Jump to content
Dogomania

Zibi - 2 lata w przytulisku G ! Chłopak aklimatyzuje się w nowym domu :)


Bonsai

Recommended Posts

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='LILUtosi']Masakra. szkoda że dziś nie dojechał do 12 - od razu bym z nim pojechała do weta. To wyglada na zakażenie. Ale zobaczymy.[/QUOTE]

Dostał co prawda dwukrotnie antybiotyk... Ale nie wygląda to ciekawie. :shake: rutta już jedzie do G. po niego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Ugotowałam ryżu z mięsem aby miał mięciutkie do jedzenia. Może by od razu podjechać do Niedzielkiego z tym żeby dał antybiotyk. Tylko tam czynne o tej porze i w niedziele ale za to drogo.[/QUOTE]
Kochana,jak możesz,to podjedź z nim do kliniki.To wygląda bardzo nieładnie i jeżeli jest zakażenie,to każda godzina się liczy!Dołożę 50zł na weta...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']Ciocia mamy juz luty, wiec od lutego,[/QUOTE]

ok bo moja deklaracje /poprzedni psiak/ zapisalas w poprzednim miesiacu, dlatego chcialam sie upewnic :)

warga . . .masakra. . . . . nie myslalam ze aż tak rozerwana . . .
jak on to zrobił ????
zakażenie no niestety, moglo sie dostać ;(
dobrze że już do hoteliku jedzie !

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam przed chwilą z ruttą, są tuż przed Wrocławiem, więc niedługo będą pewnie u Lilu.

Podróż przebiega spokojnie, Zibi ponoć większość drogi leży spokojnie. Gdy zatrzymali się na stacji, to cieszył się do każdego, kto przechodził obok auta. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...