Jump to content
Dogomania

DO ZAMKNIĘCIA


Mortes

Recommended Posts

[quote name='agasz']CIĄGLE NIE UMIEM WSTAWIAĆ ZDJĘĆ...:oops:[/QUOTE]

Też nie umiałam, ale, jak życie pokazało, to nie takie trudne. Podkreślam: jestem tuman i ignorant
komputerowy - mało rozumiem, co ono do mnie gada ;)
Za sprawą pomocy Sprawnych ogarnęłam: zaczęłam od zalogowania się na fotosiku, ale okazało się, że przy bazarkowaniu muszę dopłacać do interesu. Wskazano mi program picasa3 - bezpłatny i prosty w obsłudze,
jak budowa cepa.
Jeszcze muszę się naumieć przesyłania zdjęć z telefonu na kompa ;)

[quote name='jolantina'][B]Magolek[/B], Ty wędrowałaś od Białogonków do Tuni i Tusi a ja w odwrotnym kierunku. I od samego początku pobytu na tym wątku moje odczucia są takie same jak Twoje.
I dlatego tu i u Białogonków jestem.[/QUOTE]

O!, jako i ja :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']Też nie umiałam, ale, jak życie pokazało, to nie takie trudne. Podkreślam: jestem tuman i ignorant
komputerowy - mało rozumiem, co ono do mnie gada ;)
Za sprawą pomocy Sprawnych ogarnęłam: zaczęłam od zalogowania się na fotosiku, ale okazało się, że przy bazarkowaniu muszę dopłacać do interesu. Wskazano mi program picasa3 - bezpłatny i prosty w obsłudze,
jak budowa cepa.
Jeszcze muszę się naumieć przesyłania zdjęć z telefonu na kompa ;)



O!, jako i ja :)[/QUOTE]

z telefonu na kompa kabelkiem, blu tez mozna
albo jak masz zainstalowaną pocztę w telefonie to wysyłasz sama do siebie ( :) ) email wraz z załącznikami z telefonu, a potem otwierasz go na kompie i zapisujesz załączniki.

Link to comment
Share on other sites

Moi Kochani wczoraj spotkałam się z Agasz , widziałam Tusię- Lusię i jak zwykle jestem zachwycona jej wspaniała kondycja i wyglądem :) Mała już powolutku przypomina mała kiełbaske ;) Oczywiści mnie nienawidzi z calego serca ...;(
Dałam Agasz 70 zł na kolejny miesiąc( do 25 sierpnia) na jedzonko dla suni ...

Serdecznie podziękowania dla Cioci Cisowianki za deklarację comiesięczną o której nigdy nie zapomina :) Wpłynelo 10 zł:) dla Tusi - Lusi

Wirtualna Opiekunka Tuni - Mazowszanka wpłaciła dla małej 50 zł :) - Dziękuję Ci Ciociu bardzo :)
Zaraz biegne wszystko rozpisac w rozliczeniach :)

Zaskoczony Tuńczyk pozdrawia ;)


P1240229.jpg

Link to comment
Share on other sites

Obie panienki śliczne :)
Zeszłego lata miałam tymczasowiczkę Fionę bardzo do nich podobną. Chce się powiedzieć: ta sama rasa.
Była zupełnie bezproblemowa. Gdyby one miały inne dzieciństwo pewnie byłyby takie same.
Ale i tak miały szczęście w życiu, że na Was trafiły.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='agasz']A moja Lusinka nie wygląda na szczęśliwą?;) Ostatnio muszę wcześniej wstawać,bo życzy sobie co najmniej 10 min pieszczot i zabawy po śniadanku![/QUOTE]Twoja Lusinka wygląda na super szczęśliwą. [B]Zabawy i pieszczoty [/B]a dawnej chowała się wystraszona pod wersalkę, bała się wszystkiego i wszystkich a ja się martwiłam, że na całe życie jej tak zostanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...