Jump to content
Dogomania

Yoda "zaprojektował" sobie swój własny dom u Pana Jacka:)


asiuniab

Recommended Posts

[quote name='Maruda666']Te psiaki to Chojraczek u Kikou [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/177091-Stary-dobek-Chojrak-odszedł-za-TM[/URL]

i Zenek, który końcówkę życia spędził u Lilu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/195482-Staruszek-Zenek-zbiera-grosik-do-grosika-Dołożysz-do-hotelu-Zenio-bezpieczny-u-Lilu[/URL]

Oba życie miały ciężkie, ale odeszły kochane i zadbane.[/QUOTE]
u Zenusia bywałam na wątku, a Chojraczka choć teraz udało mi się poznać, pieski do zobaczenia;

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 907
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Malgoska']a będzie w domku czy w kojcu?
a co z transportem? daleko to jest?[/QUOTE]
Malgoska, no właśnie Paula pytała o to samo wczoraj i ja dziś rozmawiając z Murką miałam o to zapytać, ale właśnie o transporcie rozmawiałyśmy i zapomniałam:oops: ale oczywiście się dowiem i powiem, a i samą Murkę muszę tu ściągnąć, żeby nam o Yodzinie poopowiadała;

a teraz mam jeszcze jedną wiadomość dobrą, Yodzina dostał z fb od Olga M. 50 zł, w weekend, uzupełnię pierwszy post rozliczeniowy i powysyłam nr konta Yody i to dosłownie Yody, bo specjalnie dla Niego założyłam sobie osobne konto:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']Malgoska, no właśnie Paula pytała o to samo wczoraj i ja dziś rozmawiając z Murką miałam o to zapytać, ale właśnie o transporcie rozmawiałyśmy i zapomniałam:oops: ale oczywiście się dowiem i powiem, a i samą Murkę muszę tu ściągnąć, żeby nam o Yodzinie poopowiadała;

a teraz mam jeszcze jedną wiadomość dobrą, Yodzina dostał z fb od Olga M. 50 zł, w weekend, uzupełnię pierwszy post rozliczeniowy i powysyłam nr konta Yody i to dosłownie Yody, bo specjalnie dla Niego założyłam sobie osobne konto:)[/QUOTE]

Czyli jednak zdecydowałaś się założyć osobne konto na psie sprawy:razz:
Ja też powinnam tak zrobić, tylko jak zwykle nie mogę się zebrać, a przy moich "ogromnych" dochodach muszę każdego grosza pilnować, bo nie wiem czy to moje czy psiaków ;)

Wspaniale, że tak szybciutko udało się to zorganizować i już jutro Yoda będzie bezpieczny:)

Asiu, nie wiem czy to pomoże czy już sobie takie coś zrobiłaś, ale jako, że to Twój pierwszy wątek to może choć troszkę pomogę ;)

DEKLARACJE STAŁE:
paula_t- 10zł
zozola77- 5zł

DEKLARACJE JEDNORAZOWE:
ewu-
ewa gonzales- 10zł
maarit (w sierpniu)-
MALWA-
cancer43 ( w sierpniu) -
Rudzia-Bianca ( w sierpniu) -
Oleg z fb- 50zł

BAZARKI:
Malgoska- [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245605-Yoda-zaprasza-szaliczki-i-torby-do-03-08-13r-godz-22-00[/URL]
Aldrumka-
paula_t-

fb: [URL]https://www.facebook.com/events/222272391255334/?context=create#[/URL]

Link to comment
Share on other sites

kochane wieczorkiem poodpowiadam na pytania i uzupełnię wszystko i zmienię tytuł, bo nasz mister to Yodal, a nie Queck Step;

napiszę tylko, że Murce dziś nie udało się skontaktować z jakimś urzędasem, który musiał zgodzić się na odbiór psiaka (pan się urlopuje i nikt go nie zastępuje) więc Yoda jest uziemiony do poniedziałku;

Link to comment
Share on other sites

Ewu, ja tylko tak do kupy to zebrałam, żeby choć troszkę odciążyć Asiuniab, bo wiem, że ma sporo na głowie, to sobie jak będzie chciała przeklei do pierwszego posta i już wszystko na bieżąco uzupełni:)

[quote name='cancer43']Umówmy się że jest piękny inaczej :lol:[/QUOTE]

Każda potwora znajdzie swego amatora:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[B]Dziewczyny kochane zapraszam też do mojego podopiecznego z Kozienic. Siedział tam gdzie nasz bohater...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245665-Okruszek-Frodo-uratowany-przed-Radysami-czeka-na-swój-dom[/URL]
[/B]Yoda nie gniewaj się ale to kumpel z przytuliska:)
Frodo....

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, a nie lepiej było zapytać mnie o bezpośredni nr telefonu komórkowego do pana opiekującego się pieskami? Można też było dziś zabrać psa do mnie na jedną noc i Murka jutro spokojnie by go odebrała. W weekendy zawsze jest problem z odbiorem, w zwykły dzień też trzeba zadzwonić do pana Krzysia i dowiedzieć się czy nie pojechał gdzieś odławiać pieski.

