Jump to content
Dogomania

DO ZAMKNIĘCIA


Mortes

Recommended Posts

Już wstawiam paragon za szczepienie Lusi :)

DSC_3009.jpg

Czyli skoro przekazałam Agasz na szczepienia 70 zł to zostało 40 zł czyli za grudzień zapłaciłam juz Agasz 30 zł  :)

 

Dotarła też duuuża wpłata od Cioci Mazowszanki dla swojej Tunieczki ;) - 353 zł :) Bardzo , bardzo dziekujemy :) Starczy chudzince na długo :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Modelka! A Pańcia taka nieczasowa, by zasiąść z drutami lub szydełkiem w ręku...

Patrzyłam czy nie ma bazarków z ubrankami dla maluchów (bo przecież zima dopiero się zaczyna), ale nie znalazłam.

A zrobić samemu na drutach (albo szydełkiem) to nie takie proste. Próbowałam nieraz dla swojej suni i wychodziły mi potworki a nie ubranka.

Chyba, że ktoś poda mi "przepis" to spróbuję. Widziałam na bazarkach włóczki, mogę kupić i  wydziergać. Tylko co z tego wyjdzie????

Link to comment
Share on other sites

Izo,Tunia jest posażną panną. Myślę, że możesz spokojnie uszczknąć jej zasoby i kupić stroik. Ty wiesz najlepiej jaki będzie najstosowniejszy.

Ja się nie znam na psich ubrankach, nigdy ich nie kupowałam. A trzeba przecież zmierzyć psa.

Jak zasoby się skurczą, to znowu je uzupełnię.

Link to comment
Share on other sites

Pewnie, że Tunia jest posażna, ale wiesz jaka by to była przyjemność coś samodzielnie jej wydziergać. To tak jakbym ją pogłaskała.

Ale to nie takie proste. Pewnie, że lepiej kupić coś na miarę.

Ja nie wątpię w Twoje zdolności jolantino :)

Ale tak na odległość to chyba trudno coś dobrać. Chyba, że Iza dokładnie by Tunię obmierzyła.

Link to comment
Share on other sites

Na razie Tunia nie marznie bo chodzi w tym nadgryzionym ubranku . Porozmawiam z moja mamą to może uszyje Tuni taki kubraczek z podwójnego polaru jakie uszyła moim osobistym suniom i juz je noszą kilka lat .  Szkoda pieniazków , ubranka sa bardzo drogie  a i tak cięzko by mi było dopasować na odległośc choć widzę Tunię na co dzień . U mojej mamy zrobimy sto przymiarek ;)

Link to comment
Share on other sites

Na razie Tunia nie marznie bo chodzi w tym nadgryzionym ubranku . Porozmawiam z moja mamą to może uszyje Tuni taki kubraczek z podwójnego polaru jakie uszyła moim osobistym suniom i juz je noszą kilka lat .  Szkoda pieniazków , ubranka sa bardzo drogie  a i tak cięzko by mi było dopasować na odległośc choć widzę Tunię na co dzień . U mojej mamy zrobimy sto przymiarek ;)

A jak kubraczek będzie gotowy, to poprosimy o zdjęcie naszej modelki w kubraczku. Ale na razie nie ma ani mrozu ani śniegu, więc sprawa nie jest pilna.

Cieszę się, że Tunia czuje się tak dobrze w Białogonkowie. Przytula się tak rozkosznie do swych dużych przyjaciół, że aż przyjemnie na to patrzeć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...