Jump to content
Dogomania

Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!


DORA1020

Recommended Posts

[quote name='Elisabeta']Dora, dziękuję Ci, Kochana, że pomogłaś dwa lata temu zagubionej w lesie, przerażonej suni.
Zresztą nie potrafiłabyś nie pomóc...:iloveyou:[/QUOTE]
A ja dziekuje Ci Elisabeta za domek dla Soni:)
bo od dawna mialam czarne mysli,ze nie znajdzie juz nigdy
jak mi powiedzilas,ze jest na to szansa,to zylam nadzieja
warto bylo czekac:)
Sonka,pakuj sie:)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, choć jakieś dziwne przeczucie miałam, że wizyta to będzie tylko formalność ;)
Podejrzewam, że Sonia skawpliwie skorzysta z możliwości wejścia do domu ;)
Już jestem w kontakcie z DSem - w sobotę Sonia wyrusza w drogę :)

Link to comment
Share on other sites

O rety, i ja zaczynam mieś Sońkowy reisefiber ;)
Aaaaaa, ważna sprawa - zapomniałam wspomnieć, że Sonia się boi burzy i wybuchów - bardzo Cię proszę Murko, żebyś o tym pamiętała i udzieliła Państwu rad jak wtedy najlepiej reagować...

Link to comment
Share on other sites

Lucyna, pieniądze z Waszego z Ingrid pięknego bazarku będą po rozliczeniu Soni... dla biednego Daktylka.
Kto by pomyślał, że tak będzie, prawda? :loveu:
Postaramy się całą Rodziną, żeby Sonia miała jak w niebie. A dużo nas jest... ;)
Żartuję. Nie będziemy na początku natarczywi. Niech Sonia dojdzie do siebie po podróży i kolejnej zmianie w swoim życiu.
Już ostatniej. Niech się zżywa przez pierwsze dni ze swoją najbliższą Rodzinką. :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyna']Przelałam pieniążki w kwocie 615 zł na konto Murki, jak dotrą proszę o potwierdzenie na wątku ( link w mojej sygnaturze ).
Też myślę o Soni, zaświeciło dla nie słonko i jedzie do "nieba" :razz:[/QUOTE]

Dzieki Lucynko i Ingrid:)
ta kaska bedzie dla Daktylka,ktory nie ma nic....podobnie jak Sonia gdy przyjechala.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elisabeta']Postaramy się całą Rodziną, żeby Sonia miała jak w niebie. A dużo nas jest... ;)
Żartuję. Nie będziemy na początku natarczywi. Niech Sonia dojdzie do siebie po podróży i kolejnej zmianie w swoim życiu.
Już ostatniej. Niech się zżywa przez pierwsze dni ze swoją najbliższą Rodzinką. :smile:[/QUOTE]

napisałam tak Elisabeto, ponieważ sama mam pieska z adopcji. Moja koleżanka zawsze jak do nas przychodzi to głaszcząc Frezję mówi:
[COLOR=#000080][I]Ty nawet nie wiesz, że trafiłaś do nieba ...[/I][/COLOR] :angel: dlatego tak napisałam:laugh2_2:, dla pieska bezdomnego rodzinka to jak "niebo"

Edited by Lucyna
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyna']napisałam tak Elisabeto, ponieważ sama mam pieska z adopcji. Moja koleżanka zawsze jak do nas przychodzi to głaszcząc Frezję mówi:
[COLOR=#000080][I]Ty nawet nie wiesz, że trafiłaś do nieba ...[/I][/COLOR] :angel: dlatego tak napisałam:laugh2_2:, dla pieska bezdomnego rodzinka to jak "niebo"[/QUOTE]
Oj..tak...ziemskie niebo:)
tylko dlaczego tak malo takich dobrych ludzi?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...