Jump to content
Dogomania

Sarina- oneczka-po straszliwych przejściach- SZUKAMY JEJ DOMU!!!


Zofija

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A tu poszukiwani Przyjaciele do obciążania[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] ZAPRASZAM [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247106-Kup-choć-kilogram-ZDROWIA-i-SIŁ-Grzybusia-onka-BALTAZARA_niech-dalej-WALCZY_-25-09?p=21308857#post21308857"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...7#post21308857[/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230056"]
[/URL]

Edited by Marycha35
Link to comment
Share on other sites

u Sari bez zmian. Humor dopisuje. Ale słabiutka. Je minimalnie. Pytałam o Polcję- Policjant przyjmujący zgłoszenia bardzo grzeczny, jego żona uwielbia wszystkie psy i najchętniej wszystkie by przygarneła. A dzielnicowy z Rudzicy to ponoć bardzo solidna firma. Tyle się dowiedziałam. Jeszcze coś tam Kasi podpowiedział, ale to powiem mi wieczorem. A ja dla dobra sprawy nie będę o tym pisać.

Link to comment
Share on other sites

Ja bardzo kibicuję Sarince i też wierzę, że się pozbiera. Zajrzyjcie proszę do tej bidy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247118-Zjadany-%C5%BCywcem-przez-larwy-much-zag%C5%82odzony-i-porzucony-piesek-Peru"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247118-Zjadany-%C5%BCywcem-przez-larwy-much-zag%C5%82odzony-i-porzucony-piesek-Peru[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']Nie-umieściłam na fejsie- a Ty umiesz to zrobić? Może dać ogłoszenia na 100 stronach- tak jak szukamy domów-co myślicie?
Opracowałabyś graficznie?[/QUOTE]
gdybym miała uzdolnienia w tej dziedzinie nie czekałabym na gotowca;
będę śledzić wątek i jak pokaże się takie ogłoszenie to prześlę siostrze; tyle mogę zrobić dla suni;
fb ma dużą siłę rażenia, ale raczej nie na takich wsiach jak ta jasienica czy druga wymieniona wioska, której nazwy nie pamiętam;
myślę, że na takich terenach bardziej sprawdzą się ogłoszenia papierowe;
i nie można z tym zbyt długo czekać, bo ludzka pamięć jest zawodna;
jeśli naprawdę nie ma komu tego zrobić to poproszę koleżankę, żeby coś wyrzeźbiła (robiła ogłoszenia dla naszego schroniska); zdjęcia wezmę z wątku, ale o tekst poproszę; albo o sugestie co tam napisać; czy ma być tylko sucha informacja, że szukamy "opiekuna", czy też cos bardziej emocjonalnego/drastycznego? żeby nie było poźniej, że się niepotrzebnie epatuje;
zaznaczam, że z fb nic nie "pobiorę" bo na fb mnie nie ma; jeśli na dogo jest wątek, to powinien być traktowany równoważnie do wszelkich innych źródeł informacji o sarinie (fb, fundacja itd) a więc zawierać wszystkie możliwe fakty;
moim zdaniem niedopuszczalne jest odsyłanie pytających o sukę na stronę fundacji czy na inne portale;

Edited by kakadu
Link to comment
Share on other sites

kakadu- na fb wydarzenie już dawno jest. Profil Sariny też. Z papierowymi sobie poradzę. W naszej Fundacji jest mało osób. I niestety nie mamy czasu pisać na wszystkich portalach. Pracujemy wszyscy zawodowo. Każdy robi ile moze. I mam inne zdanie- nie widzę nic złego jeżeli odsyłam na stronę fundacji gdzie są wszystkie informacje. Dla mnie to jest dopuszczalne. Każdy ma inne wizje. I najlepiej jak każdy swoje realizuje po swojemu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']Nutusia-ło matko jaka bida!!!!!!!skąd ją wziełaś????[/QUOTE]

Była zabrana z interwencji w stanie agonalnego zagłodzenia. Jej Pani była w niewiele lepszym stanie. Za to wnuczek, który miał się obydwiema opiekować - pączek w maśle!!!!:angryy:
Tosia przyjechała do nas tylko umrzeć, a cieszyła się życiem ponad 2 lata. I dalej pewnie by żyła, gdyby nie pewien super renomowany pan doktor :(

