Jump to content
Dogomania

Pzń: Demi wyrwana menelom ma stały dom u kaLOliny.. s. 61..


aamms

Recommended Posts

Miśka to super sunia. Grzeczna i piękna. zostala odpchlona i odrobaczona. Teraz czekamy 7-10 dni na szczepienia. Potem przerwa i sterylka. Sunia jest świeżo po szczeniakach, ale mleka już nie ma.

[img]http://upload.miau.pl/3/11377.jpg[/img]
[img]http://upload.miau.pl/3/11379.jpg[/img]
[img]http://upload.miau.pl/3/11381.jpg[/img]
[img]http://upload.miau.pl/3/11383.jpg[/img]
[img]http://upload.miau.pl/3/11385.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 674
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fidelek2']Jest piękna!!!

A co sie stało ze szczeniakami? Wiecie moze?[/quote]


Pewnie poszły "na przelew".. za coś przecież trzeba tę wódę kupować.. :angryy:

A jeśli chodzi o sunię to bardzo się cieszę..
Od rana tu nie zaglądałam a teraz taaaakie wspaniałe nowiny..

Pewnie mam zmienić tytuł wątku - na jaki? Czy tylko, że sunia bezpieczna, czy mam coś jeszcze napisać?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą zadzwonił nasz szpieg, który był ze mną w kontakcie, że suni nie ma, wyszła. Ucieszył się z wieści ogromnie ale i obawy ma, nie chcę na wszelki wypadek pisac jakie.

W każdym razie śliczna sunia szuka domu, a my musimy jej w tym pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fidelek2']Czekamy na szczegółowe relacje z akcji łapania ;)[/QUOTE]

eeeetam, jakiego łapania?
Ja ją tylko grzecznie zaprosiłam na wodę, bo szła sobie z jęzorkiem prawie do ziemi.
Dostała wodę, napiła się i postanowiła poleżeć i pogadać chwilę, żeby nie było, ze przyjdzie, napije się i pójdzie.
No, a potem przyszły ciocie i cotam dalej to już napisały
;-)):multi:

Link to comment
Share on other sites

Fidelek, jeśli możesz pomóc suni z Allegro - byłoby super. Ja mam urwanie głowy. Za to powstawiam ją w inne portale netowe.


Teraz jeszcze tylko szczepienie i sterylizacja.
I moja prośba - sunią w tym względzie zajęła się nasza Fundacja - pokryjemy koszty szczepienia i sterylizacji - jeśli ktoś mógłby nam wesprzeć choć trochę finansowo, bo mamy jeszcze na tapecie sterylki bukowskich suczek.

Bardzo prosimy - Misia także prosi o wsparcie.
Gdyby była taka możliwość, podaję dane do wpłat:

[B][FONT=Times New Roman]Fundacja dla Zwierząt Animalia[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]Ul. Polanka 35/11[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]61-131 Poznań[/FONT][/B]

[B][FONT=Times New Roman]Konto bankowe:[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]Nordea Bank Polska S.A. Oddział POB Poznań I[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]53 1440 1286 0000 0000 0453 3704[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman] [/FONT][/B]
Z zaznaczeniem - pomoc dla Miśki.

Bęziemy zdawać relacje o postępach na bieżąco, na koniec wskanuję fakturę za dokonane zabiegi.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dziś z Karoliną i mnie bardzo zmartwiła swoją relacją...
Misia od wczoraj, tj. jakieś 18 godzin się nie załatwiła w ogóle:crazyeye: Karolina wychodzila z nią nawet w nocy, i nic. Sunia ma bardzo nabrzmiały brzuch :-(
Wnioski można wyciągnąć samemu:shake:
Sunia ma też widoczne blizny, bynajmniej nie po ugryzieniach... I przeprasza, że żyje.

Link to comment
Share on other sites

O kurcze, biedna psina. Swoje przeszła. Czy KaLOlina da rade podjechać z nia do weta. Trzeba z tym pewnie coś jednak medycznie zadzialać.
Czy wczoraj dostała cus na robalki?
Goniu - ja dziś nie dam rady podjechać z nią - wracam z pracy późno - nawet z moją własna chora nie mam jak pojechać. A tu chyba nie można czekać.
Napiszę Ci gg.

Link to comment
Share on other sites

Ustaliłyśmy, że sunia pojedzie dziś do weta [U]na pełną diagnostykę[/U]. Nie obejdzie się bez USG, może rtg, i innych badań, bo taki stan rzeczy normalny nie jest. :-(:-(:-(

[B]Dlatego bardzo proszę, jeśli ktokolwiek może wspomóc sunię finansowo, niech to zrobi. Każda złotówka się liczy.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ja tylko powiem - sunia jest prze-cu-dow-na!
Miła, sympatyczna, daje buziaki i nie protestuje, jak się ją do samochodu wbrew woli wsadza :cool3:
A w aucie jedzie już ślicznie.

Ja postaram się z wetem pomóc - ale najwczesniej o 18.00-18.30 będe wolna... jeśli Karolina dojdzie z nią spacerkiem do lecznicy - mogę je odebrać po.

Link to comment
Share on other sites

Jestescie WIELKIE!
Czekam z niecierpliwoscia na wiesci o zdrowiu Misi. Poszperam i wystawie cos przy pomocy Pidzej / jestem bez netu/ na bazarek.
Wierze, ze w dobrych rekach i nie nekana pijanym towarzystwem odzyska zdrowie.

Link to comment
Share on other sites

Stala sie tragedia. Miśka wyskoczyła z 1 piętra. Doczołgała się potem ulicę dalej do jakiegoś sklepu. Sąsiedzi zawiadomili Karoline i Jej Mamę. Teraz obie są z Miśką w klinice.
Sunia żyje, ale jedna łapa jest bezwładna.
Ja podejrzewam, że panicznie boi się burzy:-(

Link to comment
Share on other sites

sunia ma złamane palce u lewej nogi (nie wiem ile, chyba 2 z przemieszczeniem) organy wewnętrzne w porządku. Miała szczęście, że nie pękł jej pęcherz przy upadku, bowiem jest pełny do granic możliwości. W pęcherzu nie ma ani kamieni, ani innych zmian, co sugeruje, że to raczej problem psychiki.
Miśka dostała leki przeciwbólowe, rozkurczające i moczopędne. Teraz Panie czekają, czy sunia sie wysiusia. Jeśli nie, to będzie cewnikowana.
Drutowanie palców jutro...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP'] W pęcherzu nie ma ani kamieni, ani innych zmian, co sugeruje, że to raczej problem psychiki.
[/quote] Najnowsze informacje wskazują jednak, że ujście cewki jest niedrożne :-( Był to więc ostatni moment by wyrwać Miśkę z piekła. Karolina jest juz w drodze do domu, resztę opisze jak wejdzie do netu.
Jedno Wam powiem, Miśka przeżyła w życiu gehennę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...