Jump to content
Dogomania

GRAFI Z OLKUSZA MA JUZ SWOJ DOM !!!


MALWA

Recommended Posts

Na wątku najwięcej pisze teraz Malwa - Ona z resztą zna Till. Pies przebywa u Angeliki, która na Dogo nie zagląda - nie dziwię się. 

Może uda ami się napisać do Angeliki, powinnam mieć do niej maila.

 

Malwa może mieć powód, by nie pisać teraz na forum, z Jej ppsiakiem nie było dobrze. Nie mam do niej pretensji.

Ale jednak - co muszę  powiedzieć - nie podoba mi się, że nagle kiedy jest kasa na psa, przestają docierać informacje. Jakoś to tak nieelegancko. 

 

Tymczasem pozdrawiam z Urlopu :)

Jak zwykle masz rację. Przepraszam. Moja synowa jest dosyć poważnie chora i na mnie spada opieka na 10-cio miesięcznym wnukiem. A przecież ja pracuję :(

 

No to pewnie trzeba zawiesic kase, aby ktos odpowiedzial na podstawowe pytanie...

Tereso, jeszcze raz przepraszam i dziękuję, że jesteście z Grafim.

Link to comment
Share on other sites

Nie trzeba denerwować się. Tylko chodzi o to, że Angelika która prowadzi hotel czy dom tymczasowy nie  powinna być anonimowa.

Dobrym przykładem jest Lilutosi jak ktoś wcześniej pisał. Na wątkach psów u niej przebywających co  rusz jest jakieś zdjęcie oraz wiadomości. Wątek wtedy żyje. A nie tylko , przesłałam deklarację, co słychać u Grafiego, z ogłoszeń nie ma żadnego telefonu, pieniędzy jest tyle a tyle. Skoro ktoś wie gdzie jest Grafi to niech napisze do tej Angeliki i wyłuszczy o co chodzi bo jak tak dalej będzie to deklaracje mogą się wykruszyć.

Link to comment
Share on other sites

Nie trzeba denerwować się. Tylko chodzi o to, że Angelika która prowadzi hotel czy dom tymczasowy nie  powinna być anonimowa.

Dobrym przykładem jest Lilutosi jak ktoś wcześniej pisał. Na wątkach psów u niej przebywających co  rusz jest jakieś zdjęcie oraz wiadomości. Wątek wtedy żyje. A nie tylko , przesłałam deklarację, co słychać u Grafiego, z ogłoszeń nie ma żadnego telefonu, pieniędzy jest tyle a tyle. Skoro ktoś wie gdzie jest Grafi to niech napisze do tej Angeliki i wyłuszczy o co chodzi bo jak tak dalej będzie to deklaracje mogą się wykruszyć.

 

Czyj telefon jest w ogłoszeniach? Czy ktoś wie w końcu?

Link to comment
Share on other sites

Jak zwykle masz rację. Przepraszam. Moja synowa jest dosyć poważnie chora i na mnie spada opieka na 10-cio miesięcznym wnukiem. A przecież ja pracuję :(

 

Tereso, jeszcze raz przepraszam i dziękuję, że jesteście z Grafim.

Aniu kochana życie faktycznie nas nie rozpieszcza. Współczuję z powodu synowej :( Życzę zdrowia. Będzie dobrze. Musi być !

 

Nie przepraszaj, nic nie zawiniłaś. Wątek faktycznie jakoś kuleje. Może Malwa też ma problemy. Dzisiaj rzadko kto ich nie ma :(

Link to comment
Share on other sites

Aniu, trzymam kciuki! 

 

Dziewczyny: Nie ma co nalegać, by Angelika siedziała na forum. Ona ma hotel, a nie bzdury. Betkak też się z forum wyniosła, ale wieści były. 

Po prostu uważam, że jak ktoś zbiera kasę, to powinien jakoś informować na co idzie, jak jest. Jak nie ma czasu/możliwości na prowadzenie wątku, to oddaje to komuś innemu, kto ma czas/możliwości.

Ja wiem, u Grafiego nic się nie dzieje. Ale raz na tydzień "u Grafiego bez zmian" to nie jest wyczyn nie do ogarnięcia. 

 

Jak dla mnie to kwestia zwyczajnej odpowiedzialności. 

Link to comment
Share on other sites

Na dogo tak jest przyjęte i oby się to nie zmieniło, że darczyńcy są informowani o tym, jak się sprawy psiaka mają i co jakiś czas wstawiane są zdjęcia psiaka. Trudno oczekiwać, że ktoś będzie płacił na utrzymanie psa i nie będzie wiedział co się z nim dzieje, jaki jest jego stan psychiczny, czy fizyczny.

W przypadku Grafiego faktycznie od dłuższego czasu nie ma informacji, ani zdjęć. Może wystarczyłaby informacja od MALWA, że z jakichś powodów, przez jakiś czas informacje będą ograniczone i nie będzie zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

Malwa może nie pisać z powodu kłopotów z własnym psiakiem. Nie czepiałabym się jej osobiście.

