Jump to content
Dogomania

Jestem Bafi z Olkusza i mam już swój dom!!!


MALWA

Recommended Posts

  • Replies 857
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochani, zapraszam na kolejny bazarek cegiełkowy dla zagłodzonego Orsona:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248325-Kromka-chleba-dla-zagłodzonego-Orsona-do-20-11-2013r?p=21482466#post21482466[/URL]

Pies zdychał pod sklepem spozywczym.............

Link to comment
Share on other sites

mam dobre wieści od Bafiego. Angelika stwierdziła, że mogłaby mieć same takie psy w hoteliku jak Bafi :), jak narazie to wzorowy chłopak. Jest bardzo grzeczny, nie rzuca się łapczywie na jedzenie, czeka spokojnie na swoją kolej, cieszy się jak się go odwiedza i zabiera na spacer, nie skacze, nie szczeka. Na spacerze też bardzo grzeczny, nie ciągnie, nie rzuca się do innych psów. W kojcu ma porządek, nic nie niszczy. W budzie na zewnątrz ma rozłożoną słomę, ale w budzie nie chce siedzieć, nawet narazie śpi na zewnątrz, chyba ma dość budy, tyle miesięcy w niej siedział...
sierść ma zaniedbaną, ale i to się napewno poprawi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']mam dobre wieści od Bafiego. Angelika stwierdziła, że mogłaby mieć same takie psy w hoteliku jak Bafi :), jak narazie to wzorowy chłopak. Jest bardzo grzeczny, nie rzuca się łapczywie na jedzenie, czeka spokojnie na swoją kolej, cieszy się jak się go odwiedza i zabiera na spacer, nie skacze, nie szczeka. Na spacerze też bardzo grzeczny, nie ciągnie, nie rzuca się do innych psów. W kojcu ma porządek, nic nie niszczy. W budzie na zewnątrz ma rozłożoną słomę, ale w budzie nie chce siedzieć, nawet narazie śpi na zewnątrz, chyba ma dość budy, tyle miesięcy w niej siedział...
sierść ma zaniedbaną, ale i to się napewno poprawi[/QUOTE]

Dziękuję za informację.



[quote name='Marta72']wspaniała wiadomość
till
daj znać jak będziecie po wizycie u weta, tak jak obiecałam dorzucę się do kosztów
alez ten pies musi się teraz cieszyć :)[/QUOTE]


Na razie czekam na e-maila od Angeliki.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till'][B]mam dobre wieści od Bafiego. Angelika stwierdziła, że mogłaby mieć same takie psy w hoteliku jak Bafi [/B]:), jak narazie to wzorowy chłopak. Jest bardzo grzeczny, nie rzuca się łapczywie na jedzenie, czeka spokojnie na swoją kolej, cieszy się jak się go odwiedza i zabiera na spacer, nie skacze, nie szczeka. Na spacerze też bardzo grzeczny, nie ciągnie, nie rzuca się do innych psów. W kojcu ma porządek, nic nie niszczy. W budzie na zewnątrz ma rozłożoną słomę, ale w budzie nie chce siedzieć, nawet narazie śpi na zewnątrz, chyba ma dość budy, tyle miesięcy w niej siedział...
sierść ma zaniedbaną, ale i to się napewno poprawi[/QUOTE]
kochany Baficzek :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']jaki imponujący wynik, będzie na kastrację, super, dziękujemy!! :)[/QUOTE]

A poewnie, ze będize.

Gluchypies szykuje już bazarek z rzeczami dziecięcymi, które nadesłała moja Siostra, to też może z niego coś będzie.

Ja niebawem ruszam z książkami............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Zapraszam na bazarek dla Bafiego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248357-Ciuszki-i-dodatki-dla-maluszka-na-Azira-Messiego-i-Bafiego-do-15-11-godz-22?p=21487588#post21487588[/URL][/QUOTE]

Dziekuję pieknie za ten bazarek !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...