Jump to content
Dogomania

Bercik i Rudzik znowu razem... za Tęczowym Mostem...


Mortes

Recommended Posts

Wieczorem uzupełnię wpłaty, za wszystkie :Rose:

Niestety z Bercikem gorzej, odmawia jedzenia cały czas, wet mów że jak do piątku nie zacznie to nie można go dłużej trzymać na kroplówkach ;( Dziękuję za poszukanie oleju ale chyba nie zdążymy mu go zastosować jak tak będzie jak wczoraj robił ;(

Wysłałam Mortes zdjęcia Bercika i paragonów bo się Imagine zbuntowało i nie mogę wstawić ;(

Link to comment
Share on other sites

Dotarłam tu z podpisu cioteczki,chciałam polecić apetizer u mojego psiaka zadziałał podawałam z mlekiem jak tylko zużyłam więcej niż połowa opakowania, to jedzenie zjadała całe,a przedtem wcale lub zostawiała większość pozostałym psiaczkom teraz nie mam tego problemu,może i Bercikowi pomoże trzymam mocno kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=arial]Bercik miał pobierane wyskrobiny z mordki dlatego ma wygolone i zaczerwienione z tego powodu. Ma tak w kilku miejscach wet sprawdzał czy to nie gronkowiec, ale stwierdził że nie. Rana na łapce zaczyna się goić.
[/FONT][FONT=arial]Wet już nie wie dlaczego nie chce jeść z badań nic nie wynika ;( Diagnoza jest taka, że nie ma żadnej...mocznik w normie, kreatynina w normie, trzustkowe w normie, wątrobowe w normie. Nie mam żadnego pomysłu co mu jest ;( Może to już starość ;( [/FONT]

Edited by Hałabajówka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka'][FONT=arial]Bercik miał pobierane wyskrobiny z mordki dlatego ma wygolone i zaczerwienione z tego powodu. Ma tak w kilku miejscach wet sprawdzał czy to nie gronkowiec, ale stwierdził że nie. Rana na łapce zaczyna się goić.
[/FONT][FONT=arial]Wet już nie wie dlaczego nie chce jeść z badań nic nie wynika ;( Diagnoza jest taka, że nie ma żadnej...mocznik w normie, kreatynina w normie, trzustkowe w normie, wątrobowe w normie. Nie mam żadnego pomysłu co mu jest ;( Może to już starość ;( [/FONT][/QUOTE]

skoro mocznik i kreatynina ok, to niewydolnosc nerek odpada (wtedy tez pieski nie chca jesc i tego sie obawialam). Mam taki psi smierdzacy ryba olej z kwasami omega cos tam (od weta) i zwierz wsuwa wszystko, co nim poleje, a bez oleju wybrzydza. Moze by sprobowac?

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]
[IMG]http://s22.postimg.org/d6iilfald/rec.jpg[/IMG]

[IMG]http://s22.postimg.org/v81nj84m9/DSC_0004.jpg[/IMG]

[IMG]http://s22.postimg.org/u8bcnipgh/berck.jpg[/IMG]

[B][FONT=Times][FONT=garamond][SIZE=5][I] Biedny Bercik... :sad:[/I][/SIZE][/FONT][/FONT][/B]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Dostawał ryb olej w papkach ;( ja już nawet swojskie swoje jajka i kozie mleku mu odpaliłam ;(


[COLOR=#000000]Bardzo dziękujemy za pomoc [/COLOR]:Rose:

[COLOR=#000000]Zamieszczam wpłaty dla chłopaków które mamy na koncie [/COLOR]
[COLOR=#000000]Mdk8 - 20zł [/COLOR]
[COLOR=#000000]Aimez_moi - 20zł [/COLOR]
[COLOR=#000000]Atao - 20zł [/COLOR]
[COLOR=#000000]Wirginia - 20zł [/COLOR]
[COLOR=#000000]Arim - 20zl
Skarpeta im.Tallcot - 240zł
20zł - Anna G. (brak nicka)
60zł - Bea100
[/COLOR]30zł - Ewu
300zł - Norkowa bazarek
15zł - Gosia121
60zł - Od Pani która podała tylko nazwisko ;)
:Rose:

[COLOR=#000000]RAZEM [/COLOR]
[COLOR=#000000]825zł [/COLOR]

[COLOR=#000000]Wydatki
304,9zł paragony apteka
faktura od weta 320zł foto na dniach

Razem
624,9zł [/COLOR]

Edited by Hałabajówka
Link to comment
Share on other sites

Nie gorączki nie ma i nie miał ani razu.
Boję się że on już chce się pożegnać z tym światem, najgorzej dla Rudzika bo on chce dalej żyć ale nie sam :-(

ps. mam straszne zaległości w zdjęciach obrabiam po kolei proszę o chwilę jeszcze cierpliwość, będzie Rudzik stojący ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...