Link to comment
Share on other sites

Jak zwykle noc mnie zastała, jak mogę spokojnie rozgościć się na wątku

[quote name='margoth137']cieszę się:) proszę na pw o nr konta, wyśle Yodzinie chociaż dyszkę, więcej nie mogę:([/QUOTE]
kochana, każda dyszka, każde 5 zł i każda 1 zł tu na dogomanii znaczy bardzo wiele, sama wiesz, więc bardzo, bardzo dziękujemy;
[quote name='Marysia O.']Trzymam kciuki za Brzydalka:lol:[/QUOTE]
Brzydalek Mądralek :)
[quote name='paula_t']Czyli jednak zdecydowałaś się założyć osobne konto na psie sprawy:razz:
Ja też powinnam tak zrobić, tylko jak zwykle nie mogę się zebrać, a przy moich "ogromnych" dochodach muszę każdego grosza pilnować, bo nie wiem czy to moje czy psiaków ;)

Wspaniale, że tak szybciutko udało się to zorganizować i już jutro Yoda będzie bezpieczny:)

Asiu, nie wiem czy to pomoże czy już sobie takie coś zrobiłaś, ale jako, że to Twój pierwszy wątek to może choć troszkę pomogę ;)

DEKLARACJE STAŁE:
paula_t- 10zł
zozola77- 5zł

DEKLARACJE JEDNORAZOWE:
ewu-
ewa gonzales- 10zł
maarit (w sierpniu)-
MALWA-
cancer43 ( w sierpniu) -
Rudzia-Bianca ( w sierpniu) -
Oleg z fb- 50zł

BAZARKI:
Malgoska- [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245605-Yoda-zaprasza-szaliczki-i-torby-do-03-08-13r-godz-22-00[/URL]
Aldrumka-
paula_t-

fb: [URL]https://www.facebook.com/events/222272391255334/?context=create#[/URL][/QUOTE]

Paula_t jesteś nieoceniona, dziękuję:)
a co do konta, to od momentu jak do tego zasiadłam, do aktywacji (już z weryfikacją i aktywnym kontem) minęło 30 min. ja sobie założyłam konto w alior sync, i to wszystko tak sprawnie poszło, mimo, że nie brałam u nich nigdy żadnego kredytu, więc jak będziesz już miała wenę, żeby założyć konto, to możesz wziąć je pod uwagę:)

[quote name='anica']... zaglądam :)[/QUOTE]
bardzo się cieszę z Waszych odwiedzin
[quote name='ewu']ewu prosiła asię o konto ale dostała "opeer":)
Proszę Asiu podaj mi konto na pw bo nie ustąpię i choć skromniutko , jednorazowo na razie dziadzia wesprę.
Paula zapisz ewu 30 zł.[/QUOTE]
ewu, jak jak mam Ci dziękować???
[quote name='brazowa1']absolutnie zakochałam sie w tym psie,takiego jeszcze nie widziałam.[/QUOTE]
to tak, jak ja, głowę dla Niego straciłam:)
[quote name='Aldrumka']hop, hop czekam na zdjecia i opisy [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]
zaraz napiszę prv do feluska997
[quote name='Gusiaczek']Witam słonecznym przedpołudniem :)
i przy okazji zapytam - Belmondo piękny ? a kochało się w nim tysiące kobitek!
Yodo i tak swym urokiem B. rozkłada :)
No! ;) :)[/QUOTE]
bez dwóch znań:)

[quote name='cancer43']Jako matka chrzestna poczuwam sie dołożyć do utrzymania PIĘKNISIA,
Na początku sierpnia zapłacę za tydzień hotelikowania,stałej na razie nie mogę,po żniwach zobaczymy[/QUOTE]
ojejku, naprawdę, dziękuję, jesteśmy bardzo zobowiązani, Yodzina się nawet nie spodziewa:)
[quote name='ewu']Yoda ma niezwykły urok osobisty a kwestia urody to sprawa dyskusyjna.
Pychol do całowania i już:)[/QUOTE]
ewu, no nic dodać Pychol do całowania:)
[quote name='cancer43']Umówmy się że jest piękny inaczej :lol:[/QUOTE]
chciałabyś przez to powiedzieć, że w kategorii: piękny inaczej, Yoda ma I miejsce;)
[quote name='pikola']A ile kosztuje hotelik?[/QUOTE]
12 zł/dzień (już jest w tę stawkę wkalkulowana karma)
[quote name='paula_t']Ewu, ja tylko tak do kupy to zebrałam, żeby choć troszkę odciążyć Asiuniab, bo wiem, że ma sporo na głowie, to sobie jak będzie chciała przeklei do pierwszego posta i już wszystko na bieżąco uzupełni:)



Każda potwora znajdzie swego amatora:eviltong:[/QUOTE]
amatorów kwaśnych jabłek:)
[quote name='ewu'][B]Dziewczyny kochane zapraszam też do mojego podopiecznego z Kozienic. Siedział tam gdzie nasz bohater...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245665-Okruszek-Frodo-uratowany-przed-Radysami-czeka-na-swój-dom[/URL]
[/B]Yoda nie gniewaj się ale to kumpel z przytuliska:)
Frodo....[/QUOTE]
ewu jak Yoda mógłby się na Froda gniewać??
a czy Frodo to przypadkiem też nie z gwiezdnych wojen??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Dziewczyny, a nie lepiej było zapytać mnie o bezpośredni nr telefonu komórkowego do pana opiekującego się pieskami? Można też było dziś zabrać psa do mnie na jedną noc i Murka jutro spokojnie by go odebrała. W weekendy zawsze jest problem z odbiorem, w zwykły dzień też trzeba zadzwonić do pana Krzysia i dowiedzieć się czy nie pojechał gdzieś odławiać pieski.[/QUOTE]
a widzisz, tego nie wiedziałyśmy, wiem że Murka próbowała w kilka miejsc się dobić, ale bała się jechać i ewentualnie pocałować klamkę, więc chciała mieć pewność, bo to jednak jakby się nie udało na darmo w obie strony 300 km by zrobiła:( ale w poniedziałek Yoda powinien być już u Niej na miejscu;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...