Jump to content
Dogomania

Jestem Bafi z Olkusza i mam już swój dom!!!


MALWA

Recommended Posts

  • Replies 857
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gluchypies']dziękuję za informację, sprawdziłam już w internecie, co jest pisane o tym schronisku....

Mam nadzieję, że jutro uda się wyciągnąć z Olkusza Bafiego. Na FB jest już dużo ludzi i dobrze, że są też deklaracje wpłat.

Mam pytanie o rozliczenie na FB - mam tam umieścić tylko rozliczenie dotyczące osób wpłacających z FB, tak?[/QUOTE]

w sumie nie wiem jak są prowadzone takie wydarzenia jesli chodzi o rozliczenie ale mnie sie wydaje ze tam na fb i tu na watku powinny byc wszystkie wpływy (tutaj MAlwa przeciez deklaracje z FB tez wpisuje, zebysmy wiedzieli ile juz mamy zadeklarowane) i te z fb i te z dogo, zeby był jasny obraz ile kasy ma swoim koncie psiak i jakie sa wydatki...ale moze jeszcze neich ktos sie wypowie bardziej doswiadczony...

jesli chodzi w wpływy z dogo to mam propzycje by na fb umieszczac je w jednej kwocie, no chyba ze lepiej jest wpisywac wszystkie osoby..zaraz jak tylko znajdziesz chwile by uzupełnic to co Malwa tutaj wpisze o wpływach i wydatkach....

mooooocna trzymam kciuki zeby sie udało zabrac jutro stamtad BAfika :modla::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Nowa deklaracja dla Bafiego z FB:
pani Dorota Ch. będzie wpłacać 10zł, od listopada :)[/QUOTE]

[quote name='gluchypies']Pani Natalia K. z FB zadeklarowała jednorazową wpłatę 50 złotych.[/QUOTE]

[quote name='gluchypies']Kolejna deklaracja: jednorazowa wpłata 100zł od pani Agnieszki Sz. z FB.[/QUOTE]

[quote name='ASTRA 126']Witam i deklaruję 10,00 zł stałej od listopada. Poproszę o nr konta.[/QUOTE]

[quote name='gluchypies']Mam nadzieję, że jutro wszystko się uda! Będziemy czekać na wieści.

Kolejna deklaracja: 10zł stałe od pani Doroty W. z FB.[/QUOTE]

Pięknie dziękuję za wpłaty, za deklaracje, i w stronę gluchypies chylę czoła za to co dokonałaś!

Tyle ludków z FB podeklarowało, ze pewnie będzie juz na pierwszy miesiąc w hotelu ........


Zaraz wszystko dopiszę w rozliczeniu.


[quote name='gluchypies']dziękuję za informację, sprawdziłam już w internecie, co jest pisane o tym schronisku....

Mam nadzieję, że jutro uda się wyciągnąć z Olkusza Bafiego. Na FB jest już dużo ludzi i dobrze, że są też deklaracje wpłat.

Mam pytanie o rozliczenie na FB - mam tam umieścić tylko rozliczenie dotyczące osób wpłacających z FB, tak?[/QUOTE]

[quote name='gluchypies']Na razie wypisałam w wydarzeniu deklaracje z FB te stałe i jednorazowe. Więc może sensownie będzie (i bardziej przejrzyście) wypisać tam łącznie deklaracje/wpływy z dogo. Żeby było dobrze widać te z FB.[/QUOTE]


Nie wiem ile miejsca ma tzw. jeden post na FB, ale jeśli nei sprawi Ci to problemu, to mozesz po mnie kopiowac wpływy oraz wydatki (całe rozliczenie z pierwszej strony) lub tylko wpisać ile jest deklaracji stałych i od kogo, ile wpłynęło jednorazowych, i na co wydajemy, oraz ostateczny stan konta Bafiego.

Link to comment
Share on other sites

sama siedze od wczesnego ranka w stresie i czekam na informacje. Martwie się o niego. Suczka ostatnio pogryziona, już była przeniesiona i ukryta z przeznaczeniem na likwidację, a na jej miejsce wsadzili podobną żeby opis się zgadzał...jak dobrze, że jest już zabrana z tego piekła. Aż strach pomyśleć ile psów znika tam w takich okolicznościach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yoana']Straszne rzeczy piszesz Till. Mam nadzieję, że Bafi jeszcze tam będzie.
Puściłam przed chwilą swoją stałą za listopad.[/QUOTE]

Straszne jest to ze sa to rzeczy prawdziwe... mamy 21 w a zachowanie ludzi wobec innych gatunków jest tragiczne.

Bafi całym sercem jestem z tobą :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiewoira']Straszne jest to ze sa to rzeczy prawdziwe... mamy 21 w a zachowanie ludzi wobec innych gatunków jest tragiczne.

Bafi całym sercem jestem z tobą :buzi:[/QUOTE]

Właśnie dlatego, że nie wątpię w prawdziwość informacji to jest to dla mnie straszne.

Też czekam na dobre informacje o Bafiku.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiłam przed 12.00 z Till, ale na razie nic nie wiemy.......

Angelika pojechała po Bafika, ale na pewno nie było to z samego rana, bo rano musi ogarnąć 20 psów, jakie ma w hotelu + koty.

Angelika do Olkusza ma kilkadziesiąt kilometrów..........., i jeszcze prosiłam, by pojechała do Krakowa (kolejne kilkadziesiąt do pokonania), bo ma do dowiezienia kupę Azira (Staruszek z innego wątku) do badania, i stąd taka długa wyprawa jednego dnia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...