Jump to content
Dogomania

Pzń: Demi wyrwana menelom ma stały dom u kaLOliny.. s. 61..


aamms

Recommended Posts

  • Replies 674
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na aukcji napisałam że sprzedajemy zdjęcie Demi, i że jeśli ktoś chce je otrzymać to musi również wpłacić 1,50 za znaczek. Jedna z osób kupujacych napisała mi maila, ze wpłaciła za zdjecie i za znaczek i che je otrzymać.
Jak to teraz zrobimy?
[SIZE=3]Kto może wydrukować takie zdjecie na papierze fotograficznym i przesłać je tej osobie? Dane adresowe podam.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Technicznie musimy zrobic tak. Ja będę dawać znac Fidelkowi kto wpłacił kasę, Fidelek będzie wiedziała - czy ten ktos chce fotki czy nie. Fotki trzeba wywołać, ale ja ich nie mam, pomyslcie jak zrobic. Jakbym miała kilka fotek, mogłabym wysyłać. Dobrze byłoby aby wywołać te fotki, choc kilka.
Czy ta osoba która wzięła 10 cegiełek - chce fotki, bo nie wiem, czy chce 10 zdjęć, czy kilka, czy wcale.
Może napisac do tych którzy nabyli, czy wysyłac im fotki, bo nie każdy doczyta że ma potwierdzic chęć ich otrzymania i żeby nie było negata.

KalOlina, jak z fotkami zrobimy. Bo wysyłac ja mogę, wtedy koszty wysylki pokryjemy. Tylko muszę mieć fotki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']
Technicznie musimy zrobic tak. Ja będę dawać znac Fidelkowi kto wpłacił kasę, Fidelek będzie wiedziała - czy ten ktos chce fotki czy nie. Fotki trzeba wywołać, ale ja ich nie mam, pomyslcie jak zrobic. Jakbym miała kilka fotek, mogłabym wysyłać. Dobrze byłoby aby wywołać te fotki, choc kilka.
Czy ta osoba która wzięła 10 cegiełek - chce fotki, bo nie wiem, czy chce 10 zdjęć, czy kilka, czy wcale.
Może napisac do tych którzy nabyli, czy wysyłac im fotki, bo nie każdy doczyta że ma potwierdzic chęć ich otrzymania i żeby nie było negata.

KalOlina, jak z fotkami zrobimy. Bo wysyłac ja mogę, wtedy koszty wysylki pokryjemy. Tylko muszę mieć fotki.
[/quote]

Koszt wysyłki pokrywa kupujący - zaznaczyłam to w aukcji ;) My tylko musimy je wydrukować. Jak tylko Supergoga poda mi kto wpłacił to od razu daje znać kto z tych osób chce zdjecie i czy wpłacił na znaczek.

Te 10 cegiełek kupiła GoniaP :lol: a zdjecie chce osoba, która kupiła 1...

Link to comment
Share on other sites

Wiem że koszt wysyłki ponosi kupujący, ale te pieniądze wpłyną na konto naszej Fundacji, więc my zapłacimy za wysyłke, a potem rozliczymy.
Co do drukowania - gdyby 1 zdjęcie to tak, ale jeśli więcej, to taniej wyjdzie chyba w jakims odp. punkcie wywołanie, bo tusz też jest drogi, a żeby była dobra jakość fotki, musi byc tez odpowiedni papier. Na dzis ja tez nie mam takiej opcji.
Wiem że w Rossmanie drukowała koleżanka fotki kotów - nie było drogo. Może warto wydrukowac więcej fotek, na wszelki wypadek. Choćby 10-15 sztuk.

Link to comment
Share on other sites

Ja myśle, że taki zwykły formal zdjęciowy - jak sądzicie?
I może 3-4 różne, może jakieś z łapką w opatrunku, żeby było widać. No sama nie wiem. Ale może ze 3-4 i w sumie z\ 15 sztuk.
Ja bym mogła je od bumerang odebrać - mam blisko, i przy okazji spotkac sie i pogadać - obiecane spotkanie nie może dojść do skutku.

