Jump to content
Dogomania

BEZA/JADZIA adoptowana :D


Hope2

Recommended Posts

  • Replies 391
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Hope2']Za ogłoszenia byłabym ogromnie wdzięczna-i może małą lekcję jak się toto je? bo trochę mi wstyd,że nawet nie wiem jak się za ogłoszenia zabrać:oops:[/QUOTE]
W moim podpisie jest bazarek ogłoszeniowy .już zakończony. Wystarczy kliknąć na link i wszystko jest napisane. Na jednych trzeba sie zarejestrować ,ale na innych można od razu ogłosić ,a na mail przychodzi wiadomosć ,żeby aktywować.Są też portale ,gdzie sie ogłosi bez żadnych ceregieli. Pomału ,pomału i dochodzi się do tego jak to ugryzc.:evil_lol:

Sama się uczyłam ,choć wiek już mam nieco zaawansowany:razz: w szkole nie miałam informatyki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']W moim podpisie jest bazarek ogłoszeniowy .już zakończony. Wystarczy kliknąć na link i wszystko jest napisane. Na jednych trzeba sie zarejestrować ,ale na innych można od razu ogłosić ,a na mail przychodzi wiadomosć ,żeby aktywować.Są też portale ,gdzie sie ogłosi bez żadnych ceregieli. Pomału ,pomału i dochodzi się do tego jak to ugryzc.:evil_lol:

Sama się uczyłam ,choć wiek już mam nieco zaawansowany:razz: w szkole nie miałam informatyki.[/QUOTE]
Później pójdę looknąc-teraz "chory na katar" TZ mi jęczy,że na zakupy trzeba, bo nie ma nic słodkiego w domu...kurczę...słodycze lekiem na katar???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cisowianka']Ale słodycze leczą skołatane nerwy np. katarem:razz:[/QUOTE]
tia...OSTATNI RAZ POZWOLIŁAM TZowi WEJŚĆ ZA MNĄ DO SKLEPU!!! Ledwo na chleb starczyło jak pogalopował do półek z ciasteczkami, cukierkami i sama już nie wiem z czym:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aśka Belkowska']Dla mojego męża słodycze są lekarstwem NA WSZYSTKO. Nawet psa nauczył sępić o drożdżówki.[/QUOTE]
kurczę...to chyba wszyscy...albo zdecydowana większość facetów tak ma? Moje sępią od TZa wszystko...łącznie z herbatą, kawą...i wykałaczką ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia O.']Bazarek jest już gotowy, czekam tylko na info, który piesek to suczka i można otwierać:)[/QUOTE]
suuuper :) spróbuję się dowiedziec ;)

EDIT

Lila jutro rano będzie pod ogonki zaglądała,żeby się upewnić kto jest chłopcem a kto nie ;)

Edited by Hope2
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Zrobię im ogłoszenia,tylko potrzebuję parę słow o nich .Dane kontaktowe. Pieski chyba już jedza same?[/QUOTE]

Dane kontaktowe prześlę na pw-tylko muszę się upewnić, który nr tel wysłać-czy Stowarzyszenia czy Lili.

Jedzą i same i jeszcze z dobrodziejstwa mleka mamusi korzystają-na fb wyczytałam,że pod koniec lutego mogą iść do domków :)

tekstu do ogłoszeń potrzebujesz? nigdy nie pisałam-ale spróbować mogę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Marysiu-dziewczynką jest sunia z plamkami jakby białymi na nozrzach-po obu stronach noska ;)
Lila ma awarię łącza-a ja ide oglądac fotkę i rozszyfrowywać, króra to panienka jest :)[/QUOTE]

Super, że się udało sprawdzić:)
Po przeanalizowaniu wygląda na to że to jest nasza dziewczynka: [url]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1798704_1464635953755685_495001283_n.jpg[/url]
A na tym zdjęciu jest pierwsza z lewej: [url]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1623478_1457932397759374_104242927_n.jpg[/url]
Zaraz oficjalnie otwieramy bazarek:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...