Jump to content
Dogomania

BEZA/JADZIA adoptowana :D


Hope2

Recommended Posts

  • Replies 391
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mimiś']tłumacze jak komu mądremu ,ze 3 psy i samotny kot to trochę mało... :cool3: ale chłop to uparte stworzenie..[/QUOTE]
mój jakoś dziwnie podejrzliwy się zrobił-jak tylko zaczynam "zooobacz, jaki fajny piesek" od razu słyszę "zapomnij! Zośka też miała być fajna!" "no...ale przecież jest fajna...i jest tylko tymczasowo, zobacz tego... " "taak? a co mu jest? nie chodzi, nie szczeka, nie ma łapy, ogona czy może głowy?!"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']Ja tam swojego stawiałam przed faktem dokonanym[/QUOTE]
całkiem nie głupie ;) ja tak zrobiłam z Zośką-najpierw pokazałam wątek, później wspomniałam,że może u nas będzie...a później już tylko "pamiętasz tę małą czarną sunię?" "nie, a co? " "nic, tylko ulv już z nią do nas jedzie":evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Jestem z zaproszenia dopiero dziś bo mi tymczasowiczka kable od neta pożarła i miałam mały odwyk od neta ...
Maluchy cudowne , nie mam jak pomóc niestety :( Mam 3 psy pod opieką i już od zmysłów odchodzę co z nimi zrobić :(
Matka przepiękna . Jak one są duże ?
A bazarek chrzcielny mają ?[/QUOTE]
Bazarek chrzcielny robi [B]MarysiaO :)
[/B]A Twoje diabły to te z zielonego podpisu? Pożartego kabla współczuję...ale mojemu TZowi przydałby się taki elektryk-nauczyłby go chowania ładowarek, kabli, kabelków (swego czasu był Frodo...ale od roku doopkę grzeje u siebie, więc kable znów wszędzie gdzie nie spojrzysz)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']mój jakoś dziwnie podejrzliwy się zrobił-jak tylko zaczynam "zooobacz, jaki fajny piesek" od razu słyszę "zapomnij! Zośka też miała być fajna!" "no...ale przecież jest fajna...i jest tylko tymczasowo, zobacz tego... " "taak? a co mu jest? nie chodzi, nie szczeka, nie ma łapy, ogona czy może głowy?!"[/QUOTE]

Stawianie TZ-a przed faktem dokonanym, to moja specjalność.

Ostatnio wypatrzyłam nastoletnią kotkę i mówię do TZ-a:
"Znalazłam ogłoszenie, że starsza kotka bez ząbków i łapki szuka DT/DS.
Teraz mieszka w łazience, bo nie lubi innych kotów, a w awaryjnym DT jest ich 9.
Zaproponowałam, że ją weźmiemy na DT"
Następnego dnia Mela już była u Nas i zostanie na zawsze:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Bazarek chrzcielny robi [B]MarysiaO :)
[/B]A Twoje diabły to te z zielonego podpisu? Pożartego kabla współczuję...ale mojemu TZowi przydałby się taki elektryk-nauczyłby go chowania ładowarek, kabli, kabelków (swego czasu był Frodo...ale od roku doopkę grzeje u siebie, więc kable znów wszędzie gdzie nie spojrzysz)[/QUOTE]


Diabeł od kabli to Dinka , choć wina mojej siostry bo zamknęła ją w oddzielnym pokoju niż Bazyl i Biana no to dziewczyna chciała do nich się przedostać , a że kabel był przy drzwiach to nie jej wina ;) ;) Ramzes mieszka w gabinecie a Misiu w hoteliku .
Na szczęście kable naprawione a i psy zyskały , miałam dla nich 2 dni , w końcu moje łotry osobiste poczuły że maja pancię bo na razie czują to tylko bezdomniaki ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Diabeł od kabli to Dinka , choć wina mojej siostry bo zamknęła ją w oddzielnym pokoju niż Bazyl i Biana no to dziewczyna chciała do nich się przedostać , a że kabel był przy drzwiach to nie jej wina ;) ;) Ramzes mieszka w gabinecie a Misiu w hoteliku .
Na szczęście kable naprawione a i psy zyskały , miałam dla nich 2 dni , w końcu moje łotry osobiste poczuły że maja pancię bo na razie czują to tylko bezdomniaki ...[/QUOTE]
no...wychodzi na to,że wszystkiemu winna...siostra :D
ja już sobie obiecuję odpoczynek od dogo...ale dopiero wtedy, jak nie będzie potrzebujących futer :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Stawianie TZ-a przed faktem dokonanym, to moja specjalność.

Ostatnio wypatrzyłam nastoletnią kotkę i mówię do TZ-a:
"Znalazłam ogłoszenie, że starsza kotka bez ząbków i łapki szuka DT/DS.
Teraz mieszka w łazience, bo nie lubi innych kotów, a w awaryjnym DT jest ich 9.
Zaproponowałam, że ją weźmiemy na DT"
Następnego dnia Mela już była u Nas i zostanie na zawsze:loveu:[/QUOTE]
no, bo...szczęśliwy facet, to pozbawiony głosu facet ;) a jeszcze lepiej przekonac go "no, jak to nie chciałeś??? przecież cały czas mówiłeś,że chcesz psa!!!" (mój marudzi na okrągło "chcę owczarka"-jasssne-po moim trupie chyba)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Stawianie TZ-a przed faktem dokonanym, to moja specjalność.

Ostatnio wypatrzyłam nastoletnią kotkę i mówię do TZ-a:
"Znalazłam ogłoszenie, że starsza kotka bez ząbków i łapki szuka DT/DS.
Teraz mieszka w łazience, bo nie lubi innych kotów, a w awaryjnym DT jest ich 9.
Zaproponowałam, że ją weźmiemy na DT"
Następnego dnia Mela już była u Nas i zostanie na zawsze:loveu:[/QUOTE]

Ze tez ja tak nie umiem. A marzy mi sie sunia dla naszego sznupodylka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...