Jump to content
Dogomania

Kolejny Zlot Dogomaniaków w przygotowaniu - Tylko 18+


Okamia

Recommended Posts

[quote name='marta1624']A przyjmujecie nowych?:roll: Bo jak koszt "do przegryzienia" to przyjechałabym z suczką w typie owczarka niemieckiego i siostrą. Tylko że moja sunia jest lękliwa do psów większych od siebie (i warczących yorków:lol:), jedynie na swoim podwórku dominująca do suk (ale na obczyźnie to jej nie grozi):)[/QUOTE]

Koszty będę ustalać w styczniu. Ale chyba nigdy nie zdarzyło się aby pobyt był droższy niż 300zł za osobę z psem.
Jeżeli nie jesteś pewna to poczekaj do stycznia jak będę już mniej więcej wszystko wiedziała ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To w styczniu dam odpowiedź. Mój pies poważnych spin nie sprawia, jest dominująca (ale tylko na własnym ogródku), a tak to lękliwa- z daleka szczeka, ale jak pies podejdzie to się z nim może bawić po obwąchaniu:) No i boi się grupy nieznanych psów przez pierwsze.... 2 minuty:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']Weźmy tez MArlene z Magnusem, on akurat bedzie miał ten durny wiek-"stawiaj się do wszystkich piesków" :loveu:

Rinusiowa-jedziesz! Ktoś w końcu musi miec tak idealnego pieska jak moj! :razz: a nie sama patola :diabloti:[/QUOTE]

No Magnusa i Lunę (Prosia jest przy niej kamikaze :diabloti:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']MAgnuś to dorastający samiec DA. "Moj" puci puci toffany scieniaczek :loveu:[/QUOTE]

Twój? :icon_roc: On jest moim puci maluci pici pici piesełkiem na kolanka :loveu: Taki cioci piesełek :evil_lol:

[url]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/q74/s720x720/1453456_10201198004897117_211799972_n.jpg[/url]
Taki malutki :loveu: Ciocia wystawia piesełka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']Ja w ogóle nie widzę sensu brania psów na zlot dogomaniacki :roll: będę musiała kupić Laremu klatke by go w niej zamykać i mieć go w dupie, koszta ogromne :shake:[/QUOTE]

Prowadzisz bloga! Zrób jak szafiarka! napisz o tym i Ci sami przyślą :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Twój? :icon_roc: On jest moim puci maluci pici pici piesełkiem na kolanka :loveu: Taki cioci piesełek :evil_lol:

[URL]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/q74/s720x720/1453456_10201198004897117_211799972_n.jpg[/URL]
Taki malutki :loveu: Ciocia wystawia piesełka :loveu:[/QUOTE]

Moj kochany, dawno mnie nie widział i na dzien dobry buziaczek był :razz:

weźmy go weźmy, możeeemy? prooooszeeee! :modla:

[quote name='Okamia']Bo teraz Luna jest na tapecie :diabloti:[/QUOTE]

No i dopsze, niech się durne suki wykończą nawzajem-bedzie spokoj :evil_lol:


[quote name='Fauka']Ja w ogóle nie widzę sensu brania psów na zlot dogomaniacki :roll: będę musiała kupić Laremu klatke by go w niej zamykać i mieć go w dupie, koszta ogromne :shake:[/QUOTE]

łe tam po co klatka, puszczasz luzem i idziesz pić. Się uchowa to dopsze, nie to trudno :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...