Jump to content
Dogomania

Podaj nam pomocną łapę- świętokrzyskie psiaki w potrzebie!!!


Norkowa

Recommended Posts

Tak jak pisała Mortes wczoraj suni szukaliśmy do 23.30 w domu w którym była trzymana oraz nawet na moment byliśmy pod domem tego faceta, ale on spał- nie wiadomo co by było jakby nas tam w nocy zobaczył:( Wiadomo jacy są ludzie tacy jak on. Widły w łapę i na nas;(
Mortes wzięła psiaki nawet, żeby może potropiły ale niesstety nic;(
Szukaliśmy sladów krwi ale Bogu dzięki nie ma żadnych!!!!

Kochani baaaaardzo Wam dziękujemy za pomoc! Jeżeli sunia niestety się do soboty nie znajdzie, chcemy w sobote złapać szczeniaka i białą szczenną sunię! Załatwiam póki co dt! Musimy im pomóc, ale tej suni nie odpuścimy!!!!

Wieczorem wrzucę zdjęcia co sunia zrobiła z domem w desperacji;( Bo teraz niestety muszę wrócić do obowiązków;(

Dziękuję za tak wielkie wpłaty to nam baaardzo pomoże w transporcie reszty psiaków!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Norkowa']Dzwoniłam do Makili i mamy dt dla białej suni!:) Możemy przywieźć kiedy chcemy!:) Już od dziś w sumie:D Także póki co mamy zabezpieczone całe 5 psów!:)

Makila i Hałabajówka dziękuję Wam kobiety jesteście Wielkie!!!!!:loveu:[/QUOTE]
Oj tak, kochane Kobiety:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julia84']Czy zostało złożone zawiadomienie o możliwości popełninia przestępstwa przeciwko temu zwyrodnialcowi?[/QUOTE]

Marzy mi się, żeby wreszcie zapadły wyroki bez zawieszenia i taki jeden z drugim odsiedział na państwowym wikcie:mad:.

Link to comment
Share on other sites

Ciocie niestety nadal nic. Zrobiłam ogłoszenia, Mortes jutro wywiesi wszystko i wszędzie!;( Niestety Daisy niedługo urodzi;( Boże a już było tak dobrze!;(

Dziękuję za każdą wpłatę!:) Hałabajówka niedługo będzie szczepiła 4 marudki więc zapłacimy za szczepienie:) Oraz musimy dorzucić coś do karmy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julia84']Przychodzę z wątku Perusia.
Czy zostało złożone zawiadomienie o możliwości popełninia przestępstwa przeciwko temu zwyrodnialcowi?[/QUOTE]

Była tam policja, o wszystkim wie wójt i wicewójt- co do sprawy- musimy zabrać wszystkie psiaki żeby mu wytoczyć sprawę, bo facet ostatnio już pytał co by się stało jakby psa potrącił samochód?? Czy musiałby go pokazać że umarł czy nie?:( Tragedia to wsiok zdolny do wszystkiego!;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Radek']Marzy mi się, żeby wreszcie zapadły wyroki bez zawieszenia i taki jeden z drugim odsiedział na państwowym wikcie:mad:.[/QUOTE]

Niestety zanim to nastąpi miną lata jak nie wieki;( Polska nadal jest tak zaściankowa, a-zwierzęca, że aż mi niedobrze!;( A już tutaj to nasze świętokrzyskie to totalna tragedia. Tu zwierzolubów na palcach u jednej ręki się liczy;(

Szukając dt dla szczeniaków na dwa dni dacie wiarę nie było nawet jednego odzewu!??:placz:

Jesteśmy tym województwem w którym łatwiej dostać psi smalec niż dt dla psa;( I to mnie boli najbardziej!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Radek']Marzy mi się, żeby wreszcie zapadły wyroki bez zawieszenia i taki jeden z drugim odsiedział na państwowym wikcie:mad:.[/QUOTE]

A kiedy wyjdzie to na kim sie odegra ????????????? Biedne psiuty..............

Na czyim wikcie - na podatników, niestety............

Link to comment
Share on other sites

A ja wcale nie chcę aby tacy zwyrodnialcy siedzieli w pierdlu za moje/nasze pieniądze. Tam mieliby za dobrze. Czysto, jedzenie podane na czas.
Taki co krzywdzi zwierzęta powinien odpracować wyrok pracując np. w schronisku przy szorowaniu kojców ( szczoteczką do zębów) i sprzątaniu psich kup i to pod ciągłym nadzorem, aby sprawował sie dobrze, od świtu do nocy o chlebie i wodzie. I na jego oczach zwierzęta powinny być głaskane, kochane i rozpieszczane, a taki drań poganiany batem do roboty. A po odpracowaniu nadzór policyjny do końca życia.
To byłaby słuszna kara.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66']Taki co krzywdzi zwierzęta powinien odpracować wyrok pracując np. w schronisku przy szorowaniu kojców ( szczoteczką do zębów) i sprzątaniu psich kup i to pod ciągłym nadzorem, aby sprawował sie dobrze, od świtu do nocy o chlebie i wodzie. I na jego oczach zwierzęta powinny być głaskane, kochane i rozpieszczane, a taki drań poganiany batem do roboty. A po odpracowaniu nadzór policyjny do końca życia.
To byłaby słuszna kara.[/QUOTE]

Zgadzam się! I jeszcze niechby trochę posprzątali ulice i pokopali rowy albo budowali drogi! A najlepiej niech zbudują gdzieś porządne schronisko sami od zera, to im się szybko odechce takiego zachowania. A jak się nie odechce, to niech budują kolejne i kolejne.. aż do skutku...

Link to comment
Share on other sites

A ja tak z innej beczki - na interwencję jezdziła Mortes swoim własnym samochodem za swoje własne pieniadze. Nie uważacie, że należaloby jej za benzyne oddac? Pomagam Izie już od jakiegoś czasu i wiem ile pieniędzy wydaje na zwierzęta, którymi albo powinno zająć się państwo albo organizacje do tego powołane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Zgadzam się! I jeszcze niechby trochę posprzątali ulice i pokopali rowy albo budowali drogi! A najlepiej niech zbudują gdzieś porządne schronisko sami od zera, to im się szybko odechce takiego zachowania. A jak się nie odechce, to niech budują kolejne i kolejne.. aż do skutku...[/QUOTE]

Podpisuję się obiema rękami!
Więzienie w przypadku takich osób nic nie da, bo badania mówią, że osoby, które w więzieniu spędzają stosunkowo krótki czas, wychodzą jeszcze gorsze. Poza tym nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy ich utrzymywać. Niech wykonują prace społeczne!

[quote name='obiezyswiat75']A ja tak z innej beczki - na interwencję jezdziła Mortes swoim własnym samochodem za swoje własne pieniadze. Nie uważacie, że należaloby jej za benzyne oddac? Pomagam Izie już od jakiegoś czasu i wiem ile pieniędzy wydaje na zwierzęta, którymi albo powinno zająć się państwo albo organizacje do tego powołane.[/QUOTE]

U mnie teraz bida z nędzą, ale jak ktoś zapisze mnie na pierwszej stronie i przypomni w przyszłym miesiącu to wpłacę grosika :)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000]kochane zajrzyjcie proszę na bazarek bo straszne tam pustki [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247650-Tulipany-i-ciasteczka-na-hotelik-dla-pieseczka-9pazdziernik"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-9pazdziernik[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...