Jump to content
Dogomania

BEZA/JADZIA adoptowana :D


Hope2

Recommended Posts

[quote name='Marysia O.']A ja zajrzałam na bazarek cegiełkowy Hope2 i myślę, że domek szykuje się dla któregoś z chłopaczków;) Ale bez względu dla kogo mocno trzymam kciuki (za ten domek i za kolejne):kciuki:

I właśnie przed chwilą zrobiłam przelew - poleciało 80zł z bazarku imiennego dla rodzinki. Jak dotrze to będę prosiła o potwierdzenie na wątku bazarkowym:)[/QUOTE]

Dziękujemy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 391
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='szyszunia557']Zgadujcie, zgadujcie :eviltong: Powiem Wam w sobotę !
Aktywuję właśnie ogłoszenia ;) Te na Wrocław były szczęśliwe, bo właśnie tam się domek szykuje ;) Dziękujemy :loveu:[/QUOTE]
Ależ jesteś okrutna :eviltong:
nie pozostaje nic innego, jak tylko kciukaski trzymac :D

Link to comment
Share on other sites

Nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki i mieć nadzieję, że Hope i szyszunia się nad nami zlitują:p
A borsuczki są CUDNE! I jak urosły:loveu:

[quote name='Hope2']A-bo zapomnę...

Maludy zostały dzisiaj zaszczepione-musimy dozbierać pieniążków-brakuje 40 zł-to 4 cegiełki...[/QUOTE]

Na ten cel można też przeznaczyć pieniądze z bazarku imiennego (one już dzisiaj powinny być na koncie):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szyszunia557']Matko, jakie śliczności ! Mordki im się już wydłużyły, jak u mamy :loveu:
Swoja drogą - jestem wredna i nic nie powiem :eviltong:[/QUOTE]
A ja ide uzupełnić finanse Borsuczej Rodzinki-wpłynęły pieniązki z bazarku imiennego :)
jutro chyba będzie skan faktury :)

Link to comment
Share on other sites

i jeszcze przekopiuję z fb:

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Serdeczne podziękowania dla Pani Beaty za otrzymaną paczkę dla Borsuczków. Mają niesamowitą uciechę , dostały nie tylko pyszności , karmę , przysmaki ale również mnóstwo zabawek[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']i jeszcze przekopiuję z fb:

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Serdeczne podziękowania dla Pani Beaty za otrzymaną paczkę dla Borsuczków. Mają niesamowitą uciechę , dostały nie tylko pyszności , karmę , przysmaki ale również mnóstwo zabawek[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Super, już przekazałam Pani Beacie najserdeczniejsze podziękowania:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szyszunia557']Dostałam kolejne zapytanie o Maluchy z Wałbrzycha :cool3: Ogłoszenia działają :cool3: Czekamy, może jakiś domek się z tego wykluje :cool3:[/QUOTE]
A o Zośke nikt nie pyta...a przeciez nie napisałam w ogłoszeniu,że ona wredota rozwrzeszczana jest ;)

Domki przybywajcie-takie pieknoty czekają :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szyszunia557']A ta Twoja Wredota ogłoszenia jakieś ma ;)[/QUOTE]
ma na tablicy-sama zrobiłam :D na razie na Opole...ale może zrobić jeszcze na inne miasto? Tyle,że tu nie da się ukryć-pomimo tego,że Zośka jest piękna, ma słodką paszczę-jest niepełnosprawna, wymaga odsikiwania, podawania leków, karmy weterynaryjnej-nie napisanie tego w ogłoszeniu byłoby skrajna głupotą

Link to comment
Share on other sites

Wybiera się-ale najpierw musze sie upewnić,że wiosna na stałe zagościła-boję się ją ciachać teraz-jakby zima wróciła, to mi zołza zmarznie i jeszcze grypy albo zapalenia płuc sie nabawi :(
Z Arkiem już gadałam na ten temat-mam jechać wtedy, kiedy ON będzie w gabinecie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...