Jump to content
Dogomania

DO ZAMKNIĘCIA


Mortes

Recommended Posts

Kochani :) troszkę o finansach :) 

Dotarły wpłaty dla Tusi - Lusi od Livki za pazdziernik  - 10 zl i Cisowianki  też 10 zł :)  Pięknie Wam Kochane dziękuję : )Dzięki Wam Tusia - Lusia ma choć częśc pieniazków na przetrwanie u Agasz :)  

Niestety pieniązki jednak topnieją a na dodatek w listopadzie czeka nas spory wydatek - szczepienie Lusi ...  

 

Tak jak Agasz już pisała przelałam kolejne 70 zł dla Lusi i mała ma uregulowane do 25 października  :) 

 

Jeszcze raz bardzo , bardzo dziękuję ze wciąz jesteście z dziewczynkami choć to juz prawie rok :)

Link to comment
Share on other sites

Kochani :) troszkę o finansach :) 

Dotarły wpłaty dla Tusi - Lusi od Livki za pazdziernik  - 10 zl i Cisowianki  też 10 zł :)  Pięknie Wam Kochane dziękuję : )Dzięki Wam Tusia - Lusia ma choć częśc pieniazków na przetrwanie u Agasz :)  

Niestety pieniązki jednak topnieją a na dodatek w listopadzie czeka nas spory wydatek - szczepienie Lusi ...  

 

Tak jak Agasz już pisała przelałam kolejne 70 zł dla Lusi i mała ma uregulowane do 25 października   :) 

 

Jeszcze raz bardzo , bardzo dziękuję ze wciąz jesteście z dziewczynkami choć to juz prawie rok :)

Moja wpłata była za wrzesień, za październik będzie ok.10 - tego :)

Link to comment
Share on other sites

A co u Tusinki? Ona jest ogłaszana?...

Krzysiu ją ogłasza na tablicy i na gumtree . Przydałyby się nowe ogłoszenia ...może jakieś sponsorowane ( jeszcze parę groszy mamy) tylko ja na tym sie nie znam ...poradźcie Kochane cos w tym temacie :)

Link to comment
Share on other sites

Krzysiu ją ogłasza na tablicy i na gumtree . Przydałyby się nowe ogłoszenia ...może jakieś sponsorowane ( jeszcze parę groszy mamy) tylko ja na tym sie nie znam ...poradźcie Kochane cos w tym temacie :)

 

Prześlij mi na maila tekst, fotki i na jakie województwa ogłaszać - zamówię ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A w Białogonkowie Tunia oprócz Patonka polubiła jeszcze bardzo  Dużego :) Szaleja razem co wieczór , podgryzaja się :) Śmiesznie to wyglada bo ona taka malutka a Duży niczego sobie ...:) 

 

Dziękuję pięknie Cioci Mazowszance za 40 zł dla Tuni :) I Cioci Livce za 20 zł dla Tusi za pażdziernik :) Nie wiem czy Ciocia sie nie pomyliła ... to chyba jest za 2 miesiące ? 

Link to comment
Share on other sites

Nie, nie ;) to nie pomyłka. Od teraz Tusia będzie dostawała 20 zł :)

Oj ...to dziękuję Livko :) dla Tusi to bardzo ważne bo ona ma tylko Ciebie i Cisowianke ... a pieniazki powoli sie koncza :(  Jeszcze raz bardzo Ci dziekuje i zaraz wprowadzę zmiany w rozliczeniu :)

Link to comment
Share on other sites

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE,ZWŁASZCZA ,ŻE W LISTOPADZIE MAMY SZCZEPIENIE. W KIELCACH KOSZTUJE 70ZŁ. MORTES JUŻ NAM PRZELAŁA PIENIĄŻKI - W SUMIE 140ZŁ. U LUSI WSZYSTKO W PORZĄDKU,MAMY NA DT NOWĄ KOTKĘ - SIOSTRĘ TAMTEJ. NIESTETY NIE JEST TAK PSIOLUBNA ALE I TAK NAJBARDZIEJ POLUBIŁA LUSIĘ! I WZAJEMNIE.

Link to comment
Share on other sites

Moi Drodzy Fani Tuni i Tusi- Lusi :) 

 Troszkę o finansach :) : 

 

Doszły pieniązki od :

 

 * Cioci Jolantiny 100 zł dla Tusi i Tuni :) ( po połowie) Buziaczki od nas :)

* Cioci Cisowianki - stała dekl  dla Tusi- Lusi - 10 zł :)

 

Dziękuję Wam Kochane bardzo :)  Tym bardziej że jakos tak coraz smutniej się robi bo  maleje ta skarbonka dziewczynek  w zastraszającym tempie :( 

I własnie tak jak juz pisała Agasz w tym miesiącu trzeba zaszczepić Tusię- Lusię i stąd przekazałam Agasz 70 zł na te szczepienia i kolejne 70 zł na jedzonko na kolejny miesiąc czyli do 25 listopada .

 

Przypominam że aktualne rozliczenie i stan finansów w poście 2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...