Jump to content
Dogomania

DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)


mestudio

Recommended Posts

3 godziny temu, Gusiaczek napisał:

Dzień dobry, rano poleciał przelew dla Bandy 80% dochodu z bazarku O!Volumen = 795.00 zł
Po zaksięgowaniu prosimy o potwierdzenie
http://www.dogomania.com/forum/topic/340526-rozliczam-ovolumen-świąteczny-do-912-godz-2100/

Wesołych Świąt :)

Gusiaczku, niech moc będzie z Tobą, serdeczne podziękowania za pomoc dla fiźniętych z bandy :-).

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.12.2017 o 22:02, inka33 napisał:

Melduję, że poleciał przelew 156,25zł z Antykwariatu EXPRESOWEGO. :)

Po doleceniu proszę o potwierdzenie na wątku bazarku:
http://www.dogomania.com/forum/topic/340641-koniec-antykwariat-expresowy-7-półek-6-dni-5zł-na-bandę-do-18-12-2017-g22/

Inka, serdecznie dziękujemy za wspomożenie niewiernych pyskaczy i bandy - bardzo, bardzo dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, mestudio napisał:

Inka, serdecznie dziękujemy za wspomożenie niewiernych pyskaczy i bandy - bardzo, bardzo dziękujemy.

Oj tam, oj tam - to kupujących zasługa! :)

Melduję, że jeszcze z "II tury" bazarkowej doszła - podobno ;) - jedna wpłata przeogromna w wysokości złotych pięć.
Czy Szanowna Wielce Pani Skarbniczka raczy uprzejmie potwierdzić rzeczoną...? ;)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, TZmestudio napisał:

Zaciągnęly się do sań Świętego Mikołaja i robiły za renifery....

Toż to żaden nikczemny czyn, przysłużyły się ludzkości :) No chyba, że w miedzyczasie, ukradkiem wyjadały smakowitości z worka świętego Mikołaja :)

Link to comment
Share on other sites

Strach się bać to nam, bo już brakuje nam pomysłów co zrobić z tymi dwoma psami, ostatnie pięć tygodni to był horror dla nas, zero normalności jeszcze ja się rozchorowałam i 23 trafiłam do szpitala skąd wylazłam na żądanie. Dobrze, że TZ miał urlop przez ostatnie dni i zajął się stadem. Generalnie obu pannom należy się petarda pod ogon i wystrzelenie w kosmos.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...