Jump to content
Dogomania

Kolejny Zlot Dogomaniaków w przygotowaniu - Tylko 18+


Okamia

Recommended Posts

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='NightQueen']Ej ale serio trzeba pisać takie oczywiste oczywistości?
Przecież każdy kto mózg posiada, będzie swojego psa/psów pilnować, jak nie to będzie problem...[/QUOTE]

No ja nie wiem czy dla wszystkich to jest zawsze takie oczywiste aby ogarniać psa ;)
Ulv ja mam tylko nadzieję że nie weźmiesz nie wiadomo ilu psów żeby nie było problemów. Bo jednak co innego jak ktoś przyjdzie z 2 psami a co innego już z większym stadem...

Link to comment
Share on other sites

Okamia, a niby czemu? Owszem, wezmę, minimum moje- Kraksa, Żubr, Żubrówka, Pikulina i Maniek..... nie mam pojęcia jakie ewentualne tymczasy będę miała i czy będą na tyle ogarnięte i zdrowe żeby jechać gdziekolwiek.

Najgorsze co moje psy zrobiły na zlocie do tej pory to rozjechanie kogoś (Kra), okradzenie lodówki (Kra ale to był błąd dziewczyn, którym ją powierzyłam, nie uwierzyły w ostrzeżenia), pogonienie smarkatego Jupika (Żubr) i zgubienie się zaraz po przyjeździe (Piku). Aha, Maniek oberwał "rykoszetem" podczas awantury między Dolcem i Sharkiem....
Żaden z moich psów nikogo nie użarł, nie są poza kontrolą, i NIE SĄ kuffa, torebkowymi, histerycznymi mikrusami. Co więcej, podejrzewam, że spędzają więcej czasu na psich "imprezach masowych" różnej maści, niż większość psów które jadą na zlot i jakoś obywa się bez awantur....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Okamia, a niby czemu? Owszem, wezmę, minimum moje- Kraksa, Żubr, Żubrówka, Pikulina i Maniek..... nie mam pojęcia jakie ewentualne tymczasy będę miała i czy będą na tyle ogarnięte i zdrowe żeby jechać gdziekolwiek.

Najgorsze co moje psy zrobiły na zlocie do tej pory to rozjechanie kogoś (Kra), okradzenie lodówki (Kra ale to był błąd dziewczyn, którym ją powierzyłam, nie uwierzyły w ostrzeżenia), pogonienie smarkatego Jupika (Żubr) i zgubienie się zaraz po przyjeździe (Piku). Aha, Maniek oberwał "rykoszetem" podczas awantury między Dolcem i Sharkiem....
Żaden z moich psów nikogo nie użarł, nie są poza kontrolą, i NIE SĄ kuffa, torebkowymi, histerycznymi mikrusami. Co więcej, podejrzewam, że spędzają więcej czasu na psich "imprezach masowych" różnej maści, niż większość psów które jadą na zlot i jakoś obywa się bez awantur....[/QUOTE]

Może dlatego, że Ciebie nie znam a wiem jedynie że masz psy 'po przejściach', które mogą różnie reagować? Może dlatego, że bierzesz je właśnie nie 2 a więcej co jednocześnie łączy się z pytaniem jak chcesz je wszystkie ogarniać w stadzie kilku/kilkunastu innych psów, które nie są aniołami? ;) Po za tym Twoje cziłki nie muszą się pyszczyć do wszystkiego. W takiej gromadzie psów można takim mikrusom zrobić krzywdę niechcący. Ja po prostu używam wyobraźni, którą mam jakże ogromnie bogatą żeby myśleć nie tylko o relaksie a także bezpieczeństwie w trakcie zlotu. Bo to że kłaki mogą fruwać to raczej jest norma...

Link to comment
Share on other sites

U mnie psy mają dyscyplinę, po przejściach, czy nie ;)
Żubson regularnie lata na dogtrekkingach w towarzystwie o wiele mniej miłych psów niż Wasze (no niestety "etatowe" zaprzęgowce i inne takie, w dodatku nakręcone atmosferą zawodów.... ). Na Piku bardzo uważam, ze względu na jej upośledzenia, co nie przeszkodziło jej być na hmm pięciu? sześciu? zlotach.... I Pi i Żubr i Maniek miały do czynienia ze sporą ilością dużych, niekoniecznie ogarniętych i miłych psów na naszych wrocławskich spacerach, także takich owczarkowych (no, wpuszczam cziłka w stado ONów). Jedyny który oberwał to Maniek, ale to jest sierota życiowa, jak jest draka, to zawsze on dostaje wp....... ;)
A draki na zlotach już bywały, to fakt i jakoś mnie to nadmiernie nie przeraża. Ani towarzystwo wielkopsów, ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']a Okamia , dowiedz się w ośrodku jakie ew będą potrzebne dokumenty odnośnie dużej swołoczy psiej.
Czy jakieś zaświadczenia czy badania

Są ośrodki które lubią widzieć takie rzeczy. Co innego jeden czy dwa psy , co innego ogrom.

PS rozumny człowiek , to raczej nie puszcza psa wolno i nie siedzi z piwem zwalając urwanie dupy na innych[/QUOTE]

U Agi od dawna byly organizowane zloty bullowatych ;)

W sumie ja tam wyladowalam przypadkiem na wakacjach i za chwile przekazalam info o tym miejscu wam, i owczarkarzom;p

Aga jest psiolubna. Psy maja tylo "nie zjesc" pozostalych gosci. Maz Agi jest wetem wiec pewnie bedziecie mogli sie jakos z nim umowic zeby byl pod telefonem ;)


Jeden zlot ju z dgm tam byl po tym jak dalam cynk o tym miejscu. Byl tez zlot owczarkow. I nadal jest loozik z tego co wiem :)

Aczkolwiek ja mam w nosie wszelke zloty bo nie lubie tlumow. Ale conieco wiem.


p.s. kidys narzekaliscie na brak miejsc spacerowych. Rano mozna isc plaza do Darlowa. Ja tam wychodizlam z plazy z psami i obylo sie bez mandatu. Darlow jest bardzo piekny.

Idac ulica od "obory" dojsc mozna do dabek. Jest tam jezioro ktore w alszej czesci laczy sie z morzem. Tam juz jest istny raj! Narawde jest gdzie spacerowac.

Chociaz ja te fajne miejsca odkrylam dopiero przy drugim pobycie w Bobolinie. Ale towarzystwo mialam lepsze ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...