Jump to content
Dogomania

BEZA/JADZIA adoptowana :D


Hope2

Recommended Posts

  • Replies 391
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Javena']Jestem na zaproszenie. Mój komp tez coś nawala. Przed chwilą mnie wywaliło. Musiałam znów szukac hasła. Cholercia wszystko do bani.Kasy nie mam ,ale mogę ogłaszać (jak mi komputer nie zastrajkuje.)

Końca nie widać z tymi bidami. Wczoraj ogłaszałm pięknego szczeniaka jamnika .Znalazł go sąsiad w polu zasypanego śniegiem dwa tyg. temu..Pęknięta miednica. Podleczyli ,wykąpali ,i ukazał się pies cudo.

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=sDhDzp2ul-o&feature=youtu.be[/URL][/QUOTE]

Za ogłoszenia byłabym ogromnie wdzięczna-i może małą lekcję jak się toto je? bo trochę mi wstyd,że nawet nie wiem jak się za ogłoszenia zabrać:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='renatka_s']Zaglądam, śliczne maleństwa i mamusia też :)[/QUOTE]
Maluchy piękne...a mamusia...no jedyna w swoim rodzaju :)

[quote name='kakadu']dziękuję za zaproszenie, będę zaglądać; szczeniaczki sa piękne (mamusi zresztą też niczego nie brakuje) i pewnie szybko znajdą domki[/QUOTE]
Witam-będzie mi bardzo miło Cię gościć u rodzinki :)

[quote name='cisowianka']Stawiam sie na zaproszenie. Zgadzam się szczeniaczki pięknościowe.[/QUOTE]
Witam i zapraszam ponownie :)

[quote name='yolanovi']Jestem na zaproszenie. Poczytam, pomyślę, ale w domu :)[/QUOTE]
Dzień dobry :) zapraszam :)
[quote name='anica']Witam się u rodzinki :) cudne są! ... i mama i dzieciaczki! ... i Ty Anusiu :)
zapisuję!... i lecę na bazarek ;)[/QUOTE]
anica-ja to od 25 będę się nauczać jak się opiekować dzieciakami do lat 3-yuuupppiiii :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia O.']Zaglądam do psiaków, dziękuję za zaproszenie:)
Szczeniaczki oczywiście cudne:lol: A mamusia jaka śliczna!
Towarzystwo chyba nie ma imion, prawda? Może by tak bazarek imienny popełnić?:)[/QUOTE]
Dzień dobty :) też o tym myślałam...ale obawiam się,że nie dam rady pociągnąć czwartego bazarku :( Dałabyś Ciociu radę zrobić? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Dzień dobty :) też o tym myślałam...ale obawiam się,że nie dam rady pociągnąć czwartego bazarku :( Dałabyś Ciociu radę zrobić? ;)[/QUOTE]

Nie ma problemu, mogę poprowadzić bazarek:) Chociaż tak pomogę:)
W takim razie powiedz mi tylko który z delikwentów na tym pierwszym zdjęciu gdzie są wszystkie, to dziewczynka?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia O.']Nie ma problemu, mogę poprowadzić bazarek:) Chociaż tak pomogę:)
W takim razie powiedz mi tylko który z delikwentów na tym pierwszym zdjęciu gdzie są wszystkie, to dziewczynka?;)[/QUOTE]
doooobre pytanie ;) muszę zapytać hotel_lilki, bo u niej są cudaczki...może ona wie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JJD']Piękne kuleczki, mama też śliczna. A gdzie one są teraz, pod W-wą? Czy są już ogłaszane, czy jeszcze muszą być z mamą?[/QUOTE]
one sa na opolszczyźnie :) nie sa jeszcze ogłaszane-muszą być jeszcze raz zaszczepione, no i mamunia musi być ciachnięta-i dopiero wtedy sio do domków :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aśka Belkowska']Mamuśka unikatowa, taka dropiata merle. :lol:[/QUOTE]
nooo...mi trudno ją określić...ale chciałabym widzieć minę mojego weta, który przyjeżdża szczepić psy i na widok mojego Hadesa robi wieeelkie oczy "o-mamo! a jakie mam Ci umaszczenie wpisać???" koniec końców-dziad ma umaszczenie..."tiramisu"-choć nie mam pojęcia czy takie jest ;)
u mamusi wpisałby pewnie "składak" :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']one sa na opolszczyźnie :) nie sa jeszcze ogłaszane-muszą być jeszcze raz zaszczepione, no i mamunia musi być ciachnięta-i dopiero wtedy sio do domków :)[/QUOTE]

Błyskawicznie znajdą domki i oby już na całe życie.
A dlaczego dopiero po sterylce mamy mogą być ogłaszane?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JJD']Błyskawicznie znajdą domki i oby już na całe życie.
A dlaczego dopiero po sterylce mamy mogą być ogłaszane?[/QUOTE]
mama będzie po sterylce gotowa do domku-ale ogłaszać w zasadzie można je już-mama ma sterylkę za 2 tyg, młodzież mniej więcej w tym terminie będzie szczepiona.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...