Jump to content
Dogomania

DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)


mestudio

Recommended Posts

[quote name='inka33']Ewo, pomyśl, proszę, ciepło o pewnym domku w Wesołej - może zadzwoni... :kciuki:
Polecałam serdecznie owieczkę - nic więcej nie mogę... :oops:[/QUOTE]

W Wesołej wesoło :-), no to myślę. A owca leży mi tu pod nogami i się leni jak zawsze.

Link to comment
Share on other sites

Cicho bo mamy różne zajęcia i trzeba trochę popracować.

[img]https://lh6.googleusercontent.com/-lg-60E2KPYI/UtlbKJkwBbI/AAAAAAAAXsc/9fdr9IYDSCQ/s480/006.JPG[/img]

[img]https://lh4.googleusercontent.com/-UF9jH6nLkL0/UtlbIjlw-VI/AAAAAAAAXsE/vPfBsM7Iuwk/s480/003.JPG[/img]

Gacek oburzony na śnieg.
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-mfRhHPHjG48/Utla-xQEsXI/AAAAAAAAXrs/GUUcMv89kEE/s640/023.JPG[/img]

Zbiorowe węszenie w powietrzu, a potem już tylko padał śnieg.
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-pyq_Q-ccjUY/Utla7rYqACI/AAAAAAAAXrg/zmnr6fYDB-k/s640/022.JPG[/img]

Morda urody przecudnej i niepowtarzalnej.
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-cqs3t2KQADY/UtlbOAnLAoI/AAAAAAAAXtU/leU3CUiju40/s480/013.JPG[/img]

Link to comment
Share on other sites

mestudio
kedyś prosiłam o psiaka do ogłoszeń
i to chyba sunia z Kozienic była
o taka niunia
[url]https://lh4.googleusercontent.com/-i4qd7torkkw/UlEOIvKUc_I/AAAAAAAAVBc/6lSf3i68Xs4/s480/1043948_636916293015696_2104783589_n.jpg[/url]
czy ona ma juz dom?

bo z niewiadomych mi przyczyn ogłoszenia sie nie ukazały chociaż wstawilam dane suni
a teraz Iza mi przypomniala, ze mam pakiet

ew jeśli sunia ma dom to mogę w to miejsce wrzucić do ogłoszeń innego psiaka od Ciebie

tekst do ogłoszeń był taki:
"Milka, młoda sunia, szuka domku.

Milka to bardzo sympatyczna młoda suczka. Ma około pół roku. Jest zaszczepiona i odrobaczona. Milka jest bardzo przyjazna i łagodna. W domu bardzo spokojna. Zachowuje czystość. Obecnie mieszka w domu z innym pieskiem, gdzie ma również kontakt z dzieckiem.
Milka przebywa w Zamościu w domu tymczasowym i pilnie szuka własnego domku.

Warunkiem adopcji jest wysterylizowanie suni w przyszłości oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

kontakt [email][email protected][/email]
Ewa 507-271-588"

ps. mam nadzieję, ze to była sunia od Ciebie bo inaczej nie mam pomysłu czyja mogła być ;)

Link to comment
Share on other sites

Miłka jest w Zamościu w DS/DT? mam podpisaną umowę, państwo mieli byc domem stałym, ale sunia nie zgadzała się z rezydentką. Ponieważ pani nie odpowiada na moje maile w sprawie suni co sie teraz dzieje, poproszę Tole aby do niej podeszła bo nie wiem co mam robić.
Co do innego psa to sie zastanowię, sytuacja w przytulisku jest makabryczna, psom grozi wywożenie do Niemiec, juz sie zaczęło cudowne wynajdywanie domów przez weterynarza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']sytuacja w przytulisku jest makabryczna, psom grozi wywożenie do Niemiec, juz sie zaczęło cudowne wynajdywanie domów przez weterynarza.[/QUOTE]

matkomojajedyna! !!!!!!!!
nic z tym nie da się zrobić?
przecież skurwiela za dupę trza wziąć!
nie wytrzymam i zaraz mnie rozniesie!
musi być ktoś, kogo, poza nami, to ruszy i będzie władny przynajmniej
nagłośnić sprawę
rozwala mnie bezradność wobec ignorancji władz wszelakich w sprawach
Ogonków :angryy:

mestudio, wiem, ze macie moc spraw na głowie, "ciszą"
nazwałam nieobecność Gości ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']
, sytuacja w przytulisku jest makabryczna, psom grozi wywożenie do Niemiec, juz sie zaczęło cudowne wynajdywanie domów przez weterynarza.[/QUOTE]

A to i ja się odezwę bo po prostu opada ... :shake:

A on to już jakiś kontakt złapał z jakąś niemiecką albo polską fundacją czy jakimiś tam innymi "strukturami" zajmującymi się "eksportem psów" do Niemiec ?
Czy tak sam na własną rękę będzie chciał wejśc "na rynek niemiecki" ?

