Jump to content
Dogomania

Kolejny Zlot Dogomaniaków w przygotowaniu - Tylko 18+


Okamia

Recommended Posts

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wyobrażam sobie puścić pieska bez kagańca luzem i pozostawić go bez nadzoru ;) A jeśli chodzi o małe pieski on baaardzo lubi takowe, w hodowli był z yorkami i nadal je koffa :loveu: No właśnie dlatego, że nie aż tak znowu daleko to mam nadzieję, ze termin przypasuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']Ja nie zrozumiałam postu...?[/QUOTE]

No bo skoro podobno Wasze psiaki są tak idealnie ułożone i pilnowane,a kurduple to zapewne agresywne szczekacze i zgryzacze, to prawdopodobnie właściciele miniaturek muszą się obawiać, że w razie pożarcia wielkiego psa przez ich mikropotwory, będą musieli zwracać wartość takiego psa ;) taka mała ironia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']A - czyli było to dogryzienie do postu Kaśki. Ale ja na przykład nie uznałam go za dogryzanie właścicielom miniaturek,[B] tylko obawę o "zadeptanie"[/B]. Chyba? Mogę się mylić. ;)

Mój jest faktycznie bezproblemowy do innych psów, chyba że zmęczony.[/QUOTE]

No o to mi głownie chodziło. To jednak DC a ciułała to gabarytowo jest dość spora różnica. I pies wcale nie musi celowo robić krzywdy, czasami pacnięcie łapą może byc juz problemtyczne ;)

Ja tam mam wywalone mówiąc brzydko, bo Pola się dogada z każdym psem, chociaż patrząc na jej sposób zabawy z małymi pieskami-może być wesoło. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Moje bawią się z tymi psami z którymi czują się komfortowo, a zakładam, ze skoro psy są pod kontrolą, to nie będzie problemów z psem ganiającym za maluchem mimo wyraźnych sygnałów że mały bawić się nie chce. Przy czym, jak do znudzenia powtarzam, one są "zwyczajne" dużych psów, umieją sobie dawać radę w grupie.
I trochę to się zaczyna robić nudne, "małe psy to małe psy śmo"- podobno macie psy wychowane i ich pilnujecie (co sporo osób podkreśla) więc nie ma problemu, tak?

Czy po prostu do wakacji mam sobie zorganizować obstawę dla maluchów w postaci powiedzmy wielkiego-i-niemiłego-dla-obcych molosa, który zwyczajnie zeżre kazdego psa który zaczepi "jego" cziłki. Da się zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Oesu bo się z tego jakaś drama zaczyna robić. Każdy swojego psa ma pilnować i tyle. Nie ważne, czy ma 1 kg czy 100 kg. A jak będzie to wyjdzie w praniu i tyle. Każdy mózg ma zakładam, więc oby dla wszystkich ten wyjazd był miły i sympatyczny :)

Link to comment
Share on other sites

Amber i o to mi właśnie chodzi :)

BTW na poprzednim zlocie w tym samym miejscu był Buell z dwoma CC ( i Karilka z Dolcem ;) ), i po pierwsze nikogo nie zeżarły, a byłam z Pi i z mikro ŚLEPĄ sunią, po drugie to właśnie suka Buella uratował mi Pi, kiedy ta się zgubiła. Na innych zlotach, zawodach, rajdach i innych takich imprezach na które jeżdżę też wielkopsów nie brakuje, nosz kurcze to norma ;)

Kogo można pomolestować o konkretny pokój? ;)

Link to comment
Share on other sites

Ulv, któraś z nas za dużo piła, bo ja pamiętam jednego Kanara od Buella i CC od Szerkanki :P I jeszcze był wtedy CTR ;)

A kto z Was pamięta jak my wtedy jechałyśmy na zlot? Dojeżdżałyśmy do Sławna pkp i wtedy piechotką?

Link to comment
Share on other sites

Żeby nie ciągnąć OT w innym wątku...

[quote name='motyleqq']
ale nawet jakbym chciała, to bym nie mogła pojechać, bo moje pieski nie mają kagańców, a ponoć trzeba posiadać :-([/QUOTE]

Ojejku, jaki wyrafinowany żarcik :)
Poważnie, śmieszy mnie, gdy ktoś myśli, że jest ponad innymi, a sam zachowuje się... cóż, widać jak :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...