Napisałam do Angeliki. Dostałam odpowiedź: Grafi żyje, nie ma o niego zapytań. Psiak jest w dobrej kondycji, korzysta z ogrodu, biega, poszczekuje, czasami ustawia inne samce. 

 

Dostałam fotki, ale mam tu fatalne łącze i nie mam na razie jak wstawić. Będą później. 

Link to comment
Share on other sites

Malwa może nie pisać z powodu kłopotów z własnym psiakiem. Nie czepiałabym się jej osobiście.

Napisałam do Angeliki. Dostałam odpowiedź: Grafi żyje, nie ma o niego zapytań. Psiak jest w dobrej kondycji, korzysta z ogrodu, biega, poszczekuje, czasami ustawia inne samce. 

 

Dostałam fotki, ale mam tu fatalne łącze i nie mam na razie jak wstawić. Będą później. 

 

jakoś dziwnie to odbieram - to kolejne miejsce, gdzie właściciel hotelu czuje się urażony, że pytamy o psa ...... jestem w stanie zrozumieć brak czasu itp. ale nikt nie żąda informacji co drugi dzień. Nie jest to darmowy dom tymczasowy tylko komercyjny hotel więc jakiegoś minimum (choćby przez pośrednika) możemy oczekiwać....

Grafi mocno zasiedział się w hoteliku, wątek jakoś podupadł bo nic się nie dzieje..... brak informacji, zdjęć też nie pomaga

Link to comment
Share on other sites

Aniu, ale nikt nie czuje się urażony. 

Ja napisałam zapytanie do Angeliki, bo mogłam i chciałam. Nic mi się z tego powodu nie stało. To u Angeliki jest Grafi. Angelika na forum nie pisze, bo nie - nie ma obowiązku. Z resztą ja się nie dziwię. Lepiej niech się zajmuje psami, zamiast tłumaczyć na forum kolejnym świętym a'la Doda. 

 

O Malwie napisałam sama. I są to tylko moje domysły.

Malwa się nie odzywa, ale pamiętam z rozmów, że miała bardzo chorego psa. Może nie mieć czasu albo ochoty na obecność na forum... 

Mamy info, to najważniejsze. Oby niedługo wszystko wróciło do normy. 

Link to comment
Share on other sites

Czy on w ogóle nadaje sie do adopcji? Czy może iść do bloku czy do domku z ogrodem? Czy moze być z innym psem czy lepiej aby był jedynakiem? Czy może ktoś podrzucić link do jakiegoś aktualnego ogłoszenia? chciałabym zobaczyć jaki jest tekst.

 

 

jakoś dziwnie to odbieram - to kolejne miejsce, gdzie właściciel hotelu czuje się urażony, że pytamy o psa ...... jestem w stanie zrozumieć brak czasu itp. ale nikt nie żąda informacji co drugi dzień. Nie jest to darmowy dom tymczasowy tylko komercyjny hotel więc jakiegoś minimum (choćby przez pośrednika) możemy oczekiwać....

Grafi mocno zasiedział się w hoteliku, wątek jakoś podupadł bo nic się nie dzieje..... brak informacji, zdjęć też nie pomaga

 

 

Ja czuje sie dalej nie doinformowana. Brak zdjec! Kto w koncu jest odpowiedzialny za Grafisia? Kto jest jego rzecznikiem prasowym? Czy tak trudno o odpowiedz!

 

Link to comment
Share on other sites

Jak powiedziałam, mam zdjęcia i wstawię je jak wrócę do domu. 

Kurczę, dziewczyny, To ja pierwsza napisałam, że to nie w porządku. Wcześniej nikt nie protestował.

Jak załatwiłam informacje, to teraz Wy się złościcie.

 

Info już jest.

Zdjęcia będą w sobotę. Ja już je mam.

Wrzućcie na chwilę na luz. Jestem w Yosemite, zasięg telefonu ledwo ledwo, nie mam jak postawić sensownie wifi, żeby Wam fotki wkleić.

Poczekajcie ten tydzień, może się wszystko wyjaśni.  

 

...Inaczej same zrobimy na wątku jedno wielkie bagno z narzekaniem w roli głównej. 

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór,

 

po dłuższej nieobecności wracam do żywych.......... 

 

Przepraszam wszystkich, którzy tu wpłącają pieniądze i mają coś do powiedzenia, za to, ze mnie tu ostatnio nie było. 

Miałam trochę problemów ze swoim zdrowiem i z moim starym chorym psiakiem. Poza tym, latem  adoptowałam suczkę ze schroniska, i ona też zajmuje mi wiele czasu.  Niestety doby nie da się rozciągnąć..... 

 

 

 

Podaję rozliczenie, które tez uzupełniłam na pierwszej stronie, od 06.08.15r.

