Jump to content
Dogomania

Omar za TM (*), Niko - MA DOM :)


andzia69

Recommended Posts

[quote name='PaSja Hera']Taaa ,albo Killer :evil_lol:

Czy już wiadomo kiedy będzie Nikoś gościł u profesjonalisty Pana Roberta?
Już pisałam Donce ,że fanie by było jakby filmik był :loveu:[/QUOTE]


A tak, filmik :p
Atak Nikusia na profesjonalistę.
Zachciewa się mocnych wrażeń.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaSja Hera']Taaa ,albo Killer :evil_lol:

[B]Czy już wiadomo kiedy będzie Nikoś gościł u profesjonalisty Pana Roberta?
Już pisałam Donce ,że fanie by było jakby filmik był [/B]:loveu:[/QUOTE]

Rozmawiałam z wiosną i wstępnie jest ustalone, że w dniach 26 -27 lipca Niko mógłby skorzystać z profesjonalnej oceny (z udziałem pozoranta :cool3:) w GOSTARZE :happy1:
Ale to jeszcze niepotwierdzona informacja
Chciałabym też podjechać i zobaczyć Nikosia "w akcji "
Jeżeli mi się uda, to skręcę jakiś filmik, a jeżeli nie, to poproszę wiosnę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaSja Hera']Haloooo,haloooo co u Nikodema ? :)[/QUOTE]

Wiosna tłumaczy Nikodemowi jak ma się zachowywać na zajęciach.
Nie ma czasu na nic innego, bo Nikodem nie może, albo nie chce zrozumie, że złapanego w zęby delikwenta,
należy na komendę wypuścić, a nie dobić przez zagryznięcie.
Tak myślę :roll:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]PaSja Hera[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=22319881#post22319881"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL]
Haloooo,haloooo co u Nikodema ? :smile:
Wiosna tłumaczy Nikodemowi jak ma się zachowywać na zajęciach.
Nie ma czasu na nic innego, bo Nikodem nie może, albo nie chce zrozumie, że złapanego w zęby delikwenta,
należy na komendę wypuścić, a nie dobić przez zagryznięcie.
Tak myślę :roll:[/QUOTE]
Idąc tym tropem myślę,że Niko już załatwił wszystkich:eviltong:;) Stąd cisza :lol:
A pisząc poważnie Wiosna pisała przecież wcześniej,że nie będzie miała teraz czasu na "sprawozdania" :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122']-w zależności od apetytu ;) Podnosimy wątek naszego [B]gryzaka[/B] :eviltong:[/QUOTE]

[quote name='mar.gajko']Wiosna tłumaczy Nikodemowi jak ma się zachowywać na zajęciach.
Nie ma czasu na nic innego, bo Nikodem nie może, albo nie chce zrozumie, że [B]złapanego w zęby delikwenta,
należy na komendę wypuścić, a nie dobić przez zagryznięcie. [/B]
Tak myślę :roll:[/QUOTE]

[quote name='wolf122']Idąc tym tropem [B]myślę,że Niko już załatwił wszystkich[/B]:eviltong:;) Stąd cisza :lol:
A pisząc poważnie Wiosna pisała przecież wcześniej,że nie będzie miała teraz czasu na "sprawozdania" :lol:[/QUOTE]

Widzę, że jakiś dziwny czarny humor zapanował na wątku :razz:
U Nikodema wszystko OK, jeśli w jego sytuacji tak można powiedzieć :roll:
Wiosna faktycznie zagoniona, dlatego nie zagląda tutaj
Z tych samych powodów niestety nie wypali również w ten weekend wyjazd do GOSTARu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122']Idąc tym tropem myślę,że Niko już załatwił wszystkich:eviltong:;) Stąd cisza :lol:
A pisząc poważnie [COLOR=#ff0000][B]Wiosna pisała przecież wcześniej,że nie będzie miała teraz czasu na "sprawozdania"[/B][/COLOR] :lol:[/QUOTE]

Mimo ,że Wiosna nie może pisać "sprawozdania" Donka wie jak czuje się Niko :p..

