Jump to content
Dogomania

Kolejny Zlot Dogomaniaków w przygotowaniu - Tylko 18+


Okamia

Recommended Posts

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='A&L']Ojejeujejujeju,zlocik :loveu: Ja i moja KsIeNrZnicZka <3 :* wyrażamy chęć dołączenia do tej imprezy dla hołoty :loveu: Tylko ja raczej się nie piszę na cały tydzień... Ale to jeszcze do dogadania ;) I proszę zorganizować jakieś luksusowe warunki, bo inaczej znowu nie wytrzymam i będę musiała spier...dzielić po jednym dniu :shake:

I od razu informuję, że pewnie będę jechać samochodem, więc mogę kogoś zgarnąć z Łodzi i okolic ;)[/QUOTE]

Nas możesz zgarnąć! Nas! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']ależ one Cię toffają :loveu: narbajdziej jak szybko spełniasz ich zachcianki , toffają jak szalone :cool3:[/QUOTE]

[quote name='NightQueen']nie ważne dlaczego, ważne że koffają :loveu: jestem najlepszym dogfriendem for ever :loveu:[/QUOTE]

[img]http://1.bp.blogspot.com/-C-od7zBwk_A/UB6UmoOmONI/AAAAAAAAAqw/78YQMGAK4Pg/s320/puke-rainbows.jpg[/img]

Już się nie mogę doczekać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']One na pewno, ale ja tam nie wiem, jak reszta.... tak w sumie mam jeszcze dwa takie w tej chwili (w tym Pikulca......... ) .....one tylko tak słodko wyglądają :)[/QUOTE]

Tylko jak będą skakać z mordą do innych psów to może się to źle skończyć :) bo ogólnie oprócz Twoich psiaków będą same duże psy.

Link to comment
Share on other sites

nec Hercules contra plures, "nas" jest więcej....... :diabloti:

A poważnie, nie wiesz przypadkiem Rinuś, po jaką cholerę moje psy miałyby zaczepiać inne? Oczywiście nie prowokowane- bo prowokowane, czy zaatakowane działają zespołowo (razem z "dużą" resztą sfory btw). Natomiast mają prawo nie mieć ochoty na poufałości, wtedy niekoniecznie są miłe. Więc tak samo oczekuję, że inne psy nie będą "wyskakiwać z mordą". Niezależnie od gabarytów.

Tak się składa, że to nie są torebkowce, tylko normalne psy i przyzwyczajone do spacerów z psami różnych ras i gabarytów. Skoro Żubr przeżył bez szwanku spacery ze stadem ONków, czy wspólne startowanie z malamutami i wilczakami.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Jak się tylko młody nie będzie zachowywał jak durny szczyl (mam nadzieję że dorósł chociaż trochę), ani nachalnie przystawiał do żubrowych dziewczyn.... ;)[/QUOTE]

Przepraszam bardzo, 2 lata temu on co prawda był durnym szczylem, ale Żubr się na niego sadził bez powodu ;)
Dorósł, ale nie wiem, czy to jest dobra wiadomość :evil_lol: Bo jak mówiłam, tym razem swojej piłki nie odda tak łatwo.

Link to comment
Share on other sites

Hej, powiedzmy sobie szczerze, pół biedy jak się Żubr będzie sadził tylko na Jupsa :diabloti:

Dobrym wyjściem będzie po prostu jak każdy swojego psa będzie pilnował, bez znaczenia czy będzie to doberman czy cziłała ;) W razie gdyby jakiś delikwent był zaczepny, wsadza się go na smycz i tyle. Luzem biegać mogą tylko pieski, które mają olew na wszystko. Zdawało to egzamin wcześniej, więc oby tak samo było teraz ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...