Jump to content
Dogomania

DZIUNIA z przytuliska w G. u nas w BDT już w cudownym domku !!


Poker

Recommended Posts

Podesłałam Dziunię Pani Kamili,która była zainteresowana adopcją Sawany.Podałam opis,fotki i kontakt telefoniczny.Może akurat poszczęści się Dziuni.Pani szuka psiaka przyjaznego do dzieci.
Mail od Pani.
Pani Aniu psiaki sa cudowne Dziunka jest super tylko moge wiedziec ile ma?
zalezy mi na w miare mlodym psiaku gdyz musi miec cierpliwosc do moich dwoch niesfornych coreczek:-)
starsze psiaki raczej potrzebuja spokoju
Dziunka jest cudowna,ale czy da z nami rade?
Kiedy mozna by bylo ja odwiedzic?
pozdrawiam
Kamila

Edited by Anula
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 689
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podesłałam Dziunię Pani Kamili,która była zainteresowana adopcją Sawany.Podałam opis,fotki i kontakt telefoniczny.Może akurat poszczęści się Dziuni.Pani szuka psiaka przyjaznego do dzieci.

Mail od Pani.
Pani Aniu psiaki sa cudowne Dziunka jest super tylko moge wiedziec ile ma?
zalezy mi na w miare mlodym psiaku gdyz musi miec cierpliwosc do moich dwoch niesfornych coreczek:smile:
starsze psiaki raczej potrzebuja spokoju
Dziunka jest cudowna,ale czy da z nami rade?
Kiedy mozna by bylo ja odwiedzic?
pozdrawiam
Kamila
Poradziłam Pani Kamili aby skontaktowała się z Poker i wypytała o szczegóły i rozwiać wątpliwości o których napisała.
Mam w tej chwili wnuczęta na utrzymaniu i na chwilę dopadłam kompa aby Pani odpisać.

Pani Kamilo z całego serca dziękuję za zainteresowanie Dziunią.Jest to bardzo fajna,przesympatyczna sunia,nie jest młodą suczką ale i nie starszą,nauczona jest czystości w domu,jest wysterylizowana a więc kłopot z głowy,posiada wszystkie szczepienia tyle co wiem.Sunia przebywa w domu tymczasowym we Wrocławiu,podałam Pani tel. do domu gdzie sunia przebywa.Bardzo proszę zadzwonić i wypytać się o szczegóły odnośnie Dziuni,zresztą będzie Pani miała przyjemność rozmawiać z przesympatyczną Panią .Jeszcze mogę podać Pani nr.tel Pani gdyby chciała do Pani zadzwonić,w każdym razie jednak wypada samemu zadzwonić.Bardzo proszę przedstawiając się powołać się na mnie tak jak napisałam wcześniej tj.Anula z Dogomanii,Pani będzie wiedziała o co chodzi a ja będę miała spokojną głowę,że podałam jej nr.tel.Bardzo proszę o zawiadomienie mnie o rezultatach.Tak bardzo się cieszę,że chociaż jeden psiak więcej może będzie miał dom.Tyle tych psich bid czeka na swój jedyny dom.
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję bardzo za maila-Ania

Edited by Anula
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']Ciekawa jestem relacji Pokerka[/QUOTE]
Dzisiaj raczej nie będzie relacji z rozmowy i oceny domku.
Mail od Pani Kamili:
Chętnie zadzwonię w dniu jutrzejszym.
Wiem ile psinka cierpi nie mając domu i miłości,ani swojego kąta,
chętnie zapoznam się z Dziunią i zobaczymy czy nas zaakceptuje...
Jutro będę się kontaktowała z opiekunką Dziuni.Bardzo dziękuję za przesłanie mi zdjęć i opisu.
pozdrawiam
Kamila

Link to comment
Share on other sites

No tak , gapa ze mnie.Nie zauważyłam ,że tu się tyle dzieje.To przez bazarki których mam teraz 3 w rozliczeniu i na bieżąco i źle się wczoraj czułam.
Na razie nikt nie dzwonił. Anula , bardzo dziękuję za pamięć.
Dziunia ma cierpliwość do dzieci, najwyżej sobie z nimi poszczeka.Ostatnio dużo gada po swojemu jak stara zrzęda .Nazwałam ją nawet starą prukwą ,za co mąż mnie objechał.:evil_lol:
Skąd jest pani Kamila?

Link to comment
Share on other sites

W zasadzie powinnam te wiadomości napisać na pw ale nie wiem co jest,nie mogę wysyłać wiadomości,po napisaniu postu,wyświetla mi się komunikat,opuść stronę,coś takiego i edytowany post z wcześniejszej strony pozostaje na tej stronie a więc bez sensu.Chyba u mnie się dzieją takie cuda bo nikt nie narzeka.Dlatego korespondencję umieściłam tu na wątku.Pani Kamila wybrała Dziunię z pośród kilku psiaków szukających DS,które jej podesłałam.Sądziłam,że się nie odezwie a jednak odezwała się tylko po dłuższym czasie.Nie wiem gdzie mieszka.Sawana ma ogłoszenia na woj.dolnośląskie.Pani Kamili bardzo podoba się Sawana ale Sawana nie może przebywać z dziećmi,boi się ich,w związku z tym podesłałam Pani Dziunię,która akceptuje dzieci.Sawanka dalej szuka domku ale bez dzieci.

Link to comment
Share on other sites

U mnie też jest cyrk na kółkach z dogo.Dzieją się różne cuda i cudeńka :mad:i to od poaru dni.
Zastanawiam się czy Dziunia nadaje się do bardzo żywotnych dzieci.Bo ona lubi dzieci ,ale nie jestem pewna czy nie będzie szczekać jak będą szaleć. Na razie nie bawi się piłeczką , ani zabawkami. Dziś spróbuję ponownie ją zachęcić.
W moim odczuciu ona by sie najlepiej nadawała do dojrzałej ;) pani lub małżeństwa , którzy będą jej dogadzać i dopieszczać, a wnuki w czasie wizyty u dziadków będą dodatkowymi rękami do miziania.
Ale pożyjemy to zobaczymy

Link to comment
Share on other sites

Wyjeżdżam na 3 dni i futrzaki zostają z pańciem. Muszą sobie poradzić.
Byłam z Damą na zdjęciu szwów.Miała założonych kilka 3.miesięcznych ,ale ją drażniły. Była bardzo grzeczna , w nagrodę dostała wielkie psie ciacho, które wrąbała natychmiast.
W samochodzie chciała wejść na kolana,zaczepiała łapką Wygląda na to ,że jeździła samochodem.Nie ma lęku, patrzy przez okno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Dama... auto, naleśniki z gruszką, fiu, fiu! :)[/QUOTE]

Naleśniki nie były z gruszką jadła świeżą gruszkę.
Dama jak dama, ale stara zrzęda na pewno. Potrafi mieć dziób w misce i jeść jednocześnie warcząc na przechodzącego Pokerka czy też kotę Kulkę. Trzeba usłyszeć ten bulgot z michy, można paść ze śmiechu.
A koo wali jak stodoły, muszę zabierać większe woreczki na "kwiatki":evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...