Jump to content
Dogomania

Jestem Bafi z Olkusza i mam już swój dom!!!


MALWA

Recommended Posts

[quote name='Poprawna']Dlatego kiepsko będzie ze zbiórkami pieniędzy. Nie macie jakiejś zaprzyjaźnionej fundacji, która Wam użyczy konta? Aby tylko był dopisek dla Bafiego. Ludzie będą się też domagać informacji kto i ile wpłacił.... Pisze się wtedy imię i pierwszą literę nazwiska :)[/QUOTE]

Jesli ktoś chce wiedzieć więcej i dokładniej, to zapraszam do zalogowania się na dogoimanii.

Wiem, ze ludzie wpłacają, nawet jeśli zbiera osoba, która nie jest przedstawicielem fundacji i problemu jakoś nie ma..............

Nie w tym rzecz kto zbiera, tylko na jaki cel...........

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 857
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kroją się kolejne wywózki psów do Szczytów, nie wiem jak długo Bafi jeszcze będzie w mordowni. Wciąż próbujemy dowiedzieć się co stało się z Drucikiem, który zniknął nagle gdy miał już miejsce w DT. Boję się, że lada dzień Bafiego też wywiozą/pozbędą się i nie dowiemy się gdzie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Napiszcie proszę, o co chodzi z tymi wywózkami, bo ja się nie orientuję... Gdzie i po co oni wywożą psy?[/QUOTE]

w Olkuszu jest tylko punkt przetrzymań....co jakis czas robia wywózke do schronisk..w Szczytach (masakra) i chyba w Racławicach..moze jeszcze gdzies....nie orientuje sie az tak....a. i tak nie wiadomo czy te psy tam trafia i czy gdzies nie znikna po drodze....przeciez gminy sie tym nie interesuja


to moze niech Till spróbuje go jakos wyciagnać jak najszybciej..a o reszte kasy bedziemy sie martwic potem...a i tak jest nieźle a i jednorazowe są...

a co do rozliczeń na fb to pzreciez głuchypies bedzie tam wklejac rozliczenie które Malwa poda tu na dogo, jak wpłyną na jej konto pieniadze...no i po problemie..bo rozliczenie musi byc...i tu i tam... zeby ludzie wiedzieli ile w sumie psiak ma kasy, ile mu brakuje i na co została wydane...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Wydarzenie na FB:
[URL]https://www.facebook.com/events/611916538850298/[/URL]

Nowe zdjęcia będę dodawała sukcesywnie, żeby się coś działo na wydarzeniu.

Bardzo proszę o dołączanie i zapraszanie znajomych![/QUOTE]

jutro moze będę miała jego zdjęcia jeszcze ze schronu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']plan jest na jutro zabrania Bafiego. Trzymajcie kciuki. Po ostatnich wydarzeniach jakie miały miejsce w O. boję się o niego i pozostałe. Teraz musimy zbierac na niego żeby nie został bez deklaracji[/QUOTE]

dobra wiadomość, dzięki Till
o jakich wydarzeniach w O mówisz??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']plan jest na jutro zabrania Bafiego. Trzymajcie kciuki. Po ostatnich wydarzeniach jakie miały miejsce w O. boję się o niego i pozostałe. Teraz musimy zbierac na niego żeby nie został bez deklaracji[/QUOTE]

Mam nadzieję, że jutro wszystko się uda! Będziemy czekać na wieści.

Kolejna deklaracja: 10zł stałe od pani Doroty W. z FB.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']w Olkuszu jest tylko punkt przetrzymań....co jakis czas robia wywózke do schronisk..w Szczytach (masakra) i chyba w Racławicach..moze jeszcze gdzies....nie orientuje sie az tak....a. i tak nie wiadomo czy te psy tam trafia i czy gdzies nie znikna po drodze....przeciez gminy sie tym nie interesuja


to moze niech Till spróbuje go jakos wyciagnać jak najszybciej..a o reszte kasy bedziemy sie martwic potem...a i tak jest nieźle a i jednorazowe są...

a co do rozliczeń na fb to pzreciez głuchypies bedzie tam wklejac rozliczenie które Malwa poda tu na dogo, jak wpłyną na jej konto pieniadze...no i po problemie..bo rozliczenie musi byc...i tu i tam... zeby ludzie wiedzieli ile w sumie psiak ma kasy, ile mu brakuje i na co została wydane...[/QUOTE]

dziękuję za informację, sprawdziłam już w internecie, co jest pisane o tym schronisku....

Mam nadzieję, że jutro uda się wyciągnąć z Olkusza Bafiego. Na FB jest już dużo ludzi i dobrze, że są też deklaracje wpłat.

Mam pytanie o rozliczenie na FB - mam tam umieścić tylko rozliczenie dotyczące osób wpłacających z FB, tak?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...