Dziękuję za info :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122'] Z przecieków-podobno Niko zrobił magisterkę :lol:[/QUOTE]

z anatomii człowieka, z bardzo rozbudowanym opisem struktur mięśniowych kończyn górnych ;]


Wybaczcie, że zaglądam tu tak rzadko, ale czasu na komputer u nas bardzo niewiele. Wstawiłam do albumu fotki z wczorajszego spaceru w Kluczborku, chłopak spędził z nami pół dnia na szwędaniu się tu i tam. Generalnie u nas nuda, ofiar żadnych nowych nie ma, nic się nie dzieje, nie ma co pisać. łazimy, biegamy, spacerujemy i zwiedzamy, i znów, i znów. Za tydzień wstępnie planujemy wycieczkę do prawdziwego miasta, odwiedzimy Silesia City, a nie te nasze zaściankowe mieścinki, to może coś się wreszcie wydarzy ciekawego.

Aha, jeszcze mam pytanie - udało się cokolwiek wyśledzić w sprawie zaginionego kagańca? Ten nasz ciasny taki i niewygodny, a na dodatek nijak w nim gryźć się nie da ;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosna']z anatomii człowieka, z bardzo rozbudowanym opisem struktur mięśniowych kończyn górnych ;]


Wybaczcie, że zaglądam tu tak rzadko, ale czasu na komputer u nas bardzo niewiele. Wstawiłam do albumu fotki z wczorajszego spaceru w Kluczborku, chłopak spędził z nami pół dnia na szwędaniu się tu i tam. Generalnie u nas nuda, ofiar żadnych nowych nie ma, nic się nie dzieje, nie ma co pisać. łazimy, biegamy, spacerujemy i zwiedzamy, i znów, i znów. Za tydzień wstępnie planujemy wycieczkę do prawdziwego miasta, odwiedzimy Silesia City, a nie te nasze zaściankowe mieścinki, to może coś się wreszcie wydarzy ciekawego.

[B]Aha, jeszcze mam pytanie - udało się cokolwiek wyśledzić w sprawie zaginionego kagańca? Ten nasz ciasny taki i niewygodny[/B], a na dodatek nijak w nim gryźć się nie da ;][/QUOTE]

[quote name='PaSja Hera']Dzięki Wiosna ,że wpadłaś mimo braku czasu :)

Gorąco pozdrawiamy Was i Nikodema.

[B]Czyli rozumiem ,że Niko ma za mały kaganiec?[/B][/QUOTE]

Ja też dziękuję, że wiosna znalazła jednak chwilę, żeby przekazać wieści :happy1:
W czasie naszej ostatniej rozmowy wspomniałam Jej, że przyjaciele Nikodema na wątku odrobinę się niecierpliwią :p

A w kwestii kagańca, tego, który podarowała mu chyba egradska, niestety nie udało mi się wyśledzić, gdzie się zapodział :roll:
Pewnie przepadł w czasie licznych przymusowych przeprowadzek Nikodema
Nie pozostaje nic innego, jak zakupić chłopakowi nowy, fizjologiczny
A może ktoś ma na zbyciu taki używany kaganiec ???

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]z anatomii człowieka, z bardzo rozbudowanym opisem struktur mięśniowych kończyn górnych ;] [/QUOTE]
Celna odpowiedź :lol: Fajnie,że masz poczucie humoru.Mało takich....Choć tutaj kunsztu Mar.gajko też nie można odmowić :lol:
[QUOTE]A w kwestii kagańca, tego, który podarowała mu chyba egradska, niestety nie udało mi się wyśledzić, gdzie się zapodział :roll:
Pewnie przepadł w czasie licznych przymusowych przeprowadzek Nikodema
Nie pozostaje nic innego, jak zakupić chłopakowi nowy, fizjologiczny
A może ktoś ma na zbyciu taki używany kaganiec ??? [/QUOTE]
Swojego osobistego nie oddam,bo wystarczy,że ujadam :lol: Gryźć już nie chcę:lol:
A poważnie, niestety nie mam na zbyciu.Bardzo się cieszę,że Niko jako tako funkcjonuje i nie miał więcej żadnych niemilych wyskokow.Delikatnie to ujmując.Trzymam mocno kciuki za psiaka a moj humor choć nie zawsze najwyższych lotow,to jakiś sposob na nie pisanie postow ociekających smutkiem . Sytuacja Niko jakby nie było nie jest wesoła.Pozdrawiam Ekipę Hoteliku i Wszystkich Fanow Niko.Tych bardziej i mniej aktywnych ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...