Od niej zaczęła się moja przygoda z dogo. Nauczyła mnie cierpliwości, pokory, a przede wszystkim wiary, że cuda się zdarzają, i to wcale nie tak rzadko. I to ona czuwa na wszystkimi moimi kolejnymi tymczasowiczkami - jestem tego pewna!
Tu jej wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/116269-Siódme-życie-nie-było-jej-pisane-Smok-Wawelski-powędrował-za-TM[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Była zabrana z interwencji w stanie agonalnego zagłodzenia. Jej Pani była w niewiele lepszym stanie. Za to wnuczek, który miał się obydwiema opiekować - pączek w maśle!!!!:angryy:
Tosia przyjechała do nas tylko umrzeć, a cieszyła się życiem ponad 2 lata. I dalej pewnie by żyła, gdyby nie pewien super renomowany pan doktor :(

Od niej zaczęła się moja przygoda z dogo. Nauczyła mnie cierpliwości, pokory, a przede wszystkim wiary, że cuda się zdarzają, i to wcale nie tak rzadko. I to ona czuwa na wszystkimi moimi kolejnymi tymczasowiczkami - jestem tego pewna!
Tu jej wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/116269-Siódme-życie-nie-było-jej-pisane-Smok-Wawelski-powędrował-za-TM[/URL][/QUOTE]





Zajrzę. Moja przygoda z dogo i w ogóle z pomaganiem psiakom zaczęła się właśnie od pierwszej przygarniętej suni -Samby. Ponoć nie ma przypadków. Coś w tym jest.

Edited by Zofija
Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki, ale tu pycha wieści:):):):) Sari, smoczyco silna i mądra i do tego śliczna, pokazałaś, co to znaczy samica;):):):) Takie coś, które Cię krzywdziło nawet nie wie, co to znaczy mieć charakter, siłę, walczyć! Sunieczce proszę wycałować każdy wąsek pysiowy ode mnie:):):) Kochany dzwoniec to!
Zośko, zwana w pewnych kręgach Zoś;) dziękuje za info o reakcji policjanta, jest całkiem dobrze. Oby podpowiedział mądrze i gnoja-tchórza namierzyli. Widzisz..... nie bolało zapytać, he he he!
Nutusiu, Twoja sunieczka śliczna, na focie tak potwornie wyniszczona, a dała radę wyjść z tego, szacun!!! Głaski Jej ślę, tam gdzieś, wyyyysoko:)

Link to comment
Share on other sites

wiem, że jest wydarzenie na fb, ale ja niestety z niego nie skorzystam w sensie czerpania informacji;
no nic, postaram sie w takim razie wziąć wszelkie dostępne dane stąd; dam koleżance i niech rzeźbi jak uważa; co wyrzeźbi wkleję tu i zobaczymy jakie są uwagi; wprowadzi się zmiany i mam nadzieję, że dalej już samo poleci, czyli każdy kto może z okolic, pobierze, wydrukuje i powiesi; nic innego nie wymyślę...
tylko gdyby juz takie ogłoszenie powstawało gdzieś indziej to dajcie znać, żeby się nie dublować;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']wiem, że jest wydarzenie na fb, ale ja niestety z niego nie skorzystam w sensie czerpania informacji;
no nic, postaram sie w takim razie wziąć wszelkie dostępne dane stąd; dam koleżance i niech rzeźbi jak uważa; co wyrzeźbi wkleję tu i zobaczymy jakie są uwagi; wprowadzi się zmiany i mam nadzieję, że dalej już samo poleci, czyli każdy kto może z okolic, pobierze, wydrukuje i powiesi; nic innego nie wymyślę...
tylko gdyby juz takie ogłoszenie powstawało gdzieś indziej to dajcie znać, żeby się nie dublować;[/QUOTE]

W wydarzeniu na FB nie ma niec innego niż tu na wątku,ja przeklejam tylko informacje z dogomanii

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']wiem, że jest wydarzenie na fb, ale ja niestety z niego nie skorzystam w sensie czerpania informacji;
no nic, postaram sie w takim razie wziąć wszelkie dostępne dane stąd; dam koleżance i niech rzeźbi jak uważa; co wyrzeźbi wkleję tu i zobaczymy jakie są uwagi; wprowadzi się zmiany i mam nadzieję, że dalej już samo poleci, czyli każdy kto może z okolic, pobierze, wydrukuje i powiesi; nic innego nie wymyślę...
tylko gdyby juz takie ogłoszenie powstawało gdzieś indziej to dajcie znać, żeby się nie dublować;[/QUOTE]

ja Tobie mogę plakat wysłać na maila-ale jutro dzisiaj nie będę na necie. Podaj mi swój mail na pw. A tak jak pisała-cancer na dogo i fb są te same informacje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...