 

Nuncek – 20 zł  (08.08.),

Ayame – 50 zł  (10.08.),

zozola77 – 20 zł  (13.08.),

Dulska – 20 zł  (15.08.),

Moca35 – 15 zł  (18.08.),

Bakusiowa – 25 zł  (19.08.),

mdk8 – 5 zł  (27.08.),

Till – 20 zł  (29.08.),

 

Stan konta Grafisia na 06.08.2015r. wynosił   729 zł +165 zł, to łącznie na koniec sierpnia było     894 zł.

 

 

Hotel za sierpień kosztował 403 zł, przelew poszedł 30.08.2015r.

 

 

894 zł - 403 zł  =  491 zł  - stan konta na koniec sierpnia po opłaceniu kosztów hotelu.

Link to comment
Share on other sites

Wpłaty za wrzesień wyglądają następująco:

 

 

 

WRZESIEŃ  2015:

 

MALWA – 20 zł  (01.09.),

gosiaczek1984 -  10 zł  (01.09.),

rudakacha  - 30 zł (01.09.),

Nuncek – 20 zł  (02.09.),

Teresaa118 – 50 zł  (03.09.),

Anna GR – 25 zł  (04.09.),

denta – 20 zł  (07.09.),

Ayame -  50 zł  (08.09.),

Zozola77 – 20 zł  (11.09.),

Dulska – 20 zł  (15.09.),

 

  491 + 265 =   756  zł  -stan konta Grafisia na dzień  16.09.2015r.

 

 

Za wszystkie wpłaty pięknie dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Osobą odpowiedzialną za Grafisia jest Till.

 

Till nie bywa na dogo. Nie jestem upoważniona do tego, by pisać dlaczego tak jest.

 

Angelika, która prowadzi hotelik, w którym jest Grafi również nie bywa na dogo. Jak już wspomniano tu wcześniej, nie musi.

 

 

Co do samego Grafisia, ma on co najmniej 8 lat, a może ma i więcej około 10 ???    Nie jest psem adopcyjnym. Nie ma o niego telefonów, jakichkolwiek zapytań.

 

Grafi mógłby być w domu z suczką, ale najlepiej gdyby był sam, bo to dominant, który ustawia i podporzadkowuje sobieinne psy.

Link to comment
Share on other sites

Niestety Grafi  "został" w hotelu jako ostatni pies z tych, które  Till wyciagnęła z Olkusza. Kilka trafiło do Till na  BDT, kilka do innych osób. Te psy, które ma tylko i wyłącznie na swoim utrzymaniu nie mają wątków.

 

Bardzo liczyłyśmy na to, że Grafisiowi też się poszczęści. Tak było m. in. z Messim, Majką, Niufem, Bafikiem i innymi......

Link to comment
Share on other sites

Pamiętam Messiego, moja stała na Grafiego jest właśnie po Messim. Może jest i zwykłym psem ale pyszczek ma taki wyrazisty. Nie ma chyba mądrego, który by powiedział, dlaczego jedne psy znajdują domy a inne tkwią latami gdzieś tam... Cały czas mam nadzieję, że i dla Grafiego znajdzie się ten domek.

Link to comment
Share on other sites

Ej, nie przesadzajmy. Grafi może mieć jeszcze szczęście. Nie poddawałabym się tak łatwo. 

 

Pozostaje kwestia kasy. Może to i niepolityczne, ale uważam, że trzeba napisać to wprost: jaki by nie był powód nieobecności Till na Dogo, to jeśli Till chce funduszy na psa z Dogo, to musi postarać się bardziej. Nikt nie będzie płacił w nieskończoność nie wiedząc na co płaci: czy pies w ogóle żyje, w jakich jest warunkach, jak się czuje. Bądźmy poważne.

Kasę można zbierać gdziekolwiek, ale zawsze potrzebne jest rozliczenie i nowe informacje. Inaczej deklarowicze się wycofają. I to czy ja to napisze czy nie nic tu nie zmieni. 

Till nie musi pisać sama. Może poprosić kogokolwiek, ale wiadomości być muszą. 

 

Osobiście byłam u Angeliki, mam do Niej zaufanie wiem, że Grafiemu jest tam dobrze. Ale przecież coś się może zmienić. 

 

 

nie mogę wstawić fotek, więc wrzucam linki:

 

https://photos.google.com/u/1/album/AF1QipPufh7wwDXq2VQLLd61EqzfiakrYFUR3UT_PltR/photo/AF1QipO4JCDT_0Bipw5e6eX82S53lUxMltLZ7XMInOpz

 

https://photos.google.com/u/1/album/AF1QipPufh7wwDXq2VQLLd61EqzfiakrYFUR3UT_PltR/photo/AF1QipNx-LR4-KZc_YMgTIz87-h7I1l5mXyyvsSDicsS

 

https://photos.google.com/u/1/album/AF1QipPufh7wwDXq2VQLLd61EqzfiakrYFUR3UT_PltR/photo/AF1QipNjXxO7Mbclg6M-8Vv0sAxeRaeWlWdIj2rUaVMo

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...