Jump to content
Dogomania

Kolejny Zlot Dogomaniaków w przygotowaniu - Tylko 18+


Okamia

Recommended Posts

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Bobolin niestety odpadł. Mają już zarezerwowane miejsca.
A tez nie wszyscy z zainteresowanych się określili co do terminu...
Sieraków za to jest pewny, ale to znowu pytanie komu miejsce pasuje itd.

Albo szukanie zupełnie innej miejscówki. Za późno temat ruszył, bo w bobolinie miejsca zarezerwowane były juz pod koniec stycznia :P

Link to comment
Share on other sites

No wiec coś mi się zdaje, ze zlot w tym roku w ogóle nie dojdzie do skutku :roll:
Jeżeli ktoś się bedzie podejmował w przyszłym roku, to polecam się za to zabrać od stycznia pełną parą.

Zeszłoroczny "minizlocik" to tez była spontaniczna decyzja w sumie podjęta przez 4 osoby i jakoś się udało to ogarnąć (ach sulejów :evil_lol:) ale jeżeli to ma być morze/góry i ogólnie jakieś przyzwoite ośrodki (takie z oknami i drzwiami-pełen luksus:eviltong:) to serio kwiecień to trochę za późno.


Jeżeli określi się jakaś sensowna ilość chętnych na Sieraków to mogę to ogarnąć. Ale jeżeli zostaną 3 osoby- to no cóż ;)

Link to comment
Share on other sites

Szkoda...po zeszłorocznym minizlocie było mówione że w tym roku będzie inaczej...że od stycznia zacznie być ogarniany temat zlotu. Wszystko ładnie, pięknie i bum.
Uważam że jeśli ktoś podejmuje się organizacji takiego przedsięwzięcia to powinien faktycznie sprawę poprowadzić od początku do końca.
Dlatego nigdy nie wychylam się z takimi rzeczami bo wiem jaka jestem i że słaby ze mnie organizator...dlatego wychodzę z zalożenia żeby każdy mierzył siły na zamiary.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla']Szkoda...po zeszłorocznym minizlocie było mówione że w tym roku będzie inaczej...że od stycznia zacznie być ogarniany temat zlotu. Wszystko ładnie, pięknie i bum.
Uważam że jeśli ktoś podejmuje się organizacji takiego przedsięwzięcia to powinien faktycznie sprawę poprowadzić od początku do końca.
Dlatego nigdy nie wychylam się z takimi rzeczami bo wiem jaka jestem i że słaby ze mnie organizator...dlatego wychodzę z zalożenia żeby każdy mierzył siły na zamiary.[/QUOTE]

No cóż, ja po zeszłym roku też się zarzekałam, że tematu zlotu więcej nie ruszę:diabloti:, jako ze tu było jedno wielkie "nie wiadomo co to będzie" próbowałam ogarnąć. Niestety ale miejscówki nad morzem trzeba zaklepać wcześnie, nie jesteśmy jedyni, który mają w planie spotkanie w większym gronie i z psami. A ośrodek jest znany i polecany, mają stałych bywalców itd-także sory. Nic więcej nie mogłam zrobić :roll:

Organizacyjnie to nie jest żadna wielka filozofia, wystarczy wziąć telefon zaklepać ilość miejsc, zebrać ludzi i kasę. Tyle, że nie może to czekać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']No cóż, ja po zeszłym roku też się zarzekałam, że tematu zlotu więcej nie ruszę:diabloti:, jako ze tu było jedno wielkie "nie wiadomo co to będzie" próbowałam ogarnąć. Niestety ale miejscówki nad morzem trzeba zaklepać wcześnie, nie jesteśmy jedyni, który mają w planie spotkanie w większym gronie i z psami. A ośrodek jest znany i polecany, mają stałych bywalców itd-także sory. Nic więcej nie mogłam zrobić :roll:

Organizacyjnie to nie jest żadna wielka filozofia, wystarczy wziąć telefon zaklepać ilość miejsc, zebrać ludzi i kasę. Tyle, że nie może to czekać ;)[/QUOTE]

Z tego co sie orientuje to nie Ty poczatkowo wzielas na siebie sprawe zlotu.
Zreszta nie wazne...napisalam swoje zdanie tu :) zeby nie bylo gadania za plecami o tyle.
[SIZE=3]Moze za rok sie uda
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla']Z tego co sie orientuje to nie Ty poczatkowo wzielas na siebie sprawe zlotu.
Zreszta nie wazne...napisalam swoje zdanie tu :) zeby nie bylo gadania za plecami o tyle.
[SIZE=3][B]Moze za rok sie uda[/B]
[/SIZE][/QUOTE]

Jestem ciekawa kto się tego podejmie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...