Jump to content
Dogomania

TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!


toyota

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[B]I my z Tinulkiem życzymy Szczęśliwego Nowego Roku!!Niech przyszły będzie nam Wszystkim lepszy niż mijający![/B]

Dziś z Tinulem jeździliśmy na wieś,pośmigał sobie sporo na wolności (znaczy tereny ogrodzone),w gościach zachowuje się jak zawsze ładnie.U jednych znajomych wyczaił w korytarzu piłkę nożną :cool3: , były tańce i przymilanie do gospodarza,który nie wiedział o co chodzi i myślał,że Tino na dzień dobry tak mocno jego polubił :evil_lol:.

Od czasu tamtej adopcji Tino nie spuszcza ze mnie oka...zepsuła ona nam sporo:shake:.Przedtem nie było problemu jak zostawiałam go samego na kilka minut w samochodzie idąc do sklepu,siedział grzecznie i czekał,a po tej Warszawie zawsze szczeka i chce iść ze mną.Razem z psami nie ma problemu,a sam nie,...musimy się uczyć.Miałam trochę spraw do załatwienia i celowo zabrałam dziś Tinulka samego bez moich psiaków.W kilka miejsc wychodziłam na krótko i jego zostawiałam , był płacz :-(. Chyba boi się ,że go znowu zostawię:-(. Dobrze,że już się kończy ten pechowy rok!.

[B]31.XII.2013rok[/B] - pogoda wyśmienita, słonko momentami świeciło bardzo ładnie,wszędzie zielone trawki;).
Pozdrawiamy ciocie!


[video=youtube;DMhQXvlKBD4]https://www.youtube.com/watch?v=DMhQXvlKBD4&feature=youtu.be[/video]

Link to comment
Share on other sites

[B]Kochani,
Tinulek bardzo serdecznie pozdrawia Wszystkich w Nowym Roku i z całego serduszka dziękuje Wam za pomoc![/B]:calus:

[B]Wierzymy mocno,że Ten Rok będzie lepszy i Destinuś znajdzie swojego Człowieka do Kochania i piłeczki rzucania[/B]!

[video=youtube;YHYGYCIXyNk]https://www.youtube.com/watch?v=YHYGYCIXyNk[/video]

Edited by WiosnaA
Link to comment
Share on other sites

[quote name='MikAga']Tinusiu,
odwiedzamy Anusię i Ciebie, Wiercidupka i cieszymy się,że nie tylko nam przybyło na boczkach,
pozdrawiamy,pa.[/QUOTE]

:smile:

[quote name='Denisek']Tinulku,zaglądamy do Ciebie codziennie i cieszymy się z każdej dobrej wiadomości o Tobie.Pozdrowienia dla Ani.[/QUOTE]


[quote name='kolejna kobietka']Dobre wiadomości :)[/QUOTE]

I tylko same dobre żeby już były:smile:

[quote name='sybisia']Aniu, Tinulku - najszczęśliwszego Nowego Roku :kciuki::kciuki::kciuki:[/QUOTE]

Dziękujemy [B]sybisiu[/B]!

Link to comment
Share on other sites

Jaki szczęśliwy pies!!!! Ogon zakręcony w górze, merdający na boki, dyskretne sprawdzanie, czy pańcia jest z tyłu...Truchcik, galop, szaleństwo beztroskie.... Aż się poryczałam po obejrzeniu tego filmiku...Ten psiak już znalazł swoj dom, tylko ten dom jeszcze o tym nie wie......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']yyy a co to za minki? :) naprawdę fajny filmik, bardzo mi się podoba, nie potrafiłabym zrobić takich "przejściówek".[/QUOTE]

Przejściówki to akurat nie problem,ale inne rzeczy "kuleją" ;).

[quote name='Denisek']Tinulku jesteś boski :)[/QUOTE]

Oj tak:smile:

[quote name='zachary']Jaki szczęśliwy pies!!!! Ogon zakręcony w górze, merdający na boki, dyskretne sprawdzanie, czy pańcia jest z tyłu...Truchcik, galop, szaleństwo beztroskie.... Aż się poryczałam po obejrzeniu tego filmiku...Ten psiak już znalazł swoj dom, tylko ten dom jeszcze o tym nie wie......[/QUOTE]

:razz:....Tinulo pewnie tak myśli :-(.
Z jednej strony tymczasy dla psiaków starszych to jest okropne :-(.Psiak już zaufa,przyzwyczai się i nie rozumie dlaczego znów musi zmienić miejsce ...kolejny raz w życiu czuje się oszukany przez człowieka :-(.

