Jump to content
Dogomania

Bez szansy na dom... ale z maleńką szansą na lepsze jutro...


Mortes

Recommended Posts

Postaram się dzisiaj ogarnąc finanse Gizmusia i Naj . Nie napiszę niestety , że zrobiłam przelew na kolejny miesiąc , bo ...go nie zrobiłam . I nie zrobię dopóki nie bedziemy mogli odwiedzić psiaków , zobaczyć jak mieszkają , porobić im zdjęcia...czyli wszystko to co w " normalnym " innym miejscu można zrobić, gdy płaci sie za pobyt psa. Oczywiście w dalszym ciągu podtrzymuję swoją decyzję o zabraniu Białogonków z tego strzeżonego przed nami miejsca. Nie wiem dlaczego to ma tak być , że żeby odebrac swoje psy trzeba wyruszyć na niemalże wojnę . Pierwszy raz z czymś takim sie spotykam a miałam juz psy  w wielu miejscach .

Przepraszam Was za te ogromne nieprzyjemności . Moge się domyslać jak sie czujecie Wy - Deklarowicze. Czujecie się nabici w butelkę??? Ja tak , choć nie daje dla Gizmusia i Naj swoich ciężko zarobionych pieniędzy ...

Myslę, że w tej sytuacji , jesli w dalszym ciągu leży Wam na sercu los Gizmusia i Naj , wstrzymajcie sie z deklaracjami ale ...zaglądajcie na ten wątek . Mam nadzieje, że przyjdzie taki dzień, że będziemy potrzebowali Waszego wsparcia i wtedy poproszę Was o pomoc . Jeszcze raz za wszystko przepraszam , absolutnie nie myslałam że tak fatalnie to sie wszystko potoczy  :(

 

Od ostatniego rozliczenia doszły wpłaty od :

 

* Yolanowi - 25 zł + 25 zł : )

* Aimez_Moi - 20 zł + 20 zł : )

* Ajula - lipiec, sierpień - 10 zł + 10 zł : )

* Amiga - 20 zł + 20 zł : )

* Natie - lipiec,sierpień  - 15 zł + 15 zł  : )

* Karokaro - lipiec - 20 zł : )

* Ewa Gonzales - czerwiec ,lipiec - 20 zł + 20 zł : )

* Teresa118 - lipiec - 100 zł : )

* Ania75 - lipiec, sierpień - 20 zł : )

* Bric-a-brac - lipiec , sierpień - 20 zł : )

 

Po dzisiejszym rozliczeniu do skarbonki Gizmusiowej wkładam 380 zł  . Stan tej skarbonki na dzień dzisiejszy wynosi 919 zł 70 gr . Jesli któraś Ciocia sobie życzy mogę odesłać jej deklaracje . Jesli nie to na razie trzymam te pieniazki na " czarną godzinę"  która -jeszcze mam nadzieję- nie nadejdzie :(

Po zakończeniu ( mam nadzieję pomyslnie ) Gizmusiowych spraw rozliczę sie z finansów z każdą Ciocią wspierającą Gizmusia i Naj .

 

Przypominam że post drugi na pierwszej stronie jest w całości poświęcony finansom " naszej parki" . Proszę posprawdzajcie wszystko dokładnie a jak coś jest " nie tak" dajcie znać  - będę odkręcała ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mortes , muszę przyznać że podziwiam Cię za spokojne "załatwianie" sprawy bezprawnego przetrzymywania Waszych psów przez Hałabajówkę! Ja niestety już dawno przestał bym się cackać z hotelem który uzurpuje sobie prawo do nie swoich zwierząt. A czy rozważałaś już opcję umieszczenia Hałabajówki w temacie "Czarne Kwiatki" na Dogo ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Paczek, nie jestem Izą, ale myślę, że Ci nie odpowie, bo pisała wcześniej, że:

Moi Drodzy muszę Was przeprosić ale nie będę na razie poruszała na forum tematu Gizmo, Naj i Kasji . Na pewno dam znać o wyniku naszych podejmowanych działań . Jesli ktoś z Was miałby jakieś pytania , konstruktywne podpowiedzi lub w jakikolwiek sposób chciał nam pomóc w tej trudnej sprawie  to proszę o wiadomośc na PW lub telefon do mnie ( 698 024 294)

 

Co dla mnie jest zrozumiałe i czekam na to aż w końcu sprawa się rozwiąże.
 