Link to comment
Share on other sites

mestudio a może masz innego psiaka do adopcji ?
to by poszedł w miejsce tej suni do ogłoszeń ?

a jak sie okaze że sunia też potrzebuje ogłoszeń to daj mi znac a wykupię jej pakiet
(ja ostatnio rzadko zagladam bo na wygwizdowie siedze i nie mam za bardzo netu)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Sprawa jest trudna i nie jest lekko, nie mam spokojnego weekendu, szukam rozwiązań i czekam na poniedziałek.[/QUOTE]

Dopóki ten Pan ma podpisana umowe z gmina to nic nie mozna zrobic, mozna tylko protestowac i zglaszac uwagi, jezeli beda konkretne dowody to mozna zawiadomic prokuraturę lub policję.

W zeszlym roku miasto Pruszkow zaplacilo hyclom 250 tys. zł za odlowienie 12 psow, to dane z kontroli NIK-u.Psy pojechaly do nikad bo miasto nie podpisalo umowy z zadnym schroniskiem.
Z jednej strony Gminy mowia ,ze nie maja pieniedzy , z innej placa hyclom .

Ewa zadzwonie do Ciebie mam pewien pomysl...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Dopóki ten Pan ma podpisana umowe z gmina to nic nie mozna zrobic, mozna tylko protestowac i zglaszac uwagi, jezeli beda konkretne dowody to mozna zawiadomic prokuraturę lub policję.

[B]W zeszlym roku miasto Pruszkow zaplacilo hyclom 250 tys. zł za odlowienie 12 psow, to dane z kontroli NIK-u.Psy pojechaly do nikad bo miasto nie podpisalo umowy z zadnym schroniskiem.[/B]
Z jednej strony Gminy mowia ,ze nie maja pieniedzy , z innej placa hyclom .

Ewa zadzwonie do Ciebie mam pewien pomysl...[/QUOTE]

:crazyeye: nie ogarniam

Link to comment
Share on other sites

"Wyłapywanie bezdomnych zwierząt ma umożliwić gminie realizowanie zadania polegającego na opiece nad tymi zwierzętami. Sprawowanie opieki nad bezdomnymi zwierzętami będzie możliwe m.in. wtedy, gdy zwierzęta te zostaną wyłapane i umieszczone w schronisku"
([URL="http://www.boz.org.pl/mz/kgb/inne/interpelacja_5965.pdf"]pismo Ministra spraw Wewnętrznych i Administracji z 30.11.2008 r.[/URL])

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']Ja tez zagladam :([/QUOTE]

Z taką miną nie wpuszczamy :-).

Zimno, -10 cały dzień. Psy za bardzo nie szaleją na spacerach, myk i ciągną do domu tłumnie gamonie, no i podgrzewane kocyki i baranki są oblegane. Nawet owca poleguje na ciepłym baranku.
Dziś przyjechała kolejna porcja karmy - 30 kg dla potworów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Z taką miną nie wpuszczamy :-).

Zimno, -10 cały dzień. Psy za bardzo nie szaleją na spacerach, myk i ciągną do domu tłumnie gamonie, no i podgrzewane kocyki i baranki są oblegane. Nawet owca poleguje na ciepłym baranku.
Dziś przyjechała kolejna porcja karmy - 30 kg dla potworów.[/QUOTE]

jak fajnie "uslyszac" Cie w lepszym nastroju :) Chwilo trwaj!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Z taką miną nie wpuszczamy :-).

Zimno, -10 cały dzień. Psy za bardzo nie szaleją na spacerach, myk i ciągną do domu tłumnie gamonie, no i podgrzewane kocyki i baranki są oblegane. Nawet owca poleguje na ciepłym baranku.
Dziś przyjechała kolejna porcja karmy - 30 kg dla potworów.[/QUOTE]

Mestudio pamiętaj, że u mnie czeka 10 kg.
Jeśli Tz nie ma kiedy podjechać, zapytaj czy taką większą przesyłkę
można zostawić w "punkcie pobrań"?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...