Jump to content
Dogomania

JANTAR - chory labrador w hoteliku - okolice Krakowa. Jantar za TM ...


jolam

Recommended Posts

  • Replies 380
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pozwoliłam sobie ukraśc jedno zdjęcie Jantarka i wrzuciłam je razem z linkiem do watku u mojego Tolusia (on też ma mordeńkę sparaliżowaną...ale nie widać tago tak bardzo jak u Jantarka...właściwie, to u Tola prawie nie widać...) jutro wrzuce chłopaka do mojej tymczasowiczki Zosi-zapewne Ciocie przyjdą (są nie zawodne i kochane :) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dineh']Dziękuje za odwiedziny :-)!!
I Tobie Cioteczko HOPE2 za determinacje i pomoc :)[/QUOTE]
mogę mu jutro zrobić cegiełki...ale ktoś musiałby zając sie wysyłaniem zaproszeń :( mam teraz dla 5 chorowitków-możesz zobaczyć jak to wyglada tutaj
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248531-Kup-cegie%C5%82k%C4%99-nas-jest-5-i-na-%C5%BCycie-mamy-ch%C4%99%C4%87"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248531-Kup-cegie%C5%82k%C4%99-nas-jest-5-i-na-%C5%BCycie-mamy-ch%C4%99%C4%87[/URL]
ciągle zapraszam nowe ciocie...nie dam rady zapraszać na nowy-ale mogę zrobić i poprowadzić (pieniążki leciałyby od razu do Jantarka-tak chyba praktyczniej ;) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dineh']mogę się podjąć rozsyłania ;)[/QUOTE]
ok, czyli jutro wystartujemy z cegiełkami-tym razem poprowadzi je mój Toluś i będzie rozmawiał z Jantarkiem :)
Postaram się też skontaktować z ciocią, która zna historię mojego Tola od jego początków na dogo-może pamięta jak walczyli z paraliżem? U Tola był on wynikiem bicia po głowie :( nie wiem jak bardzo miał ten pychol sparaliżowany (wstyd się przyznać, ale przez 2 lata nie przeczytałam całego wątku:oops:)-ale teraz trzeba się przyjrzeć,żeby zobaczyć...jedna strona pychola jest "smutna", druga-ruchoma...takie...Dwie Twarze z niego :) no i jedno oczko mu trochę łzawi...
Trzymam kciuki za Jantarka-taki przystojniak szybko domek znajdzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dineh']i to od długiego czasu niestety - patrzyłam na forum labradorów i wcale nie jest lepiej[/QUOTE]
Na forum labkowym staramy się też pomóc ale niestety DT brak. Labków w potrzebie coraz więcej.... A Jantar jest pod opieką Fundacji Dar Serca i jako forum labkowe np. labradory.info nie mamy wpływu na jego leczenie ani diagnostykę. Decyzje podejmuje Dar Serca.
Jantarek otrzymał pomoc finansową od forum, od fundacji pomocy labradorom Prima a także niewielką od skarbonki labkowej z dogo. Ale wiadomo, chory psiak to i pieniążki są potrzebne.
Dziękuję cioteczki że jesteście :-)

Pospamuję u Jantarka i przedstawię Wam kolejną labkową biedę - labkowe dziecko które musi mieć amputowaną łapkę - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248234-Pomocy!!!-Labradorka-leila-pilnie-nas-potrzebuje-!!![/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dineh']ja wiem że jest ich niestety ale mase :(
jeśli odebrałaś to negatywnie to przepraszam- nie chciałam[/QUOTE]
No coś Ty... absolutnie nie odebrałam tego negatywnie. Cieszę się że jesteście :-) Musiałam wytłumaczyć sytuację. Ciężko jest o DT dla psa a dla chorego psa to już graniczy z cudem. No przesadzam ale nie jest łatwo znaleźć taki domek. Jeden niewidomy labek jest w dożywotnim DT. Sunia u której będzie przeprowadzona amputacja łapki ma DT. A Jantarek jak na razie nie ma szczęścia.
Propozycja dexterki jest super.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...