Jump to content
Dogomania

Brązowooka Zula - sunia marzeń już w swoim idealnym domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

  • Replies 323
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo dziękujemy Małgosiu:-)

Byłam dzisiaj u Zuli. Początkowo ostrożna, po dostaniu smakołyka i obserwacji tulącej się do mnie Łatki, przyleciała na pieszczoty i całuski. Jaka ona jest słodka:-) Gdyby jeszcze nie zjadała ładowarek, byłaby ideałem;-)

Miała dzisiaj badanie kału - nie znaleziono żadnych pasożytów:-) Mogłam ją więc bez obawy wycałować dzisiaj:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Bardzo dziękujemy Małgosiu:smile:

Byłam dzisiaj u Zuli. Początkowo ostrożna, po dostaniu smakołyka i obserwacji tulącej się do mnie Łatki, przyleciała na pieszczoty i całuski. Jaka ona jest słodka:smile: Gdyby jeszcze nie zjadała ładowarek, byłaby ideałem;-)

Miała dzisiaj badanie kału - nie znaleziono żadnych pasożytów:smile: Mogłam ją więc bez obawy wycałować dzisiaj:smile:[/QUOTE]

Widocznie musiała podładować akumulatorki przed miziankami z Tobą! ;)

BTW - Udało się Wam "skombinować" ładowarkę dla p. Ani...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Zuleńka chowała się dzisiaj przed Myszą, która odwiedziła Kubulka. Siedziala pod fotelem i wychodzila tylko na smaczki:-)[/QUOTE]
Potwierdzam. Bała się bidulka ale smaczki ją troszkę przekonywały ;) jak nikt nie widział to wychodziła :) Za to Emi wylizała i przytulała się bardzo chętnie :) Zula też się przełamie. Myślę, że boi się mężczyzn (byłam z Piotrkiem, mieliśmy dzisiaj urlop ;)) i zrobiliśmy po prostu zamieszanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Zula ma dzisiaj tzw. "Przeglad" zdrowia. Ewunia razem z Ania jadą z mała do lecznicy. Zrobimy jej badania krwi, zaszczepimy, jezeli bedzie taka potrzeba to rowniez USG, zdejmiemy szwy po zabiegu sterylizacji.[/QUOTE]

Eluś, jak dobrze, że jesteś i pilnujesz wszystkiego:-) Dziękuję za przypomnienie w drodze do lecznicy i wszystkim, co było do zrobienia:-) Ganiam jak szalona i coś mogłam przeoczyć.

Szczerze mówiąc nie powinnam więcej jeździć do Zuli... Ja się w niej zakochuję za bardzo... Stanowczo bardziej, niż w Emi, czy innych psiakach będących pod opieką Ani. Bo Zula jest naprawdę wspaniała!

Delikatna, grzeczniusieńka u weta. Kazali pokazać brzuszek, prosze bardzo. Dać łapkę na pobranie krwi? Którą? Prawą? Spoko:-) Chcecie zajrzeć do pyszczka? Nie lubię, ale co zrobić, proszę:-) Dała ze sobą zrobić wszystko!
Została dokładnie obejrzana, zbadana. Przytyła przez ostatnie 9 dni pół kilograma:-) Waży 8,2 kg i jak dojdzie do 8,5 yto skończymy podtuczanie, bo będzie wyglądala idealnie!

Widać gołym okiem zmianę sierści, zrobiła się lekko błyszcząca dzięki czesaniu i odpowiednim karmieniu.

Ząbki prześliczne i ta wetka powiedziała, że może mieć najwyżej rok i 2 miesiące. Datę urodzenia wpisała 01.2013.

Co zostało zrobione:
Zostały zdjęte szwy.
Pobrana krew na morfoligię i biochemię.
Zaczipowanie maluszka.
Odrobaczenie na wszelki wypadek.
Wypisanie książeczki
Została osłuchana, brzusio zbadany palpacyjnie - wszystko bez zarzutu.

W gabinecie merdała ogonkiem i była super grzeczna!

W samochodzie troszkę się stresowała, ale dzielnie zniosła podróż. Za to po wyjściu przy domu od razu widać było szczęście i ulgę, że wróciła:-)

Mam zdjęcia i filmiki, ale wgram wieczorem, bo teraz jestem w pracy i nadrabiam zaległości:-) Warto do nas zajrzeć, bo Zula dopiero na filmikach pokazuje, jaka jest śliczna:-)

Za całość u weta zapłaciłam 177 zł. Wszystko wrzucilam w post rozliczeniowy, a fakturę wgram wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewanka']Na filmiku widać piękną lśniącą sierść i ... uśmiech :)[/QUOTE] tak piękna i uśmiechnięta Zula
córeczki uśmiech odziedziczyły po mamie i jeśli chodzi o mężczyzn [QUOTE]Myślę, że boi się mężczyzn [/QUOTE] jej córcia też się ich boi myślałam , że może dlatego że u nas " babski " dom jak przyjechał mój tata w odwiedziny to obszczekała i się przed nim chowała smaki pomogły tylko tymczasowo złapała od niego zjadła i uciekła ale może wcześniej coś się działo co jej źle się z mężczyznami kojarzy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Inna Zula na filmach ;) Jaka słodka :loveu: Tylko szalona Łatka ją przestraszyła tymi zabawami :). Widzę, że Kubuś stał w kolejce po smaczki, nie jest taki znowu bez sił ;)[/QUOTE]


Filmików jest jak zwykle za dużo, ale jak tu nie wgrać, jak już są? A Kubulek właśnie taki zmęczony był, bo co najmniej pół godziny wykazywal się dużą aktywnością:-)

Link to comment
Share on other sites

Pora na zdjęcia:-) Zula wypiękniała przez te kilka dni:-)

[img]http://www.iv.pl/images/73599283428439633277.jpg[/img]

[img]http://www.iv.pl/images/53606002347101445044.jpg[/img]

[img]http://www.iv.pl/images/06937490440688081793.jpg[/img]

[img]http://www.iv.pl/images/67583033236847519349.jpg[/img]

[img]http://www.iv.pl/images/39963968899724074477.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...