Link to comment
Share on other sites

Izu

czekam z kciukami 

majac nadzieje 

ze sie ulozy 

ze beda mogly zostac 

a ze Wy Izun , czy ktokolwiek -bedziecie mogli kiedy tylko zapragniecie 

zajechac 

odwiedzic 

porozmawiac przyjaznie 

jesli sie nie uda 

to oczywiscie tez  bede kibicowac 

ogromnie 

jesli serduszka pojada ku Wam 

pozdrawiam sciskam mocno 

moze sie juz lada moment wszystko ulozy 

bez klopotow

Link to comment
Share on other sites

Mortes , muszę przyznać że podziwiam Cię za spokojne "załatwianie" sprawy bezprawnego przetrzymywania Waszych psów przez Hałabajówkę! Ja niestety już dawno przestał bym się cackać z hotelem który uzurpuje sobie prawo do nie swoich zwierząt. A czy rozważałaś już opcję umieszczenia Hałabajówki w temacie "Czarne Kwiatki" na Dogo ?

Paczku jeszcze nie bo ciągle mam nadzieje że Hałabajówka się zreflektuje i przemysli sprawę i nie bedzie robić problemu i sobie i nam

Link to comment
Share on other sites

Izu

czekam z kciukami 

majac nadzieje 

ze sie ulozy 

ze beda mogly zostac 

a ze Wy Izun , czy ktokolwiek -bedziecie mogli kiedy tylko zapragniecie 

zajechac 

odwiedzic 

porozmawiac przyjaznie 

jesli sie nie uda 

to oczywiscie tez  bede kibicowac 

ogromnie 

jesli serduszka pojada ku Wam 

pozdrawiam sciskam mocno 

moze sie juz lada moment wszystko ulozy 

bez klopotow

 

Ewuniu ...ja już chyba nie chcę współpracować z tą fundacją :( Tak jak napisałam wcześniej : czuję sie regularnie nabijana w butelkę ... i nie powiedziałabym że mi sie to podoba ...choć do tej pory znosiłam to ...dla psów ( tak sobie to tłumaczyłam )

Link to comment
Share on other sites

Ewuniu ...ja już chyba nie chcę współpracować z tą fundacją :( Tak jak napisałam wcześniej : czuję sie regularnie nabijana w butelkę ... i nie powiedziałabym że mi sie to podoba ...choć do tej pory znosiłam to ...dla psów ( tak sobie to tłumaczyłam )

Tak na prawdę to nie wiesz w jakim stanie i czy w ogóle Wasze psy są u Hałabajówki. Brak aktualnych zdjęć, nie możliwość obejrzenia tych zwierząt na żywo upoważnia do ogromnego niepokoju o los tych psów.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ciekawe co u parki, jak sobie radzą, co lubią robić, gdzie biegać i zaglądać...

 

W tych okolicznościach moją deklarację przenoszę na Białogonki, które są w Białogonkowie, U Was Izo i Krzysiu. Proszę by te niewielkie kwoty przeznaczać na któregokolwiek psa lub którąkolwiek kopertkę - zgodnie z najważniejszymi bieżącymi potrzebami.

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe co u parki, jak sobie radzą, co lubią robić, gdzie biegać i zaglądać...

 

W tych okolicznościach moją deklarację przenoszę na Białogonki, które są w Białogonkowie, U Was Izo i Krzysiu. Proszę by te niewielkie kwoty przeznaczać na któregokolwiek psa lub którąkolwiek kopertkę - zgodnie z najważniejszymi bieżącymi potrzebami.

Zadziałamy Ciociu tak żeby było dobrze ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...