[quote name='Bogusik']Bosiu,jaki on jest szczęśliwy!I tylko takiego domku mu trzeba szukać,jaki ma Aniu u Ciebie! :smile: Mam nadzieję,że w tym [B]Nowym Roku 2014,właśnie taki się znajdzie[/B]!!!:smile:[/QUOTE]

:kciuki::kciuki:...niedługo ruszymy z nowymi ogłoszeniami.



Ciocie Kochane,poradźcie mi odnośnie kastracji Tinulka ...robić ,czy nie robić?. Wstępnie umówiłam się już,ale nie wiem , im bliżej terminu,to mi serce bardziej dygocze.
Tino jest określony jako około 10 letni psiak.Wyniki ma wszystkie dobre,zachowanie i samopoczucie również dobre,przytył. Przeciwskazań medycznych weci nie widzą.
Najważniejsza rzecz,to po kastracji może lepiej by się pilnował człowieka na spacerze (niestety z przywołaniem mamy ciągle problem,jak złapie zapach to nic go nie rusza).
Wiem,że umie przeskoczyć płot i nie daj Boże sunia by jakaś się pojawiła w pobliżu to nie wiem :shake:...wypuszczam na podwórko oczywiście luzem,ale co prawda zawsze z obawą i nigdy samych na długo.
Domku stałego nie widać na razie,a nasza sunia jest niewysterylizowana (Jak była młoda nie zrobiliśmy,umawiałam się kilka razy i zawsze coś...później już sterylki nie mogłam zrobić), -tu jakoś byśmy radzili przez ten okres,ale dla psa to też jest bardzo męczące.
Tinulek nie jest dużym pieskiem i jeśli zdrówko dopisze,to może jeszcze sporo latek pożyć.

Moje obawy dotyczą jednak mimo wszystko wieku Tinulka.
I druga rzecz...straciłam w trzeciej dobie po kastracji mojego Lakusia
[*] :-(.Wiek jego był różnie oceniany- 5-7 lat,psiak średniej wielkości, był zdrowy,komplikacji w czasie zabiegu nie było i nagle odszedł :-(.Przeżyłam to bardzo mocno i do dziś nie mogę się z tym pogodzić, a słowo kastracja budzi we mnie lęk. Amiczek choć młody to drżałam,ale mąż zdecydował i nas zawiózł.

Co ja mam robić? Dziewczyny,pomóżcie mi zdecydować:-(
Jakie macie doświadczenia w kastracji starszych psiaków?



Zalegam z wstawieniem rachunków,wyników,z rozliczeniem,ale postaram się może w niedzielę ogarnąć.

Link to comment
Share on other sites

Aniu,ja uważam,że skoro vet nie widzi przeciwwskazań zdrowotnych,to jednak wykastrować.Wiek wiekiem,ale tu głównie chodzi o jego ogólny stan zdrowia,a on jest dobry.Najgorsze jest to,że jak wyczuje suczkę z cieczką,to nie ma zmiłuj się i dopiero mogą być problemy.Wiem,że masz przykre doświadczenia z Lakim,ale na szczęście,takie przypadki zdarzają się rzadko i w większości zabiegi przebiegają bez komplikacji.Odwlekanie zabiegu,nic nie da,a jedynie przybywa latek.
Powiem Tobie,że ja przez 3 lata odwlekałam zabieg usunięcia guza u mojej suni.Myślałam,że może nie będzie rósł,ale niestety przez ten czas znacznie się powiększył.Teraz doszły jeszcze problemy z zębami...Ponieważ wetka nie widzi przeciwwskazań z wykonaniem obu zabiegów na raz przy jednej narkozie,więc już nie czekam.Też bardzo się boję,ale jestem dobrej myśli i mam nadzieję,że wszytko będzie dobrze.Zabieg jest przesunięty na środę 8.01
Aniu,nie odwlekaj i skoro masz już umówiony termin na 10.01 to idź z Tinulkiem na ten zabieg.Tak właściwie,to jedną z zasad dogo jest nie wydawanie zwierzaków bez ster/kastr. do domów stałych...
Wierzę,że wszystko będzie dobrze i Tinulek jeszcze przez parę ładnych lat,będzie cieszył się dobrym zdrowiem i biegał za swoimi piłeczkami!:smile::kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...