Jump to content
Dogomania

BEZA/JADZIA adoptowana :D


Hope2

Recommended Posts

W razie czego do usług ;)

Dlatego właśnie zadałam to pytanie...Zastanówcie się, to tylko taka luźna sugestia ;)
Byłoby fantastycznie, gdyby potencjalne nowe domki się choć w taki sposób zaangażowały-przyjechały po psiaka, ale przez to, że jest napisane, iż psiak przebywa kilkadziesiąt/kilkaset kilometrów dalej niektórzy po prostu na wstępie rezygnują i można stracić szansę na naprawdę fajny domek.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 391
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pozwolę sobie zacytować wiadomość od wyżej wspomnianej Pani:Rose:

[QUOTE]właśnie zapakowałam, : 2 kocyki, Hills sucha karma junior, 6 puszek junior, 6 puszek Rinti dla suni, smaczki, zabaweczki, 3 komplety smyczka + obroża i słodki upominek dla opiekunów, wyśle w poniedziałek, witaminek nie zapakowałam :(, ale już nie chce rozrywać kartonu bo zużyłam całą rolkę taśmy !
mają dobre smaczki ! Beata
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szyszunia557']Nieźle kombinujemy cioteczko[B] Hope2 [/B]:eviltong:[/QUOTE]
hihihi-jakby co to mamy tez inne pieski-małe, duże, z sierścią dłuższą i krótsza...
sie jakiś urodzaj na pieski zaczął:shake:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Uprzejmie donoszę, że łaciatki dostały na bazarku imiennym następujęce imiona:
(od lewej)
[B]Berek, Dropik[/B] (z tyłu), [B]Kruszek i Mańek[/B] (na dole) i mamusia [B]Beza[/B]:smile:
[IMG]http://www.pomniejszacz.pl/files/szczyle4.jpg[/IMG]
Z bazarku będzie dla psiaków 80zł:)
A co tam słychać dobrego u borsuczków? Jakieś domki na horyzoncie się pojawiły?:)
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Pozwoliłam sobie oznaczyć pięknisiów na zdjęciu :cool3:

[IMG]http://images62.fotosik.pl/719/5f93d170083275f2med.jpg[/IMG]

:loveu:[SIZE=3][FONT=comic sans ms][COLOR=#ff0000]Dziękujemy pięknie [B]Marysi O.[/B] za zorganizowanie bazarku i wszystkim biorącym udział [/COLOR][/FONT][/SIZE]:loveu:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia O.']W sensie, że nie ma informacji od ich opiekunki tak? A do kogo są te "stowarzyszeniowe" numery telefonów?[/QUOTE]
Nie Marysiu, nie dokładnie o to...choinka słowo pisane-mam nadzieję,że przekaże to co chcę...

Info o Borsuczej Rodzince można jak najbardziej uzyskać od Lili-tylko,że ani ja ani szyszunia (chyba) nie pytałyśmy ostatnio o Rodzinkę.
Zaraz napisze pw do Lili-jak tylko odpisze, od razu przekażę (a może sama tu przydrepta i wieści przekaże-o ile jej czas pozwoli)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Nie Marysiu, nie dokładnie o to...choinka słowo pisane-mam nadzieję,że przekaże to co chcę...

Info o Borsuczej Rodzince można jak najbardziej uzyskać od Lili-tylko,że ani ja ani szyszunia (chyba) nie pytałyśmy ostatnio o Rodzinkę.
Zaraz napisze pw do Lili-jak tylko odpisze, od razu przekażę (a może sama tu przydrepta i wieści przekaże-o ile jej czas pozwoli)[/QUOTE]

A to wszystko jasne:) Nie zrozumiałam w jakim sensie szyszunia napisała o braku informacji:)

Link to comment
Share on other sites

A ja zajrzałam na bazarek cegiełkowy Hope2 i myślę, że domek szykuje się dla któregoś z chłopaczków;) Ale bez względu dla kogo mocno trzymam kciuki (za ten domek i za kolejne):kciuki:

I właśnie przed chwilą zrobiłam przelew - poleciało 80zł z bazarku imiennego dla rodzinki. Jak dotrze to będę prosiła o potwierdzenie na wątku bazarkowym:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...