Jump to content
Dogomania

Miniaturkowa Karolcia i jej towarzysz Bonusik już w swoich domach:)


Tola

Recommended Posts

[quote name='malagos']Ten piesek ze zdjecia przy śmieciach to moze towarzysz suni?.. ma chyba obróżkę, czy mi się wydaje?[/QUOTE]

Ma obróżkę, ale jest wywalony przez właściciela. Mój znajomy zrobił wywiad i mieszkańcy mogą nawet wskazać kim jest ten człowiek... Eh.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 375
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ten piesek na zdjęciu to na pewno nie Wanilka, może ten drugi psiak, jej towarzysz?
Wanilka jest maciupeńka, wazy może 4 kg
Tz pojechał po psiaki, a potem do Murki; u nas juz -14 i bardzo wieje, do jutra być może Wanilki już by nie było, psy nie mogły tam zostać.
Bardzo proszę o pomoc; jakby znalazł się bdt to byłoby łatwiej z opłatami.

Link to comment
Share on other sites

Podobno sunia reaguje na imię Karolcia; takie imię dostała od swojej karmicielki, więc niech już tak zostanie.
Piesek dostał imię Bonus.
Zaraz wrzucę pierwsze zdjęcia

[IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/714x738q90/716/uamq.jpg[/IMG]

[IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/1000x852q90/826/dkg4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Karolcia nie przezyłaby tych mrozów, ma chore uszy, oczka.
Nie miałam gdzie jej zabrać, więc wolne miejsce u Murki przyjęłam z radością, pomimo kosztów z tym zwiazanych.
No a Bonusik pojechał jako...bonusik do Karolci, bo przecież nie mógł tam zostać sam.
Wiadomo, ze bdt jest bardzo pożądany, ale na razie nie mam takiego.

Edited by Tola
Link to comment
Share on other sites

[quote name='danusiadanusia']to dobrze, że przynajmniej nie marzną:(:( czyli musimy zabezpieczać psiaki finansowo!!! wpłacę 50,- zł. jednorazowo, poproszę nr konta[/QUOTE]

Bardzo dziękuję:loveu:
Myślę, ze najlepiej od razu do hoteliku, już wpisuje w 1 post numer konta do Murki.
[COLOR=#0000cd][B]

Jakby ktoś chciał pomóc w utrzymaniu psiaków w hoteliku[SIZE=2], o co bardzo proszę[/SIZE][/B][/COLOR][SIZE=2][COLOR=#000000][B][B]- tutaj dane do wpłat:

Hotelik u Murki[/B]
Katarzyna Mróz
Krzemień Drugi 111
23-304 Dzwola
Alior Bank
66 2490 0005 0000 4500 9421 4126[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#0000ff]nick z dogo + [/COLOR][COLOR=#800080]"dla Karolci i Bonusa"[/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Boze, jakie to szczescie dla tych maluchow. Moja emerytura dojdzie dopiero w przyszlym tygodniu i wtedy wplace, ale niewiele, bo do oplacenia wiele bazarkow. Kazdej biedzie chcialam pomoc i finansowo nie dalam rady.Ale dziekuje wszystkim, ktorzy nie pozwolili na zamarzniecie psiakow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Biedna maluchy.Ja się zdeklarowałam na małą sunię spod Wrocławia, która wisi na łańcuchu przy ogromnej pustej budzie.
Wspomogę maluchy 50 zł , które dostałam jako zwrot za operacje Dziuni od jej DS.[/QUOTE]
[quote name='Milka2007']Boze, jakie to szczescie dla tych maluchow. Moja emerytura dojdzie dopiero w przyszlym tygodniu i wtedy wplace, ale niewiele, bo do oplacenia wiele bazarkow. Kazdej biedzie chcialam pomoc i finansowo nie dalam rady.Ale dziekuje wszystkim, ktorzy nie pozwolili na zamarzniecie psiakow.[/QUOTE]

Bardzo dziękuję:loveu:
Psiaki są bez żadnych funduszy, dlatego każda wpłata tak bardzo potrzebna.

Link to comment
Share on other sites

Psiaki na razie super grzeczne, śpią wyciągnięte i przytulone do siebie. Karolcia póki co szczerzy się i odgania koty, Bonus na nie reaguje.
Malutka jest naprawdę super malutka, zdjęcia nie oddają jej uroku i miniaturkowości :)
Jutro postaram się o jakieś fotki.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zaproszenie na wątek.
Jak dobrze że psiaki są już bezpieczne i w cieple... Bo jak zaczęłam czytać wątek, to momentalnie dostałam dreszczy z wrażenia na myśl o nich i tym zimnie za oknem :placz:
Może uda się im szybko znaleźć domki, są takie małe i ładniutkie? Mogę pomóc z ogłoszeniami, trzeba by jakieś fotki zrobić do ogłoszeń ładne.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuje wszystkim, którzy zajrzeli na wątek i proszę o pozostanie z nami:)
Dzisiaj rano TZ dzwonił do gminy, obiecali pomoc, ale jak to będzie to czas pokaże.
Wczoraj urzędnik gminy twierdził, ze jak psy sa dokarmiane, to znaczy ze nie są bezdomne:roll:

Mam nadzieję, ze noc minęła spokojnie;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...