Jump to content
Dogomania

Sarina- oneczka-po straszliwych przejściach- SZUKAMY JEJ DOMU!!!


Zofija

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sari jest po wizycie u weta. Zaczeła troszkę pić. Nastrój ma dobry, nos mokry.Delikatnie merda ogonkiem, daje łapkę-sama od siebie i przyniosła patyczek. Jej życie na pewno jest pod znakiem zapytania. Wiek+ to, co przeszła+ wyczerpany totalnie organizm to działa na minus. Na plus- wola zycia-jak na to wszystko -ogromna. Jest non stop na kroplówkach. Tak , dostaje hektolitry. Narządy wewnętrzne ok. W nocy siusia w kuchni-pewnie po tej ilości kroplówek

Link to comment
Share on other sites

Ja znowu z duszą na ramieniu, ale sama już sobie zeskoczyła;), bo wieści ździebko lepsze!!! Sari, kochana mordeczko aportująca, dasz radę, co tam taka trzucha, musisz tylko jeszcze powalczyć i już ok będzie:) To jest gałganek cudowny, nie poddaje się! Tchórzu-oprawco nie jesteś godny jednego wąsa z jej pysia cudnego, życzę tchórzowi rozstroju żołądka z zapaleniem zatok w jednym momencie!!! TFU!
[B]Dana[/B], co do kałacha, jak trzeba, już toczę do kieszonki;) napalm też się skołuje;) [B]Martika [/B]w miłym towarzystwie to i pięta podeptana nie boli:) Swoją drogą ja z tych jestem, co nowe, a nawet stare już buty odchorują obtarciem pięty, zawsze!!!!
[B]Zosik[/B], bardzo pycha podpowiedź z tą hodowlą, sprawdzcie to! A co Policmajstry powiedzieli, jakie są Wasze odczucia po zgłoszeniu sprawy???? Jak zwykle czy pomogą jednak? I jak sunieczka się miewa??? Donoś często, bo można wpaść w dygot.

Edited by Marycha35
Link to comment
Share on other sites

Marysiu-nie wiem, co Policja. Zapytam Kasi później. Też nie chcę co chwila do niej dzwonić. Ma dziewczyna 5 psów-dużych, na małym metrażu. Małe dziecko ileś tam kotów. Oprócz zwierzyńca każdy jeszcze pracuje zawodowo. Żeby mieć za co, żyć:). Przy następnej rozmowie zapytam. W każdym razie - sprawa zgłoszona na bank. Do hodowli napiszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Ot i widzisz, Zofielindę-Gadułę, trza było zapytać w trakcie długiej rozmowy!!!!!! hi hi hi, :eviltong: Będzie z Sarinką dobrze, silna dziewczynka to![/QUOTE]

aaaaaaaaaaaaa! Bo ja tam jakoś nie pokładam w Policji nadziei;). No i tylko jak Sarinka to, jak tamto:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...