Jump to content
Dogomania

GRAFI Z OLKUSZA MA JUZ SWOJ DOM !!!


MALWA

Recommended Posts

Dobry wieczór, 

 

rozmawiałam w zeszłym tygodniu z Till, i niestety o Grafisia nie ma nawet  pół telefonu............zero reakcji. 

 

Tak sobie rozmawiałyśmy, ze już nawet nie chodzi o to, by Grafi trafił do domu, na kanapę, a jedynie , by wziął go ktoś, kto jest w stanie zapewnić mu schronienie - kojec z buda, z miękkim posłaniem, ktoś, kto da mu jedzenie, wodę, kto o niego zadba. Zależy nam, by był to ktoś, kto sprawi, ze dla Grafiego będzie najważniejszy na świecie, i on sam będzie ważny dla człowieka..........

 

Ten pies nie był pewnie nigdy w domu. Nauczony jest życia na zewnątrz. U Angeliki tez mieszka w budzie. Ma wprawdzie do dyspozycji całe podwórze, bo w dzień Grafi nie jest zamykany. 

Link to comment
Share on other sites

A o to nowe wpłaty:

 

 

MALWA - 20 zł  (01.07.),

gosiaczek1984 - 10 zł  (01.07.), 

rudakacha - 30 zł  (01.07.),

teresaa118 - 50 zł  (01.07.),

Panna Marple  - 200 zł  (02.07.), 

Anna GR - 25 zł  (06.07.), 

gluchypies - 30 zł  (07.07.), 

Till - 40 zł  (07.07.), 

denta - 20 zł  (07.07.), 

Nuncek - 20 zł  (07.07.).

 

Łącznie wpłynęło na konto Grafisia 445 zł.

 

Za wpłaty pięknie dziękuję !!!

 

Obecnie Grafi ma 797 zł   ( 352 zł + 445 ZŁ)

Link to comment
Share on other sites

Kochani, bardzo mi zależy na tym, by wpłaty były właściwie tytułowane:               dla bezdomnego psa Grafsia od............

 

 

 

Proszę, nie piszcie innych słów, niż te, które wskazałam wyżej.  Dziękuję. 

Link to comment
Share on other sites

Strasznie przykro - taki milusi psiak :(

 

może coś zmienić w treści ogłoszenia, nowe zdjęcia, ogłoszenia w gazecie albo plakaty w lecznicach  ..... sama nie wiem

Też tak myślę. Zmiana treści ogłoszenia, czy nowe zdjęcia mogą dać oczekiwany efekt.

Link to comment
Share on other sites

Przelałam na konto Grafisia 50,00 zł, które pozostało na koncie Chani, która ma już swój wymarzony DS. Zabyło mi się z powodu nadmiaru obowiązków, a nikt mi nie przypomniał, kurtka ;)

Zaraz zaglądnę czy nie ma tez wpłaty od Pani Aliny.

 

EDIT

 

Nie wpłynęła.

Link to comment
Share on other sites

Prosiłam ciocię o zmianę nr konta. Ponieważ Grafi pójdzie w końcu do domu i znów byłaby zmiana, podałam jej swoje konto. Trochę mi tak niezręcznie, wolałam tego uniknąć, ale pewnie będzie prościej: ja nic nie rozliczam, nic nie pilnuję, więc nie będzie trzeba nic zmieniać, żeby inny psiak miał kasę.

Teraz obie musimy pilnować, gdzie przyjdzie kasa ;) Ciocia pewnie nie załatwi sprawy od razu. 

 

Dziękuję, Elik, za cierpliwość i przekazywanie pieniędzy. Jesteś kochana.

 

A teraz idę w końcu spać. Mam nadzieję, że przez te trzy godziny nie obudzą mnie kolejne alarmy pogodowe: Pierwsze tornado (a nawet dwa) w okolicy mam za sobą. Chyba obyło się bez zniszczeń, o ile dobrze rozumiem, uformowało się tuż za miastem. 

Link to comment
Share on other sites

Witam, 

 

mam dwie kolejne wpłaty:

 

zozola77 - 25 zł  (13.07.), 

elik od Chani  - 50 zł (13.07.),

 

 

Pięknie dziękuję za pieniążki!

 

Obecny stan konta Grafisia to:  872 zł   (797 zł + 75 zł)

 

 

Nie wiem tylko czy wpłatę po Chani mam traktować jako wpłatę od  Pani Aliny  (ciocia dogomaniaczki Ayame) ???

Link to comment
Share on other sites

Prosiłam ciocię o zmianę nr konta. Ponieważ Grafi pójdzie w końcu do domu i znów byłaby zmiana, podałam jej swoje konto. Trochę mi tak niezręcznie, wolałam tego uniknąć, ale pewnie będzie prościej: ja nic nie rozliczam, nic nie pilnuję, więc nie będzie trzeba nic zmieniać, żeby inny psiak miał kasę.

Teraz obie musimy pilnować, gdzie przyjdzie kasa ;) Ciocia pewnie nie załatwi sprawy od razu. 

 

Dziękuję, Elik, za cierpliwość i przekazywanie pieniędzy. Jesteś kochana.

 

A teraz idę w końcu spać. Mam nadzieję, że przez te trzy godziny nie obudzą mnie kolejne alarmy pogodowe: Pierwsze tornado (a nawet dwa) w okolicy mam za sobą. Chyba obyło się bez zniszczeń, o ile dobrze rozumiem, uformowało się tuż za miastem. 

Nie ma sprawy, będę pilnowała :)

Dwa tornada ooooo to masz ciekawie ;) Ale nie zazdroszczę, tych tornad oczywiście :)

 

...

Nie wiem tylko czy wpłatę po Chani mam traktować jako wpłatę od  Pani Aliny  (ciocia dogomaniaczki Ayame) ???

Ta pięćdziesiątka, to wpłata od ewikS. Wpłata wpłynęła, gdy Chani była już w DS i wszelkie należności zostały już uregulowane. Cioteczki uzgodniły, że pozostałość przekażemy właśnie Grafisiowi. Jest to więc prezent od Chani :)

Link to comment
Share on other sites

Jak tylko pojawi się przelew od cioci Aliny, zrobię przelew.

 

 

 

Dwa tornada ooooo to masz ciekawie ;) Ale nie zazdroszczę, tych tornad oczywiście :)

 

 

Nie było źle. Wir uformował się kilka mil dalej i ogłosili alarm.

Robi wrażenie, bo telefony komórkowe zaczynają upiornie wyć i wyświetlają ostrzeżenie, a w mieście wyją syreny.

Gdyby uderzyło w naszym kompleksie, to z tych tanich budynków zostałyby najwyżej drzazgi. 

I wtedy mógłby być problem z przelewami dla Grafiego ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...