Jump to content
Dogomania

DO ZAMKNIĘCIA


Mortes

Recommended Posts

Mortes, a dlaczego Tusia tak Cię nienawidzi ?

A tu moja zeszłoroczna tymczasowiczka Fiona ( zdjecie DS-u).
Czyż nie podobna do siostrzyczek ?

[IMG]https://py26sw.bn1303.livefilestore.com/y2psw10JTvTJb1_ai7soO27D4aInH2ClRzrlYTDKQfzMVU-zVIs-1KZMaa0tScw5GRBJF2PsyzeC1HKHgcQLJ3n3d9TkeVA06O7q6NlUrqw0qo/Fiona%20le%C5%9Bna%20-%20w%20DS%202014-02-16.jpg?psid=1[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka13']Izo, pobieraj ze skarpety Tuni na jedzenie.
Ja tutaj zaglądam, choć nie zawsze piszę, i czuwam. Jak będzie blisko zera to uzupełnię.
A na jesieni, jak się ogarnę, to jakiś bazarek zrobię, żeby było na zapas.[/QUOTE]

To jeśli mogę ciociu Mazowszanko to wezmę 20 zł na jedzonko dla tego chudzielca :)

Link to comment
Share on other sites

Niestety choć odwiedza nas sporo ludzi to Tunia i tak siedzi wtedy pod kanapą :( To sukces że jak goście są na podwórku to Tunia chyłkiem biega po kątach podwórka :( Nigdy jeszcze nie podeszła do żadnego naszego gościa ...:( Tak bardzo chciałabym aby miała swojego ludzia tylko dla siebie ... dla niej w Białogonkowie jest za duży tłok a z psiaków lubi ją tylko Patonek ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes'][CENTER][FONT=book antiqua][COLOR=#000000][SIZE=5][I][B]Tuńczyk pozdrawia z Białogonkowa :) Nieczęsto Tunia tak odważnie patrzy w obiektyw aparatu :([/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT]
[/CENTER]
[CENTER][IMG]http://s30.postimg.org/f6ygb0n1t/DSCF9182.jpg[/IMG]
[/CENTER]
[/QUOTE]

Piękna Tunieczka. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...