weny...ale może tak?

MAMA
"Piękna dorosła sunia o nie bagatelnej urodzie poszukuje domu, który ją pokocha na zawsze!
Sunia jest młoda, ma 1,5 roku, jest wysterylizowana , zaszczepiona, łagodna, grzeczna
Dane kontaktowe-Stowarzyszenia z pierwszej str wątku"

Maluchy:
"Szukamy domów dla 5 dropiatych szczeniąt- 4 pieski, jedna sunia. Szczenięta maja skończone 7 tygodni, sa zaszczepione, odrobaczone, jedzą juz same. "

Naprawdę nie mam weny...może jutro na szkoleniu coś lepszego wymyślę...

Edited by Hope2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...