Jump to content
Dogomania

JANTAR - chory labrador w hoteliku - okolice Krakowa. Jantar za TM ...


jolam

Recommended Posts

  • Replies 380
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dineh']Dar Serca nie chce go dać do dt? i płacić mniej? jak dla mnie to zbyt pokręcone ...[/QUOTE]
Chce go dać do DT ale nie ma chętnego DT.
ten który się zgłosił to DT Primy.
Dla mnie też to jest pokręcone i to zdrowo....Może się dogadają, poczekamy, zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

Ciocie-mam pytanie-może wiecie tak mniej-więcej ile kosztują miesięcznie leki Jantarka? Zakładam,że miesięcznie koszt karmy to min 200zł-moje duże zjadają 15-20 kg na głowę-Jantar jest ich wiekości, więc pewnie tyle samo je.
Dodam te informacje do pierwszego postu bazarkowego-ludzie lubią wiedzieć ile potrzeba kasy...
No i Hektor (gdzieś zgubiłam wątek)-tak w grę wchodzą badania, leki (?), karma...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Ciocie-mam pytanie-może wiecie tak mniej-więcej ile kosztują miesięcznie leki Jantarka? Zakładam,że miesięcznie koszt karmy to min 200zł-moje duże zjadają 15-20 kg na głowę-Jantar jest ich wiekości, więc pewnie tyle samo je.
Dodam te informacje do pierwszego postu bazarkowego-ludzie lubią wiedzieć ile potrzeba kasy...
No i Hektor (gdzieś zgubiłam wątek)-tak w grę wchodzą badania, leki (?), karma...[/QUOTE]
Cioteczko, mam info że leki Jantara kosztują miesięcznie 150 zł, hotelik 390 zł, karma pewnie ze 150 zł. Hektor jest w BDT ale ile kosztują leki nie wiem. Spróbuję sie dowiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolam']Cioteczko, mam info że leki Jantara kosztują miesięcznie 150 zł, hotelik 390 zł, karma pewnie ze 150 zł. Hektor jest w BDT ale ile kosztują leki nie wiem. Spróbuję sie dowiedzieć.[/QUOTE]
o żesz w mordkę! czyli na miesiąc dla Jantara potrzeba 7 stówek! Leki Hektorka są pewnie dopiero ustalane... Biedne chłopaki....

Link to comment
Share on other sites

taki opis dałam na pierwszej pod zdjęciem Jantara
[COLOR=#ff8c00][SIZE=3][I][B]Cześć :smile: wszyscy mówią,że jestem śliczny...że wiek to nie wyrok, że moją paszczę uda sie naprawić-albo chociaż poprawić trochę...że na pewno ktoś mnie pokocha...da DOM... Tak bardzo chciałbym w to uwierzyć...może możesz dać mi BDT? DS??? moje utrzymanie jest koszmarnie drogie...
[/B][/I][/SIZE][/COLOR][U][COLOR=#ff0000][SIZE=3][I][B]leki- 150/m-c
karma 150zł/m-c
hotelik 390/m-c
[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/U][COLOR=#ff8c00][SIZE=3][I][B][SIZE=4]Proszę...pomóż mi przeżyć kolejny miesiąc...[/SIZE][/B][/I][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']taki opis dałam na pierwszej pod zdjęciem Jantara
[COLOR=#ff8c00][SIZE=3][I][B]Cześć :smile: wszyscy mówią,że jestem śliczny...że wiek to nie wyrok, że moją paszczę uda sie naprawić-albo chociaż poprawić trochę...że na pewno ktoś mnie pokocha...da DOM... Tak bardzo chciałbym w to uwierzyć...może możesz dać mi BDT? DS??? moje utrzymanie jest koszmarnie drogie...
[/B][/I][/SIZE][/COLOR][U][COLOR=#ff0000][SIZE=3][I][B]leki- 150/m-c
karma 150zł/m-c
hotelik 390/m-c
[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/U][COLOR=#ff8c00][SIZE=3][I][B][SIZE=4]Proszę...pomóż mi przeżyć kolejny miesiąc...[/SIZE][/B][/I][/SIZE][/COLOR][/QUOTE]

Hope2 myślisz żeby rozglądać się za dt mimo ze tamten go chce ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']to dużo...bardzo dużo...łatwo w długi przy takim koszcie utrzymania wpaść :( nie wiem ,czy zgubiłam...czy Jantar ma fb?[/QUOTE]
Dlatego najlepszy byłby dla niego DT. Miałby chłopak ciepełko, opiekę no i koszty o 400 zł mniejsze. Chociaż cioteczki kochane ja nie wiem jak to wszystko działa ale Dar Serca pod opieką której obecnie jest Jantar nie spieszy się z odsyłaniem informacji do Primy co do kosztów leczenia Jantara. To trochę jakby Darowi Serca nie zależało. Ja powiem szczerze że mi wisi ile płacą za utrzymanie Jantara. Ważne żeby chory pies miła ciepły kąt i opiekę. Nie rozumiem tego, lekko pokręcone jak dla mnie. Fora labkowe zbierają pieniądze dla Jantara, my tu na dogo zbieramy pieniądze a Daru Serca ani widu ani słychu.... dziwne jak dla mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dineh']jak mały będzie miał dt będzie lepiej o ds -teraz niewiele można o nim powiedzieć a ludzie lubią wiedzieć[/QUOTE]
moja znajoma zachwyciła się Jantarkiem :) mówi,że musi pomyśleć-bo ma już 2 psy... zapytałam czy mogłaby być BDT dla niego-niech myśli....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']moja znajoma zachwyciła się Jantarkiem :) mówi,że musi pomyśleć-bo ma już 2 psy... zapytałam czy mogłaby być BDT dla niego-niech myśli....[/QUOTE]

super by było !!
to czuje że mam dwa labki nie jednego do trzymania kciuków ;)
wiadomo dt sprawdzi jak się psiak sprawuje to i łatwiej sie go reklamuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dineh']super by było !!
to czuje że mam dwa labki nie jednego do trzymania kciuków ;)
wiadomo dt sprawdzi jak się psiak sprawuje to i łatwiej sie go reklamuje[/QUOTE]
szlagg...moje dziecko wypatrzyło Jantarka i "maaamooo...proooszę, prooooooszę"... a ja mam już 2 swoje i Zośkę...echhh...żeby mieszkanie chciało być z gumy....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...