Jump to content
Dogomania

Szczotka - W nowym domu! Poznaje swiat u Roszpunki. Powodzenia mała!!!


Maia

Recommended Posts

  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zobaczyłam wesołą wiadomość na FB i trafiłam tu:) Nawet nie wiedziałam, że Szczotka ma swój temat! Mocno trzymam kciuki, by Szczocia nareszie opuściła schronisko. Ona innego życia nie zna :(
Gdy pojechałam do schroniska focić psy i poprosiłam o wyprowadzenie Szczotki pracownica schroniska popukała się w czoło i powiedziała, że nie ma sensu, taki z niej straszek :( uparłam się i dostałam ją. Szczocia na wybiegu chowała się po kątach i wciąż szukała wsparcia u swojego kolegi z boksu, który niestety też jest strachliwy i brakuje mu odwagi. Myślę, że takie towarzystwo też dobrze na nią nie wpływa a może tylko pogłębiać lęk i utwierdzać w przekonaniu, że jest czego się bać.
Mam nadzieję, że nie tylko człowiek ale i kontakt ze zrównoważonymi i pozbawionymi jakichkolwiek lęków psami szybciej pomoże Szczotce nabrać pewności i wyjść na prostą.
Trzymam kciuki !!!

Link to comment
Share on other sites

policzyłam tak na szybko , ale jeśli się nie mylę to mamy 275zł na koncie!!!!!!!!!

ROZLICZENIE:

♥ WPŁATY Z FACEBOOKA ♥
Barbara B.- 50zł
Karolina P. - 30zł
Kamila M. - 25zł
Anna S. - 20zł
Anna Ewa K.-K. - 14zł

& WPŁATY Z DOGOMANII &
Lili8522 - 6zł
gluchypies- 35zł
milagros198- 5zł
cancer43-10zł
olena84-5zł
danyww-10zł
wiewióra- 50zł
Havanka -10zł
Maia- 5zł
---------------
Razem275zł

Link to comment
Share on other sites

[B]Aneta_M[/B] witamy na wątku Szczotki :-), to właśnie Twoje fotki na FB "przypomniały mi" że kiedyś obiecałam Szczotce wyciągnąć ją ze schronu.

[B][COLOR=#a52a2a][SIZE=4]Dziękuję wszystkim obecnym na wątku i na wydarzeniu na FB. To dzięki Wam już niedługo Szczotka pozna nowe życie. Dziękuję [B] dexterko[/B] że chcesz dać jej szansę na zmianę życia. Jesteście kochani :loveu: :loveu:[/SIZE][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za offa, ale szukam dobrego domu dla tej biduli. Ona mieszka w schronie juz 12 lat!!! :( Jej stare kosteczki potrzebuja cieplej kanapy a nie betonowej podlogi. :placz:

[URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.366651533389861.93722.113956451992705&type=3#!/media/set/?set=a.366651533389861.93722.113956451992705&type=3[/URL]

[IMG]https://scontent-a-iad.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/944545_500758069979206_1788899434_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

póki co to jestem podłamana... bardzo ciężko jest mi ustalić transport. Bazyliszek nie dała mi jednoznaczniej odpowiedzi czy zgadza się transportować Szczotkę czy nie. Pisała ,że nie ma doświadczenia z lękliwymi psami. Miałyśmy też z Maia pomysł ,że ona pojedzie wspólnie z Bazyliszkiem zawieźć Szczotkę do mnie. Miały się między sobą skontaktować . Nie wiem czy im się udało. :(

Szukałam też innego transportu , ale są to kwoty ok 600zł .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dexterka']póki co to jestem podłamana... bardzo ciężko jest mi ustalić transport. Bazyliszek nie dała mi jednoznaczniej odpowiedzi czy zgadza się transportować Szczotkę czy nie. Pisała ,że nie ma doświadczenia z lękliwymi psami. Miałyśmy też z Maia pomysł ,że ona pojedzie wspólnie z Bazyliszkiem zawieźć Szczotkę do mnie. Miały się między sobą skontaktować . Nie wiem czy im się udało. :(

Szukałam też innego transportu , ale są to kwoty ok 600zł .[/QUOTE]

Może się dogadają.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...