Jump to content
Dogomania

Bez szansy na dom... ale z maleńką szansą na lepsze jutro...


Mortes

Recommended Posts

Wiadomo w ogóle gdzie psiaki zostały "wyadoptowane"? do jakich miejscowości? Chyba taka informacja nie jest tajemnicą i ochroną danych osobowych

 

 

wierzycie w adopcję? po tym jak się tu pokazała? ciągły brak informacji;

 

Podejrzewam że albo oba tam siedzą, bo i tak Hałabajówka nikogo nie wpuści do siebie albo ktoś go wziął na dt od niej 

Link to comment
Share on other sites

Trzeba koniecznie wydobyć od Hałabajówki informację gdzie Gizmo został wyadoptowany,przecież musi do holery Hałabajówka mieć jakąś umowę i natychmiast skontaktować się z domem.Może faktycznie Gizmo jest w Przechowalni w Kozienicach i lada dzień trafi do Radys a to by oznaczało koniec.Tyle ten psiak już doznał cierpienia i jeszcze to.

Link to comment
Share on other sites

Kto pomoże uratować Gizmo - przemiłego, bardzo łagodnego, grzecznego pieska, który bardzo lgnie do człowieka. W schronisku w Radysach zginie wśród 3500 psiaków.
Gizmo - przesymatyczny, dojrzały piesek, średniej wielkości. Bardzo łagodny i spokojny.Jest bardzo chudziutki! Musiał długo błąkać się w bezdomności. Będzie wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany. Przebywa w kozienickiej przechowalni skąd psiaki są wywożone do schroniska w Radysach. Bardzo prosimy o pomoc w znalezieniu domu dla Gizmo!!! Kontakt w sprawie adopcji: wolontariuszki: Jola 605608220, Monika 517191276 lub [email protected]
Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przedadopcyjną i podpisanie
Moze skontaktowac sie z wolontariuszkami, pokazac im zdjecia Gizmo wystawione przez Fundacje i niech porownaja oba psy.

Link to comment
Share on other sites

Witam, Pan Krzysztof został poinformowany o adopcji psiaków z dokładną datą ich wydania czyli 4 sierpnia 2015r., listem poleconym za potwierdzeniem odbioru. Wiadomości o psiakach były przekazywane Panu Krzysztofowi drogą mailową oraz na naszej stronie fb oczywiście w miarę czasowych możliwości. Ostatnie zdjęcia psiaków były u nas 23 lipca 2015r. https://www.facebook.com/media/set/?set=a.480615125427977.1073742037.143212482501578&type=3. Czy wpłacała Pani na konto Fundacji darowizny na psiaki czy prywatnie na konto byłego właściciela? Ostatnia darowizna od Pana Krzysztofa miała chyba w czerwcu, (sprawdzimy dokładnie na wyciągach i podamy dokładną datę).

  
  Tak odpisala Halabajowka na moje pytanie, co z psami, dlaczego nikt nie zostal poinformowany o adopcjach.



   
  
Tereso ja już pisałam 4 sierpnia tu na watku że dostaliśmy informacje od Hałabajówki o tej rzekomej adopcji . Zresztą jak pamiętasz pewnie ,prawie  cytowałam naszą korespondencje w której prosiłam Ją o zwrot psów  ...Hałabajówka była wtedy nieugięta , nie chciała oddac psiaków na które utrzymanie co miesiąc płaciliście regularnie z góry ustalona przez Nia stawke . Nigdy Krzysiu ani pisemnie ani ustnie nie zrzekł się Gizma Naj i Kasji 




   
  



   
  



   
 

Link to comment
Share on other sites

Sformulowania prawne to ona opanowala do perfekcji. To nie byly oplaty za hotel, lecz darowizny od Krzysia. A wiec mozemy polozyc krzyzyk na Naj i Gizmo.Zastanawiam sie tylko, po jaka " jasnaciasna" placilysmy na utrzymanie psow?!

Płacenie miesięcznej ustalonej przez Hałabajówke stawki było jedyną mozliwością umieszczenia u niej psów . Nigdy miedzy nami nie było mowy o jakis celach statutowych czy darowiznach . Zawsze w przelewach pisałam " opłata za pobyt Gizmo i Naj z forum DOGO od ... do..."

Link to comment
Share on other sites

No to oberwie sie Mortens, bo to ona zbierala na "cele statutowe" zamiast olac i zostawic psy Halabajowce. I takie ma podziekowanie, psy Halabajowki i ona mogla zrobic z nimi co chciala. Az mnie trzesie ze zlosci, ze nie chce wydac prywatnych psow Krzysiowi

To sa psy Krzysia za które dzięki Waszej pomocy mógł opłacać comiesięczna stawke jaką narzuciła Hałabajówka. Nie ma żadnego dokumentu zrzeczenia się psów . Gdyby taki był nie musielibyśmy płacic za ich pobyt . 