Więc tak byloby idealnie. Wtedy w kontakcie z Fidelkiem wysyłałabym fotki tym co chcą.

Link to comment
Share on other sites

Aukcja idzie słabo :-( W dodatku mało kto tu zagląda...
A Demi właśnie jedzie do weta, bo jest z nią źle... Ma temperaturę, jest osowiała i nie chce jeść. Ma też zatwardzenie, lub, wstrzymuje kupki... nigdy o nic nie prosi, wciąż przeprasza, że żyje :placz:

Link to comment
Share on other sites

Strasznie słabo idzie...:shake: aukcję obserwuje 8 osób ale sprzedaż idzie kiepsko....nie wiem co robić?

Mnie sie wydaje, że to dlatego iż ludzie myślą że nie jest to jakis drastyczny przypadek, nie ma strasznych zdjęć tylko takie na których Demi wyglada na zdrową i szczęśliwą...
Zreszta wątek tez nie cieszy sie popularnością...:shake: nikt tu nie zagląda...

Przecież to ze nie wyglada na umierającą nie znaczy że nie potrzebuje pomocy!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja cegiełek kupować nie będę, za to wpłace bezpośrednio na konto naszej Fundacji i dołożę do leczenia suni.
Co z nią jest. Czy to jeszcze te początkowe problemy, bo chyba nie z tęsknoty za menelami.
Zdjęcia odbiorę, a w sprawie wpłat zaraz napiszę Fidelek do Ciebie PM.

Napiszcie co z sunią. Jak się czuje. Mój TZ wysłała do Ciebie emaila bo są osoby które tylko podają numer aukcji i nic więcej. Czy to znaczy, że nie chca fotki? Bo ja tak myślę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']
Ja cegiełek kupować nie będę, za to wpłace bezpośrednio na konto naszej Fundacji i dołożę do leczenia suni.
Co z nią jest. Czy to jeszcze te początkowe problemy, bo chyba nie z tęsknoty za menelami.
Zdjęcia odbiorę, a w sprawie wpłat zaraz napiszę Fidelek do Ciebie PM.

Napiszcie co z sunią. Jak się czuje. Mój TZ wysłała do Ciebie emaila bo są osoby które tylko podają numer aukcji i nic więcej. Czy to znaczy, że nie chca fotki? Bo ja tak myślę?
[/quote]

Cegiełki kupiły 4 osoby w tym GoniaP. Dwie z Nich chcą zdjecie. Maila od Twojego TZa otrzymałam.

Jak tylko napiszesz mi od kogo wpłynęły pieniążki to napisze Ci, czy to te osoby chca zdjecie, ok?

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam PM
Już wiem chyba, bo kwocie, że megi1 chce fotke wpłaciła 6,50.
Pozostałe dwie osoby wpłaciły równą wartość cegiełki 5 za 1 cegiełke i 10 za 2 cegiełki, czyli nie chcą.
Jeszcze nie ma na kocie wpłaty od gonandrzej - za 1 cegiełke, może to jest ta druga do wysłania.

Link to comment
Share on other sites

Wpadłam dzis jak po ogień do gabinetu wet, gdzie była KaLolina z Demi.
Demi miała robione usg oraz morfologię i biochemię - uff - wszystko w normie - aż dziw!
Zdjęcie rtg wykazało, że jedna z kości jeszcze bardziej się przemieściła, więc doktor postanowił nastawić raz jeszcze i zmienić gips na dłuższy. Brak apetytu mógł być spowodowany bólem, więc Demi dostanie p. bólowe.
Jeju, jaki to przekochany pies :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Heloł!
sie nie odzywałam przez kilka dni z powodu braku możliwości oczywiście.
Ale kampanię reklamową prowadziłam, wielu ludkom opowiadałam - niektórzy twierdzili, że wziąć jej nie mogą, ale mają dobre serduszka i brali numer konta.
;-)
Na allegro mówili, ze nie mają czasu, ale tak od razu to owszem.
Mam nadzieję, że coś przelali/przeleją
;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...