Jump to content
Dogomania

BEZA/JADZIA adoptowana :D


Hope2

Recommended Posts

  • Replies 391
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Hope2']też tak myślę...
czekam na link do bazarku :)[/QUOTE]

Zapraszam serdecznie:lol:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251131-Nadajemy-imiona-%C5%82aciatym-Borsuczkom!!-Zapraszamy-na-loteri%C4%99-imienn%C4%85!!-Do-01-03-%29?p=21900837#post21900837[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']O kurczaki, Hopiak, nic się nie chwaliłaś, żeś "zahaczyła" kolejną rodzinkę :(
Kluski już same jedzą, czyli możne je od mamy oddzielić?...[/QUOTE]

Nutusiu-musisz się zapisać na bezpieczną liste zaproszeń ;) do znajomych jeszcze nie wysyłałam zaproszeń-czasu mi brakło :(

Borsuczki-pasibrzuchy jedza i same i mamę jeszcze doją (się nie dziwię-jedzonko na wyciągnięcie pyszczka i taaakie dobre i zdrowe ;) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Ale ta lista jest tylko do zapraszania na bazarki... ;)
Małe smoki - mamusia pewnie wolałaby już być osobno.
A jeśli o bazarkach mowa, to zapraszam do zajrzenia na TRZECI Regał z książkami przy tzw. okazji :)[/QUOTE]
taaak??? a ja ludzi na wątki pieseczków pięknych ściągam:evil_lol:
Bazarek-byłam i siedze i płaczę, bo masz Mastertona, a ja spłukana jestem:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Hope2 - już napisałam na wątku Regału, ze Ci kredytu nieoprocentowanego udzielę ;)

Hej, Borsuczki - czas na swoje iść! :)[/QUOTE]
to idę zobaczyć :D

A później się zastrzelę-TZ zerknął na moje fb-swojego nie ma, dostrzegł post Yoshi z 2 owczarkami-i jak dziecko :JA CHCĘ!!!! zerknęłam, mówię mu,że samiec ma już domek, została suczka-JA CHCĘ!!! słyszę... mówię mu jak komu dobremu-nie chcesz i miec nie będziesz, bo po 1-nie będzie się komu nią zajmować, po 2-po doświadczeniach z Zośka-niewątpliwie babą nigdy więcej suczki słysze: JA CHCĘĘĘ!!! i jak to nie będzie się komu nią zajmować? Pytam grzecznie-a będziesz wyprowadzał, czesał, szczepił, inwestował w karmę, odrobaczenia i odpchlenia?
no i słyszę "JA CHCĘĘĘ! a wyprowadzać i to co było później zrobisz ty, bo nie pozwolisz,żeby MÓJ pies miał źle"
wrrrrrrr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...