Kiedyś miałam taka sytuacje że nie mając co zrobic ze znalezionym psem poprosiłam pewna inna fundacje o pomoc . W zamian za zrzeczenie sie psa nie musiałam płacic nic na jego utrzymanie ale z własnej woli pomagałam szukać  mu domu . Mnie sie to nie udało ale ta Fundacja znalazła mu wspaniały dom o czym mnie poinformowali i  dwukrotnie dostałam zdjęcia i opisy z DS tego psiaka .  Uważałam wtedy i teraz też tak mysle że zachowali się w porządku . Zreszta w kazdej chwili moge zadzwonic i poprosić o informacje z domu psiaka i na pewno je dostane . 

Link to comment
Share on other sites

Tak nie może być aby prawowity właściciel nie odebrał swoich psów.Była jakaś umowa pisemna spisana?

Też jestem tym zbulwersowana :( Niestety ufałam tej osobie na tyle że nie spisalismy żadnej umowy ... Nasz błąd :( Mamy nauczkę : nie ufac nikomu :(

Link to comment
Share on other sites

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=880159815398407&id=444274892320237
Zobaczcie w Kozienickiej przechowalni psiak imieniem Gizmo, podobny do naszego

Yolanovi to nie jest Gizmo . Przyglądaliśmy sie z Krzysiem i owszem piesek jest podobny ale po pierwsze ma czarny nos a  nasz Gizmuś ma brązowy , po drugie ma inne uszy  po trzecie Gizmo jest wakastrowany a tam cos piszą wolontariuszki że w razie adopcji pies bedzie wykastrowany a po czwarte Gizmo w żaden sposób nie był i na pewno nie jest teraz proludzki . 

Link to comment
Share on other sites

Wiadomo w ogóle gdzie psiaki zostały "wyadoptowane"? do jakich miejscowości? Chyba taka informacja nie jest tajemnicą i ochroną danych osobowych

Niestety poza jedym stwierdzeniem Hałabajówki że psy zostaly wyadoptowane nie mamy zadnych innych wiadomości gdzie , do jakiej miejscowości czy do jakich rodzin. Widocznie Hałabajówka doszła do wniosku że za tych wiele miesiący regularnego płacenia za pobyt u niej psów nie należy nam żadna więcej informacja....

Link to comment
Share on other sites

Trzeba koniecznie wydobyć od Hałabajówki informację gdzie Gizmo został wyadoptowany,przecież musi do holery Hałabajówka mieć jakąś umowę i natychmiast skontaktować się z domem.Może faktycznie Gizmo jest w Przechowalni w Kozienicach i lada dzień trafi do Radys a to by oznaczało koniec.Tyle ten psiak już doznał cierpienia i jeszcze to.

Anula na tym zdjęciu nie jest Gizmo a jeśli chodzi o coś takiego jak wydobycie informacji od Hałabajówki to jest to ...nie możliwe

Link to comment
Share on other sites

Halabajowka milczy. Moze Morten wie cos wiecej. Ona miala podjac prawne kroki

Na to że Hałabajówka milczy  to ja niestety nie mam wpływu . Uwierz mi Tereso że bardzo martwimy sie o psiaki tym bardziej że dochodzą nas słuchy że Hałabajówka nie ma jedzenia dla zwierząt a przecież psiaki są u niej od dawna chudziutkie ...:(  Staramy sie ale na razie nie moge o tym pisać , moge tylko przeprosić za przedłużająca się tą " ciszę" ale to od nas niezależne :( 

Link to comment
Share on other sites

Kto pomoże uratować Gizmo - przemiłego, bardzo łagodnego, grzecznego pieska, który bardzo lgnie do człowieka. W schronisku w Radysach zginie wśród 3500 psiaków.
Gizmo - przesymatyczny, dojrzały piesek, średniej wielkości. Bardzo łagodny i spokojny.Jest bardzo chudziutki! Musiał długo błąkać się w bezdomności. Będzie wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany. Przebywa w kozienickiej przechowalni skąd psiaki są wywożone do schroniska w Radysach. Bardzo prosimy o pomoc w znalezieniu domu dla Gizmo!!! Kontakt w sprawie adopcji: wolontariuszki: Jola 605608220, Monika 517191276 lub [email protected]
Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przedadopcyjną i podpisanie
Moze skontaktowac sie z wolontariuszkami, pokazac im zdjecia Gizmo wystawione przez Fundacje i niech porownaja oba psy.

Dzwoniłam do jednej z Pań i to na pewno nie jest nasz Gizmo . Ten piesek ma ogon i jest nie wykastrowany a nasz Gizmus  nie ma ogonka i jest po zabiegu .  Ponadto to bardzo przymilny piesek czego nie możemy napisac o naszym Gizmusiu :(

Link to comment
Share on other sites

To nie jest popularne imie, raczej nikt by nie wpadł by tak psa nazwać czyli ktoś kto dał tam psa takie imie mu wcześniej nadał

Pytałam Panią wolontariuszkę o to skąd to imię dla pieska .Pani powiedziała że same tak wymysliły więc to przypadek że te dwa rudzielce noszą to samo imie choc niespotykane 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...